Arama sonuçlarınız

1. B

Liberty Renegade Crd - 2005

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Duruyor. size PM attım.

2. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Size PM yolladım
  3. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Arkadaşlar isteyene ücretsiz yollayabilirim, deneyip beğenirseniz parasını yollarsınız sıkıntı yok. Ancak karşı ödemeli kargo yapabilirim. Önce seabass istedi ama sizde sürtme yapma ihtimali daha yüksek. Bende de biraz yapmıştı, çamurluk içine müdahele ile...

4. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Sn. sdkbrckmk 245 70 16 lastikleri aracınızda hiçbir yükseltme yapmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz, sürtme yapmaz.
  5. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Spacerları söktüm çünkü aracımı sattım. 245 lastiklerle kullanılabilir, ben de 245-70-16 AT lastiklerle kullanıyordum. Tam dönüşlerde çok hafif sürtme yapabilir, lastiğiniz yol lastiği ise onu da yapmaz. Çamurluk içinde çok basit bir tadilatla çözebilirsiniz onu da.

6. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Araç satılmıştır. Sahip olduğum 7 ay boyunca bir tane bile problem yaşamadan keyifle kullandığım bir araç oldu. Görsel mod. dışında araca birşey yapamadan satıldı, sattığım beyefendi de inşallah problemsiz kullanır aracını. Birazcık fazla yakması haricinde en...

7. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Arkadaşlar son derece memnun olduğum aracım upgrade amacıyla satılıktır. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-2005-model-renegade-cok-temiz-167770684/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true
  8. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 6 litre nedir yahu! fiat jeep'i satın alınca 1.3 multijet kj liberty mi çıkardı bizim haberimiz yok :) ben ki çok iddialıyımdır yakıt tüketimi konusunda, bu aracımla henüz 200km uzun yol yapmamış olmama rağmen bu değeri yakalayamam gibime geliyor. Muhtemelen...
  9. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Önce silikonla denedim oldu ama cok saglam durmadi. Ben de iki tane vidayla tampona monte ettim ve inanilmaz saglam şu anda

10. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Öncelikle geçmiş olsun diyeyim, yeni aldığınız aracın bu kadar sorunlu çıkması gerçekten büyük talihsizlik. ben aracı alalı tam 4ay oldu, bugüne kadar iki kere marşa basmama gerek kalmadı, o derece problemsiz geçti. Ancak ikinci el 130binde ve 9 yaşında bir araç...

11. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 gayet uygun fiyat. güle güle kullanın. bir foto da koysanız güzel olur bence :)
  12. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Teşekkür ederim. Ben de sarı sinyali oldum olası sevmem :) Stop sinyal boyamayı da sevmem ama KJ için ledli veya clear sinyal stop yok güzel. Halbuki JK'ler için çok güzel ledli fardan stop lambasına sinyaline kadar var. Bizim araçlara da olsaydı kesin alırdım...

13. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Aracımla yaklaşık 2 ayı devirdim. Genel memnuniyetim devam etmekle beraber güncel fotoları aşağıdadır. Özet geçmek gerekirse şu ana kadar yaptıklarım ve bana maliyetleri: 1. Sarı sinyallerin ve reflektörlerin siyah stop spreyi ile boyanması: 2 adet sprey 30TL...
  14. B

Liberty Limited 2.8 Crd İle Aranızdayım

Ynt: Liberty Limited 2.8 Crd İle Aranızdayım aşağıdaki linkteki konuda detaylı olarak anlattım yapılması gerekli demeyelim de yapılması tavsiye edilenleri. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=99788.0 henüz uygulamadım ama uygulayacağım.
  15. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Spacerlar 95usd oldugu icin bekledigim gibi problemsiz vergisiz geldi. Sisler 112usd oldugu icin yine bekledigim gibi gumruge takildi. Ama gumrukte urunun faturasi icindeyse faturaya bakip %20 vergi kesip ptt ile adresinize gonderiyorlar. Ptt elemanina vergiyi...

16. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Stepneyi simdilik almayacagim galiba ama stepneyi actigimiz icin goruntu biraz cirkin olacak sanki. Competus'a ve Yokohama'ya bakacagim. Bu arada mini sis farlarim da geldi. Tahmin ettigim gibi gumruge takildi ve 50tl vergi odedik. Montajini yaptim, resimlerini...
  17. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Anladim. 1inç alirsaniz cok buyuk ihtimalle inceltmek istemeyeceginizi dusunuyorum. Bu arada benim acil lastik almam lazim. Kesin AT lastik alacagim, cok arastirdim ama karar veremiyorum. BF AT istiyorum tanesi 450TL, cok hosuma gidiyor ama cok pahali Lassa...
  18. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 İyi bir tornaci rahatlikla yapar diye dusunuyorum ama neden boyle bisey istiyorsunuz anlamadim. Deneyip fazla gelirse inceltmek icin mi?

19. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Tesekkur ederim. Stop cerceveleri de renegade'in fabrikasyon standart donaniminda
  20. B

Ynt: Liberty Renegade Crd - 2005 Biraz uğraştım ama sonunda arka stepne korumayı iptal ettim. Yalnız bu iş tahmin ettiğimden daha külfetli oldu. Teknisyenim olmasaydı yapamazdım büyük ihtimalle. Önce resimler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri