Arama sonuçlarınız

1. Legendary7801

Tabiki, 5059411126 dan yazarsanız yardımcı olayım

Tabiki, 5059411126 dan yazarsanız yardımcı olayım

2. Legendary7801

Kamp Için Güç Kaynağı ?

Hocam şöyle bir öneride bulunayım, elektronikten biraz anlıyorsanız lion pillerle çalışma yapabilirsiniz, Ben eski leptop bataryalarını söküyorum içinden 6-8 adet lion pil çıkıyor ve bunların çoğu sağlam oluyor. Örneğin ankarada öğrenciyim kışın sabah soğuğundan bııkıp kendime bu lion pillerle...
  3. Legendary7801

Nissan Terrano R20 1997 Araç Yenileme

Yeni aldığım Mercekli Led farlarımın da montajını ve ayarını yaptım çok güzel durdular, diğer arabaların gözünü alacak mı diye iki araba test ettik arkasından gittim göz almıyordu, karşı karşıya da geldik yine almadı. Zaten mercekli olduğu için önümdeki arabanın bagaj kapağını bile tam...

4. Legendary7801

Yeni aldığım Mercekli Led farlarımın da montajını ve ayarını yaptım çok güzel durdular, diğer arabaların gözünü alacak mı diye iki araba test ettik arkasından gittim göz almıyordu, karşı karşıya da geldik yine almadı. Zaten mercekli olduğu için önümdeki arabanın bagaj kapağını bile tam...
  5. Legendary7801

6. Legendary7801

Selam

Hangi kasa terrano sahibisiniz, facebookta 2 tane aktif grup var biri "Terrano Team Türkiye" diğeri de "Nissan Terrano Türkiye" Aratıp gruba katılabilirsiniz. Whatsappta da grup var ben çok aktif olarak kullanmıyorum ama eğer 5059411126 dan yazarsanız sizi eklemeleri işin gruba yazabilirim

7. Legendary7801

Bir süredir paylaşım yapmamıştım arabayı bitirdim sayılır. Göstergedeki ampulleri de değiştirdim, silecek suyunun müşirini de temizledim onun ikaz lambası da yanmaya başladı. Ayrıca 4wd lambası da çalışmıyordu müşirden kablosu kopmuş onu da lehimledim ve faal hale getirdim. Ayrıca bir de...
  8. Legendary7801

Akşamları da ufak tefek diğer işlerle uğraşıyordum, hem abs sensörlerini temizlemek için hemde bilyaların durumlarına bakmak için bilyaları da söktüm bilyaların durumu güzeldi ama gressleri sudan etkilenmişti güzelce temizleyip tekrar gresleyip takacağım. Abs sesnörlerinin uçları da çok pislik...
  9. Legendary7801

Aracın motorunu geçen hafta tamamlayıp monte ettim: Bu hafta çalıştırdım, topladığım ilk benzinli motor olduğu için ilk başta biraz sorun olsa da sorunları çözdüm hava hortumlarının birini bağlamayı unuttuğum için düzensiz çalışıyordu onu bağladığımda çalışması düzeldi. Distirbütör...

10. Legendary7801

Büyük Lastikli Araçlara Özeniyorum, Alacaktım Tehlikeli Olur Dediler

Büyük lastik aracı her zaman daha çok yorar ve zorlar bu bir gerçek, Özellikle taban genişliğini değiştirdiğiniz zaman çekişte düşme hissedersiniz ama yanak yüksekliğini arttırdığınız zaman ön takıma binen yük de artar. Eğer offsetli jant yada spacer kullanmayacaksanız dediğiniz fark çok çok...

11. Legendary7801

Aracın tabanını çürümeye karşı temizleyip komple boyamak, elektrik tesistaındaki fazlalıkları da temizleyip telsiz, teyp, çakmaklık için aküden sigortalı ve izoleli bir hat çekmek için içini söküyordum ama şaşırtıcı bir şekilde paslanmalar ve çürükler olduğunu gördüm, iki sacın üst üste bindiği...
  12. Legendary7801

Selamlar. Yaklaşık 4 sene önce diğer aracımız olan Nissan D21 i yenilemiştik, şimdi hem D21 tek kabin olup ailece yetmediği için hemde ben Ankarada otomotiv mühendisliği kazandığımdan Ankarada bir araç ihtiyacı duyduğumdan bir arayış içindeydim, önce T4 kasa Wv Transporter alıp at lastik biraz...

13. Legendary7801

Nissan D21 1986 Araç Yenileme

Merhabalar, numaramı yukarıda yazmıştım yine aynı numaradan whatsapp üzerinden ulaşırsanız daha detaylı bilgi verebilirim.
  14. Legendary7801

Mercedes Sprinter 213 Cdi Ambulansın Korsan Karavana Dönüşümü

Selamlar. Konuyu büyük bir heyecanla okudum, maşallah çok güzel yapmışsınız. Gazi üniversitesinde otomotiv mühendisliği 1. sınıf öğrencisim. Ben de vw Transporter T4 alıp bu şekilde bir araç yapmak istiyorum. Memlekette evimizin altı hobi atölyesi bizim de tornamız vs var. Birkaç araca bakmaya...
  15. Legendary7801

Navara Aracımla Yaptığımız Off-road Modifiye Çalışmamız :)

Aracınız çok güzel Allah kaza bela vermesin. Fakat biraz daha yükseltme yapsanız özellikle ön tarafa çok daha iyi performans alacağınızı düşünüyorum.

16. Legendary7801

Aracımızı hâla severek kullanıyoruz, son hali bu şekilde:
  17. Legendary7801

Hocam konuya girmemiştim mesajlarınızı görmemişim kusura bakmayın. Aracınızı çok iyi biliyorum eski sahibi arkadaşımdı şimdi burada görünce şaşırdım doğrusu. 505 941 11 26 whatsapptan yazın istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz konuşuruz güzel de olur :)
  18. Legendary7801

Gelelim motor konusuna. Kendi motoru ön yanma odalı, eski tip bir motor olduğu için gürültülü ve çekişi yetersiz kalıyordu, kışın ne kadar kızdırırsak kızdıralım soğukta çok problemli çalışıyordu. Bu sebepten turbo takmayı düşündük fakat çok maliyetli ve ön yanma odalı bir motorda verimsiz...

19. Legendary7801

-----GÜNCELLEME 24.11.2018------ Arabada önemli değişiklikler yapmadığımız için konuya devam etmemiştim kasanın boyasını bile 1-2 ay sonra yaptık, Bu konuda eksik olan yerler ön bilyalar, akslar rotların değişimi, kasanın boyası, iç döşeme yapımı ve ses sitemimin montaji oldu. Tüm bunları da...
  20. Legendary7801

Hocam Mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın. Usta konusunda bilgim yok, zaten karabükte yaşıyorum ben. Bu arabayı 2011 yılında almıştık o zaman hiçbir şey bilmiyordum tam anlamıyla beni usta etti bu araba 4 yıldır falan hiç ustaya gitmiyorum. Ama imkanınız varsa sizde kendiniz yapabilirsiniz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri