Arama sonuçlarınız

1. sonatbaspinar

İlk Yardım Dökümanları & Bilgi Notları

Ynt: İlk Yardım Dökümanları & Bilgi Notları faydalı bir paylaşım teşekkürler

2. sonatbaspinar

Kılıçlı, Kılıçlı Olalı, Böyle Bir Ekip Görmedi - Hudoff, Kılıçlı'dan Da Geçti

Ynt: Kılıçlı, Kılıçlı Olalı, Böyle Bir Ekip Görmedi - Hudoff, Kılıçlı'dan Da Geçti Zevkle izledik tebrikler ve tşkler paylasım için hakkını vermişsiniz arazinin :)
  3. sonatbaspinar

B.a.g.

Ynt: B.a.g. vay vay vay ne guzel kareler cok eğlenceli geçmiş tebrikler...

4. sonatbaspinar

En İyi Kokoreç Nerede Yenir?

Ynt: En İyi Kokoreç Nerede Yenir? Aydın Nazilli'deki kokoreçci sahap baba da kokorec konusunda en iyilerindendir kanımca...
  5. sonatbaspinar

İstanbul - Avusturya, Salzburg Araç İle Yolculuk

Ynt: İstanbul - Avusturya, Salzburg Araç İle Yolculuk Bence de araçla gitmek cok daha mantıklı guzel bir koy, ormanlık bir mesire yeri, ceşme bası vs gorunce durup gezinin tadını cıkarmadıkca ucakla şehre inip restoran muze avm çarşı pazar gezmek pek benim keyfime uymadığı için belki de. Bu...

6. sonatbaspinar

Yazın Aile İle Kalinabilecek Tavsiye Edeceğiniz Orman Kamp Alanı

Ynt: Yazın Aile İle Kalinabilecek Tavsiye Edeceğiniz Orman Kamp Alanı Amasra Çakraz da Dolunay kamping cok guzeldi hem doğal hem samimiyet anlamında, Sinop Aklimanda bir yer vardı orası da guzeldi adını hatırlayamıyorum. Marmaris Akyaka ve Cubucak kampları zaten cok guzel. Ayrıca Bozcada...

7. sonatbaspinar

125′lik Motorum İle Ege Turu (3200 Km)

Ynt: 125′lik Motorum İle Ege Turu (3200 Km) Tebrikler bilgilendirici bir solukta okunan hoş bir gezi raporu olmuş. Teşekkürler paylaşım için. Ayrıca raporu paylaştığın adres sizin sayfanız mı yoksa genel motosiklet forumlarından mı? Ben size ait diye anladım ama? Oyle ise yeni bir takipcin var...
  8. sonatbaspinar

Söke Doğanbey Ve Bafa Kapıkırı Gezisi 11-13 Nisan 2014

Ynt: Söke Doğanbey Ve Bafa Kapıkırı Gezisi 11-13 Nisan 2014 Anı ve fotoğrafları heyecan ile bekliyorum. Karavancılık pek ilgimi çekmiyor ancak motosiklet ile kampçılık ilgi alanım olduğu için bunun bir az daha luks halini ilgi ile takip ediyorum doğrusu :) malum biz iki sidecase ve bir topcase...
  9. sonatbaspinar

Gezenbilir'in İki Tekerleri

Ynt: Gezenbilir'in İki Tekerleri Selamlar F650 GS kullanıyorum. Çanakkale'de yaşıyorum. Karadeniz uzerinden Gurcistan ve Ege kıyıları turlarım oldu bu yaz minik bir misafirle ilgilenmemiz gerektiğinden es geçip seneye akdenizin çevresini donecek bir tur planlıyorum. Gezenbilir e yeni uyeyim...

10. sonatbaspinar

Kamp Gezimiz; Gökova Orman Kampı - Akyaka - Marmaris

Ynt: Kamp Gezimiz; Gökova Orman Kampı - Akyaka - Marmaris Fİyatlar kamping için doğrusu yuksek gonul ister ki 7-15 lira arasında oynasın ama eskisi gibi kaliteli ve temiz olacaksa değer bence sonuçta cadır basına alınan ucret yani kişi bası 15 lira cok da yuksek değil 2004-2008 arasında...

11. sonatbaspinar

Orientiring Donanımı (Neler gerekli?)

Ynt: Orientiring Donanımı (neler Gerekli?) değerli bilgiler için teşekkürler
  12. sonatbaspinar

İzcilik Federasyonu'na...........

Ynt: İzcilik Federasyonu'na........... Bu yazılmış olan sitemden epey bir zaman sonra 2014 Ocak ayındaki LTK eğitimlerinde hak kazandığımız halde evrakların gunumuz itibariyle yani Nisan ayına kadar 4 aydır imzalanıp yasal bağlamda geçerli hale getirilemediği(!) 'ni uzuntu ve soru işaretleri...

13. sonatbaspinar

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Selamlar Çanakkalede yaşıyorum. F650 GS kullanıyorum. Uzun soluklu geziler fotoğraf kampçılık ilgi alanlarım.
  14. sonatbaspinar

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhabalar. Çanakkale'de yaşıyorum. motosiklet fotoğraf kampçılık muzik ile ilgileniyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri