Arama sonuçlarınız

1. S

Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ?

Ynt: Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ? Kardeş o arıza yağ müşirindende yapar değişmesi gerekiyor olabilir sen bence yarın aracını kime baktırmak istiyorsan orada bi değiştirt müşiri Saygılar

2. S

Grant Cheroke 2.7 2004

Ynt: Grant Cheroke 2.7 2004 Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günlerde kullan servis diyosan sana NEW GARAGE öneririm erol usta işinde 10 numara insanlığında ilgi alakasında 10 numara bir insan kesinlikle oraya gitmeni tavsiye ederim saygılar
  3. S

Ynt: Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ? Kardeş hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günler dilerim

4. S

Ynt: Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ? Ben kimseye yönlendirme amaçlı üye olmadım artık bu servislerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkması ve benim gibi başkalarınında kandırılmaması için üye oldum yaşar bey ben farklı bişey yazmadım gidin yetkili servise...
  5. S

Ynt: Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ? Hocam sen ne düşünürsen düşün ne aklından geçiyorsa geçsin ben bildiğim bütün doğruları yazdım isteyen inanır isteyen inanmaz kimse benim babamın oğlu değil ben tam 6 sene kullandım bu araçlardan artık servislerin...

6. S

Ynt: Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ? hocam sen gönder telini ben seni arayayım

7. S

Ynt: Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ? bende dün şu aracı çok beğendim kendi ustam bakıyormuş aradım oda on numara dedi sahibiyle telde görüştük benim 35 binim var oda son 37500 bıraktı araç çok hoşuma gitti ama maalesef param yetişmiyor...
  8. S

Ynt: Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ? Hocam şunu anlayabilirmiyim öncelikle kim öneriyor bu araçları size hmc mi yoksa başka bir yer mi? birde 35 e aldığınız araca performans açısından en az 1750 euroluk bir lpg kiti taktıracaksınız maddi durumunuzu...
  9. S

Ynt: Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ? Benim burada yazdıklarım hem tecrübe hemde şahsi kanaatimdir şuan malum sitedeki bütün wj leri takip edip araştırıyorum hemen hemen hepsi ile alakalıda bir bilgiye sahip oldum sonuç olarakta bir kaç kanıya vardım...

10. S

Ynt: Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ? Ben yetkili servis bu işin ticaretini yapmıyor derken araç alıp satmıyorlar araç önermiyorlar adam gibi bakıp neyse onu söylüyorlar ben bunu anlatmak istedim zaten arkadaşta dediklerimi yaşamış hemen bir araç...

11. S

Ynt: Yeni Alınacak 4.7 Wj Nin Yanlızca Akgün Aydına Baktırılması Yeterli Olurmu ? Arkadaşım inşallah aradığın temizlikte ve içine sinen aracı bulursun sana şunu samimi olarak belirteyimki akgün aydın ve ismi bahsedilen yerler bu işin ticaretinide yapmaktalar yani ip gibi bir araçta götürsen...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

SON KONULAR

Geri