Arama sonuçlarınız

1. BURDEDE

Orçun Usta'dan Dodge Ram Full Restorasyon

Yine güzel bir çalışmaya imza atmışsın , çok güzel görünüyor. eline sağlık. Müsait bir zamanda benim araca da bir bakım yapmamız lazım. Restorasyonu sen yapmıştın , başkasına elletmeye kıyamıyorum ama Ankara'dan he deyince gelinmiyor. Çekiciye mi yükleyip göndersem acep :)

2. BURDEDE

Tahoe Sahiplerine..

Ynt: Tahoe Sahiplerine.. Neyse, konuyu çok uzatmaya gerek yok. Bir soru sordunuz bende birebir yaşadıklarımı paylaştım.Yoksa bu paralar eder etmez bu konu uzar gider. Zenginin parası, malı çenemizi yormasın. Saygılar
  3. BURDEDE

Tahoe Sahiplerine..

Ynt: Tahoe Sahiplerine.. Dediğiniz mantıkla temiz bir 1965 Impalanın yüzüne bakan olmaması lazım ama 4 kapılısı bile 35_40 liraya anında gidiyor, coupe modelinden bahsetmiyorum bile. Dolayısıyla merak etmeyin, sizin düşündüğüz mantıkla ile alınıp satılmıyor bu araçlar. Bakış açınız çok farklı.

4. BURDEDE

Tahoe Sahiplerine..

Ynt: Tahoe Sahiplerine.. 30 doları bilmem ama benim araca 55 ve 57 lirayı iki kişi masaya koydu, İyi ve bakımlı araç her zaman bu paraları ediyor. Zaten bu araçlar her gecen gün azalıyor, rakamlar da gitgide artıyor.
  5. BURDEDE

Tahoe Sahiplerine..

Ynt: Tahoe Sahiplerine.. Evet fiyatlar 2012'ye göre baya artmış durumda ama sadece bu araçlar için değil otomotiv fiyatlarında genel bir artış söz konusu. Ör: 2012 de 75-80 aralığında olan Pejo 3008 şu an 100 liranın üzerinde. Fiyatlar birçok kritere göre değişmekle birlikte genel olarak...

6. BURDEDE

Tahoe Sahiplerine..

Ynt: Tahoe Sahiplerine.. Evet olur , yılbaşında motorlu taşıt vergi dairesine başvurun, bir alt motor hacminin vergisini ödersiniz.

7. BURDEDE

Tahoe Sahiplerine..

Ynt: Tahoe Sahiplerine.. Yavuz Bey merhaba Yazınızı okuyunca sanki kendi yaptıklarımı okur gibi oldum. Bende 8 yıldır değişik amerikanlar kullandım ama Tahoe bir başka. Hem V8 hem heybetli hem çok rahat hem de işletme maliyeti son derece uygun. Dediğiniz gibi parça fiyatları makul ve bir çok...
  8. BURDEDE

Tahoe Diferansiyelden Ses Geliyor

Ynt: Tahoe Diferansiyelden Ses Geliyor Orçun Usta bu işte duayendir.... Keske Ankara'da olsa
  9. BURDEDE

Tahoe Lpg Problemi

Ynt: Tahoe Lpg Problemi Öncelikle aracınız için çözüm bulduğunuza sevindim , yazınızı henüz gördüğüm için ancak cevap yazabiliyorum. Bende Ankara'dayım , 98 model Tahoe Sport sahibiyim ve zavoli sıralı sistem lpg kullanıyorum. Yakıt tüketimim şehir için sakin kullanımda 43 kuruş , uzun yolda...

10. BURDEDE

Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı)

Ynt: Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı) Geçen sene çok güzel ve dinlendiriciydi, bu sene için TAKİP.

11. BURDEDE

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Takip
  12. BURDEDE

Wj Almak İstiyorum Ama 2.7 Mi 4.7 Mi?

Ynt: Wj Almak İstiyorum Ama 2.7 Mi 4.7 Mi? Ben kesinlikle çok daha düşük işletme maliyeti ve V8 olması sebebiyle 4.7 derim. Bu aracın sesi bence Amerikan camiasında çok önlerde gelir şöyle ki, standart egzozu bile homur homur insanın ruhunu okşar. Hele ki Flowmaster 40 serisi susturucularla çok...

13. BURDEDE

5.2 V8 Muhteşem

Ynt: 5.2 V8 Muhteşem Öncelikle aracınız hayırlı olsun, çok güzel görünüyor ve yeşil benim de favorimdir ;) Bu araçlar çok eğlenceli ve tatmin hissi yüksek sürüş keyfi yaşatır, tabi sesi de fazlasıyla güzeldir. Uzun yolda kullanmanızı da şiddetle tavsiye ederim hatta tatile bu araç ile...
  14. BURDEDE

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi Kurban bayramında Ankara-Eskişehir-Bözüyük güzergahında 270 km de 104-TL'lik lpg (Litre fiyatı 2.33) aldım. Araçta 3 kişiydik ve valiz yoktu. Yol çok sakindi ve ortalama hızım 90 km idi. Çoğunlukla cruise açıktı. Km'de 38.5 kuruş. Dönüşte de değerler aynıydı. Ama...
  15. BURDEDE

22.06.2014 Andoff Offroad Yarışları

Ynt: 22.06.2014 Andoff Offroad Yarışları Elimizden geldiğince off road gündemini kovalıyorum. 2 hafta önce de Düzcede güzel bir organizasyon vardı, sende çıkar şu Yukon'u da bi gezelim. Bi aksilik olmazsa Kasım ortasında İstanbuldayım, hava iyi olursa tahoyla gelirim ama her halükarda...

16. BURDEDE

7. Gezenbilir Festivali 2014

Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014 Valla ben de sabırsızlıkla bekliyorum, bu organizasyon için yıllık izin bile ayırdım. Herkese selamlar :D
  17. BURDEDE

Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014 Aladağlar +1
  18. BURDEDE

Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014 Ben de merakla detayları bekliyorum... ::)

19. BURDEDE

Ankara Offroad Organizasyonu

Ynt: Ankara Offroad Organizasyonu 22.06.2014 Pazar günü saat 12:00 de , Andoff tarafından organize edilen ve Batıkent-Yuvaköy mevkiinde mahalli offroad yarışları yapılacak. Mangalım ve Ben ordayım ;D Organizasyon detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...
  20. BURDEDE

22.06.2014 Andoff Offroad Yarışları

Arkadaşlar , 22.06.2014 Pazar günü Andoff tarafından organize edilen ve Batıkent-Yuvaköy mevkiinde düzenlenecek off road yarışında için bilgi vermek istedim. Organizasyon detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.andoff.net/haberlerdetayicerik.aspx?id=182 Sormak istediğiniz bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR