Arama sonuçlarınız

1. fatalrhymer

Çadır Polü Tamiri

Tornacı uğraşmayabilir. Bir çakmak yardımıyla ısıtıp pense ile çekmeye çalışın.

2. fatalrhymer

Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı

Evet Kağan konu güncel.zaman zaman etkinliklerimiz oluyor.watsapp grubumuz var.irtibat için cetinbaycu@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsin.

3. fatalrhymer

Merhaba arkadaşlar , konu gunceldir katılmak isteyen arkadaşları bekleriz.
  4. fatalrhymer

Gezenbilir 8. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (18 Haziran 2016)

Merhabalar. Ben de katılmak istiyorum ..

5. fatalrhymer

Outdoorilan.com

Hayirli olsun..

6. fatalrhymer

Ballıkayalar - Denizli Gölü Yürüyüş

Ynt: Ballıkayalar - Denizli Gölü Yürüyüş Bu güzel etkinlik için ben de sizlere çok teşekkür ederim arkadaşlar. Yorucu fakat çok keyifliydi. Yeni etkinliklerde tekrar beraber olmak dileğiyle.. ☺
  7. fatalrhymer

Doğada Yaban Hayvanları İle Karşılaşmalar

Ynt: Doğada Yaban Hayvanları İle Karşılaşmalar Uzun yıllardır kamp yapıyorum şimdiye kadar hiç hayvanlarla ilgili kötü bir olay yaşamadım.Bu olmaz anlamına gelmez elbette doğada olduğumuzda hayvanların yaşam alanında oluyoruz...Daha çok ne -doğada-neler yapmayı bilmekle alakalı diye...
  8. fatalrhymer

Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında..

Ynt: Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında.. Merhaba arkadaşlar böyle bir konu açılmış olmasına sevindim.Mayıs ayında Kbrısa gitmeyi planlıyorum.Daha önce kıbrısta bir yıl kaldım askerlik için ama o zamanlar kamp merakım pek yoktu,zaten bunun için vaktim de yoktu.şimdi rahat rahat gezmek istiyorum.konaklama...

9. fatalrhymer

Ynt: Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı Tabiki,neden olmasın.cetinbaycu@gmail.com dan bana ulaşabilirsiniz. iletişime geçip bir program yapabiliriz..

10. fatalrhymer

Ynt: Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı Merhaba arkadaşlar,ben istanbuldan çetin istanbulda ikamet ediyorum.konuyu başlatan arkadaşımız Marmara bölgesinde aktivite yapamayacağını söylese de böyle bir grup oluşması halinde ben de keyifle katılabilirim.
  11. fatalrhymer

Kamp Arkadaşı Arıyorum Ve Tek Kişilik Kamp İçin Tavsiyeler

Ynt: Kamp Arkadaşı Arıyorum Ve Tek Kişilik Kamp İçin Tavsiyeler Bu konu hakkında on derece makul ve mantıklı bir soru ve düşünce.yeni insanlar tanımak doğada olmak v.s güzel şeyler böyle bir yaklaşım doğru bir başlangıç mı(?)ben de bilemedim..

12. fatalrhymer

7. Gezenbilir Festivali 2014

Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014 takip
  13. fatalrhymer

Kamp Hakkında

Ynt: Kamp Hakkında Merhaba,Kamp için kesinlikle tavsiye etmem.Çok kalabalık,pis,ulaşımı sıkıntılı.Alışveriş için bi market var ve çok pahalı,tuvaletlerde çok sıra oluyor,gece hep gürültü olur.Denizi de tehlikeli ve yüzmeye müsait değil.
  14. fatalrhymer

Ağustos Ayında Kamp-gezi Arkadaşı

Ynt: Ağustos Ayında Kamp-gezi Arkadaşı Merhaba,Açıkçası benim de kafamda henüz net bir yok rota olarak.Yalnız zaman olarak ağustosun ilk haftası olabilir.

15. fatalrhymer

Ynt: Ağustos Ayında Kamp-gezi Arkadaşı Benim de kamp planım var ama o kadar uzun olabileceğini sanmıyorum.Ne zaman başlamayı planlıyorsun yesilyasa?
  16. fatalrhymer

Sonsuza Kadar Doğa

Ynt: Sonsuza Kadar Doğa Merhaba,istediğiniz şey çok güzel..Ben dahil birçok insanın hayali sanırım.Bunu yapabilir miyim diye düşündüğümde,bunu ancak düşünmeden,üzerne kafa yormadan yapabileceğimi gördüm.bu bi anlamda plansız yaşamak ve planlayıp plansız yaşanmıyor malesef.benim önüme hep başka...
  17. fatalrhymer

Ynt: Ağustos Ayında Kamp-gezi Arkadaşı Sanırım yeni oduğun için:) Not:Sadece sanıyorum.

18. fatalrhymer

Çok Fazla Bilinmeyen Kamp Yerleri

Ynt: Çok Fazla Bilinmeyen Kamp Yerleri yanıt yazan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim..Yazılanları okuyunca hak vermemek elde değil..Benim de ilk keşfimden sonra tekrar gittiğimde asla görmek istemeyeceğim durumla bulduğum yerler oldu..O çok özel yerler değil de,bence burası gidilmeye...
  19. fatalrhymer

Çok Fazla Bilinmeyen Kamp Yerleri

Ynt: Çok Fazla Bilinmeyen Kamp Yerleri Elbette haklısın üstad.Lakin bu öyle hemen gidilebilecek biryer olmayabilir yani ulaşılabilirliği çokönemli değil.Ben değişik erler görmeyi keşfetmyi ve bunları paylaşmayı seviyorum;ki burada paylaşmaktan sıkıntı duymam.benim gibidüşüneen aarkadaşlar var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri