Arama sonuçlarınız

1. A

04 Wj Günlüğü

Selam beyler, daha önce bir 5.2 almıştım şimdi yeniden wj almak istiyorum 4.7 olarak malum 2,7 lerde biraz sıkıntı oluyormuş bana söylenen o oldu :) 140000 bandında önerebileceğiniz bir araç var mı ? Japon da olabilir çünkü uzun yol yapıcam offroad yok camp olacak o kadar 2,4 patriot lara...

2. A

Marş - Elektri̇k Sorunu

Selam arkadaşlar 2.4 patriot ile 4,7 arasında gidip geliyorum sizin yorumlarınız nedir ? 2,4 alınır mı yada alırken nelere dikkat etmek gerekir ? yükseltme yapılır mı ? Teşekkürler
  3. A

Hangisi Jeep 2003-04 Grand Cherokee 4.7 veya Cherokee KJ Liberty 3.7 ?

Selam beyler, daha önce sizlerin yardımı ile bir 5.2 almıştım :)KLL bey o zaman da sorularıma cevap vermişti :) şimdi yeniden wj almak istiyorum 4.7 olarak malum 2,7 lerde biraz sıkıntı oluyormuş bana 140000 bandında önerebileceğiniz bir araç var mı ? Japon da olabilir :) uzun yol yapıcam...

4. A

Pajero 3.5 V6 Aldım Sizce Yorumlarınız?

Merhaba arkadaslar bende 3.5 resimdeki aractan düşünüyorum.Daha önceki aracim GC 5.2 idi bu arac hakkinda bilgim olmadığı icin size sormak istedim.Bu araci alırken nelere dikkat etmek gerekir? Ilandaki araclardan alınacak bir arac var mi... Teşekkürler herkese
  5. A

Satilik Suzuki Grand Vitara 2004 1.6 Otomatik 3 Kapi Hafif Arazili

Bende bakıyorum 3 kapılı memnunmuydunuz aracınızdan ?

6. A

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

Eyvallah abi niyete girdik bakalım 2-3 ay bakıcam temiz bir tane bulursam neden olmasın :)

7. A

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

Şuan varmı temiz 3.0 ben benim 5.2 yi sattım :(
  8. A

Prado Almaya Adım Adım

Bence 80 bin bile çok sonuçta 2003-2004 model araç bunlar ama maalesef ülkemizdeki bu fazla vergi ödemesinden dolayı ve bu araçların sıfırını kimse almadığı için elinde olan insanlar fazla paraya vermek istiyor.
  9. A

1998 Gc Zj 5,2 Ön Şaft Boşluk Tamiri!!!!!

Erkan Bey'in telefonu varmı acaba İstanbul'un neresinde ?

10. A

Bf Goodrich At Ve Maxxis At Yardım...

Maxxis 980 in mi lastikler çünkü bende düşünüyorum 980 modelini yorumlarınız nedir ?

11. A

Cooper Dıscoverer Stt M+s Lastik Kışın Kullanılır Mı

Bu Lastik için yorum yapacak kimse yokmu kullanan bende A/T lastik almak istiyorum bu lastikle alakalı fikir İ olan varmı arkadaşlar.
  12. A

Doğru söylüyorsun onun yerine iyi bir lastik alırım KO2 falan olabilir

13. A

16 jant almiyim mi ? Gerek yok mu diyorsun
  14. A

Get'i bilmiyen yoktur hafif yükseltme yapıcam o yüzden get takıyorum kit alıp taksam daha pahalıya gelecek bana :)
  15. A

Eyvallah üstadım keşke böyle yazsalar ve açıklasalar teşekkür ederim.Ayrıca standart araçta 225/70/15 benimki en fazla kaç takılabilir yada bunun bir tablosu varmı ? A/T lastik alıcam o yüzden soruyorum. Gene benim forumdaş kızacak taktır şu getleri diye :)))

16. A

Takıcam merak etme birisine soruyorum 235 diyor birisi 245 diyor kardşeim bu nasıl iş yahu :)) Ben yorum yazmıcam artık şaka bir yana 4 lastik alıcam 4 tane de 16" jant istiyorum para delikli hepsini bir alıp ondan sonra taktırıcam 1.75" get aldım onları taktırıcam o yüzden hangi ebat'ta lastik...
  17. A

235X75X15e denk geliyor benim bildiğim :))
  18. A

Cumartesi yükseltiyorum aracı :)) Ömrü mü yedin yükselt yükselt diye get getirtmiştim USA den onları taktırıcam taktırdıktan sonra bana 30x9,5x15 uyar değilmi bir sorun olmaz lastikleride alayım diyorum şimdiden

19. A

BF mi aldınız siz KO2 mi büyük ihtimal bende aynısından alıcam
  20. A

Prado Almaya Adım Adım

Teşekkürler bilgi için..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız