Arama sonuçlarınız

1. uysalburak

L200 Nasıl Yükseltilir

Üzerinden çooook zaman geçti. İnan hatırlamıyorum.

2. uysalburak

Karavancının En Büyük Kabusunu Yaşadım

Eğer eilah atışı nişan alma vurma konusunda deneyiminiz yoksa taşıdığınız silah sizin için daha tehlikeli olur Size tavsiyem tüfek alırken bir tane de havalı tüfek alın. Sıksık hedefe ateş edin. Nişan Alma beceriniz gelişir. Arada bir de boş bir arazide ruhsatlı silahınız ile ateş edin...
  3. uysalburak

Yarıotomatik tüfeklere uygun değilmiş...bir tane kısa namlu pompalı alacağım bu yüzden.

4. uysalburak

Elektrik işi zor gibi geliyor bana. Kendi aracınıza ve sisteminize zarar verme ihtimali yüksek. Daha önce Facebook da bir grupta yazmıştım. Bence aracın tavanından dört bir yanına kamera koyup yattığınız yerden isteyince görebilmek çok önemli. Bir de arkadaşların önerisi de çok aklıma yattı...
  5. uysalburak

İlki patlıyor ikinci mekanizmada kilitleniyor.

6. uysalburak

O fişekler tüfekte takılma yapabiliyor. Ben aldım hem de 3 kutu aldım takılma yapıyor. Onları sadece nişan alıp el alışkanlığımı geliştirmek için kullanacağım. Unutmayın en tehlikeli durum çektiğinizde ateş almayan silahtır...

7. uysalburak

Eğer aracınızda ya da evinizde tüfek bulunduruyorsanız sıksık nişan alıp ateş edin. (Tabiki meskun mahal dışında. ) (Yönetim tarafından silindi)
  8. uysalburak

Karavanda Ateşli Silah ?

Konu sizin aklınıza ne geldiği değil. Konu “karavan da ateşli silah bulundurma. “ Edinilecek ve resmî olarak araçta taşıması serbest olan silah da yivsiz av tüfeğidir. Yivsiz av tüfeği arkadaşların da söylediği gibi aracınızın bagajında içinde fişek yokken çantasında taşınabilir. Polis arama...
  9. uysalburak

Motorkaravan Dİzayn

Mühendis yaptığı her işte TSE ve tüvtürk ile muhatap olduğu için o bölgede neye müsade edip neye müsade etmediklerini ya da kurumda ki çalışanlar ile ikili ilişkileri sayesinde neye müsade alabileceğini bilir. Şehirden şehire farklı müsaadeler olduğunu ülkemizde maalesef hiçbir konu sa...

10. uysalburak

Motorkaravan Dİzayn

Yönetmelikler uygulamalar sürekli değişiyor. Ocak’tan önce sizin sözünü ettiğiniz durumu yaptığını Aracını kayıt ettirdiğini söyleyen biri varken yine başla bir Facebook grubunda bunun olamayacağını söyleyen bir mühendis çıktı ortaya. Anladığım kadarıyla işin en doğrusu şu: bu dönüşüm nerede...

11. uysalburak

Motorkaravan Olarak Ford Transit Hakkında Herşey...

Ali bey bir konuda uyarayım. Aracınız 2020 yılına girer girmez 5 yılı doldurmuş olmuyor. Trafiğe çıkış tarihinden itibaren 5 yıl olması gerekiyor. Yani aracınız 2015 Haziran ayı trafiğe çıkmışsa Haziran’ı beklemeniz gerekiyor.
  12. uysalburak

Karavanda Ateşli Silah ?

Evimde bulunmasını gerekli gördüğüm yarı otomatik ruhsatlı av tüfeğim olmadan karavana binmeyi düşünmüyorum.

13. uysalburak

Ford Transit Motocamperın Iç Dizaynı

İçinde bulunduğumuz ekonomik krizden ben de etkilenip hayalleri biraz öteledim. 5 yaşından büyük araç almak istemiyorum. Bu kadar bekledik azıcık daha bekleyelim bir kerede tam olsun...
  14. uysalburak

Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

Orjinal fiyatı nedir acaba ?
  15. uysalburak

R/D Lock mu ATSC mi tercih edilmeli hangisi daha iyi ?

Araziye çıkacaksanız otomatik vites almayın. 300₺ lik müşir yüzünden 4 sene önce otomatik şanzımanı indirdim. O günün parası 3500₺ harcadım. Herşey elektronik. Su geçişleri müşirlere zarar veriyor.

16. uysalburak

Düşük km den beri araç bizde olup bakımlarını yaptırdıktan sonra 300.000 de 500.000 de yapar araçlar. Ama önemli olan bakımların doğru zamanda orjinal parça ile yapılması. Ticari araçlarda maalesef ucuz yakıt ucuz yağ yan sanayi parça ve yolda bırakana kadar bakım yaptırmama çok yaygın...
  17. uysalburak

Panelvanlar genelde minibüsler kadar çok yol yapmıyor. Minübüsler hergün şehiriçinde yüzlerce km yol yapıyor. ÖTV yüzünden 5 yaşında araç alınacağı için 5 yaşında bir minibüs 200.000 km nin üzerinde oluyor. Bana göre 100.000 km üzerinde olmamalı alınacak araç. Neticede bu araç hurda olana kadar...
  18. uysalburak

Motorkaravan Dİzayn

Motokaravanlar artık 2+1 olarak müsade alıyor. Yani orjinal koltuk Sistemi. Arkada yaşam alanında yolcu taşımak yasak.

19. uysalburak

Karavanda Çamaşır Makinesi Konusuna Yeni Bir Yaklaşım :)

Sizin fikirleriniz benim için her zaman önemlidir o Sebeple sizlere danışıyorum fikrinizi okuyorum alternatif fikirler ortaya atıyorum. Bugün değilse bile belki birkaç yıl sonra aramızda ki fikir alışverişlerini okuyan başka bir arkadaşımızın aklına bişeyler gelir bir ışık yanar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,118
Kaydolan Son Üyemiz
demootodefenderkoltu

SON KONULAR

Geri