Arama sonuçlarınız

1. Z

Trabzon Tonya Kadıralak Yaylası

Ynt: Trabzon Tonya Kadıralak Yaylası bunlar da benden :)

2. Z

Trabzon Trekking Kamp Arkadaşı

Ynt: Trabzon Trekking Kamp Arkadaşı Anladım hocam.. Yolunuz düşer umarım bi gün :)
  3. Z

Ynt: Trabzon Trekking Kamp Arkadaşı nerde ikamet ediyosunuz hocam?

4. Z

Bulutların Üstünde Kahvaltı...

Ynt: Bulutların Üstünde Kahvaltı... İnsan yaşlanmaz buralarda. Tertemiz hava, her şey doğal..
  5. Z

Ynt: Bulutların Üstünde Kahvaltı... Teşekkür ederim :)

6. Z

Ynt: Bulutların Üstünde Kahvaltı... Hocam ben öğrenciyim maddi imkanlarımın kısıtlı olmasından dolayı Maçka ilçesine kadar belediye otobüsüyle gittim. Ordan yürüyerek Livera şimdiki ismiyle Yazlık köyüne yürüdüm yaklaşık 5 km falan. Yolda tabelalar mevcut. Rahatlıkla bulabilirsiniz köyü. Köyden...

7. Z

Ynt: Bulutların Üstünde Kahvaltı... Muhakkak siz de görürsünüz, böyle bi manzarada çay içersiniz. Trabzon'un her yeri ayrı bir manzara zaten hocam :) Kesinlike gelip görmelisiniz. Gerek ailece gerek tek başınıza. Şimdiden iyi eğlenceler diliyorum size :) Saygılar sevgiler..
  8. Z

Maçka-Kofrakol Yayla yolunda mola verdiğim bir dağ evinde çektim fotoğrafı...
  9. Z

Kamp Arkadaşı Trabzon Ve Çevresi

Arkadaşlar merhaba. Ben Çağlayan Sazak. Karadeniz Teknik Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği öğrencisiyim. 3 Hazirandan sonra herhangi bir günde 2-3 gecelik bir kamp yapmayı düşünüyorum. Maçka'daki Sümela yoluna çıkmayı düşünüyorum. Gelmek isteyen olursa beraber gidebiliriz. Daha önce de...

10. Z

Arkadaşlar merhaba. Ben Çağlayan Sazak. Karadeniz Teknik Üniversitesi Zihin Engelliler Öğretmenliği öğrencisiyim. 3 Hazirandan sonra herhangi bir günde 2-3 gecelik bir kamp yapmayı düşünüyorum. Maçka'daki Sümela yoluna çıkmayı düşünüyorum. Gelmek isteyen olursa beraber gidebiliriz. Daha önce de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR