Arama sonuçlarınız

1. metin26

Norveç 2017 Gezimiz

Gezi notlarınızı ilgiyle takip ediyoruz, teşekkürler... Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. metin26

Göynük Çubuk Gölü Etkinliği; 7-8 Kasım 2015

Çok önemli bir engelimiz çıkmazsa, bizde katılmayı düşünüyoruz...
  3. metin26

Kastro(çamlıkoy) Kampı

Ynt: Kastro(çamlıkoy) Kampı Kamptan diğer görüntüler...

4. metin26

Kastro(çamlıkoy) Kampı

Haftasonu(27-28.06.2015) Tekirdağ/saray İlçesine 28 km uzaklıktaki Çamlıkoy(Kastro)Tabiat Parkında Motokaravanımızla kamp yaptık. 2 kişi elektrik dahil 30 TL ödedik,bazı eksiklerine karşın denize girme imkanı da olan doğa harikası bir kamp alanı. Ancak, kamp yeri azlığından şikayet eden...
  5. metin26

Karavanlandım Geldim

Ynt: Karavanlandım Geldim Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

6. metin26

Kavala, Selanik, İskeçe (şubat 2015)

Ynt: Kavala, Selanik, İskeçe (şubat 2015) Paylaşımınız ve bilgilendirici açıklamalarınız için teşekkürler... 2012 yılında ben de özel bir turla gezdiğiniz yerlere gitmiştim, ancak hiç bir şey görmediğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Diğer bölgelerini bilemiyorum, fakat...

7. metin26

Kafa Nereye Biz Oraya, 58 Günde Kütahya-salihli-didim-milas-bodrum-marmaris-datça-fethiye-denizli-af

Ynt: Kafa Nereye Biz Oraya, 58 Günde Kütahya-salihli-didim-milas-bodrum-marmaris-datça-fethiye-denizli-afyon-esk. Mehmet bey; paylaşımınız için teşekkürler... :)
  8. metin26

Karavanla Vize'den Kaş'a ...

Ynt: Karavanla Vize'den Kaş'a ... Teşekkür ederim, şimdilik ben de bir engel çıkmazsa karavancılığa devam etmeyi düşünüyorum... 26 Eskişehirli olduğumu gösteriyor... Mutlu ve bol gezili bir yıl dilerim... Esen kalın...
  9. metin26

Ynt: Karavanla Vize'den Kaş'a ... Enver bey, Açıkçası, benim emeklilikte düşündüğüm, ancak geçirdiğim kalp krizi ve bypass ameliyatı sonrasında bu projemi öne alarak hiçbir ön araştırma yapmadan sahip olduğum Karavanım ile yine kısa bir hazırlık süresi ile bayram tatilinden de yararlanarak...

10. metin26

Ynt: Karavanla Vize'den Kaş'a ... Dönüş yolunda uğradığımız Dalyan Kamping...

11. metin26

Ynt: Karavanla Vize'den Kaş'a ... Meis Adası...
  12. metin26

Ynt: Karavanla Vize'den Kaş'a ... Kekova...

13. metin26

Ynt: Karavanla Vize'den Kaş'a ... Kaş...
  14. metin26

Ynt: Karavanla Vize'den Kaş'a ... Akyaka...
  15. metin26

Ynt: Karavanla Vize'den Kaş'a ... Burhaniye-Altın Kamp

16. metin26

Ynt: Karavanla Vize'den Kaş'a ... Teşekkürler... Resim yüklemeyi de deneyeceğim, bu konularda biraz acemiyim de... ;)
  17. metin26

Ynt: Karavanla Vize'den Kaş'a ... Yavuz bey, Bu bizim ilk uzun soluklu seyahatimiz oldu, bütün deneyimsizliğimize karşın, oldukça keyifli geçti... Teşekkür ederiz... :)
  18. metin26

Yeni aldığımız Motokaravanımızla 03.10.2014 tarihinde eşimle birlikte Vize'den başlayan ve Kaş' kadar gitmeyi planladığımız seyahatimiz kampçılık ve karavancılık konusundaki deneyimsizliğimize karşın oldukça başarılı sayılır. İlk konaklama yerimiz Burhaniye/Ören'deki Altın Kamping oldu,burası...

19. metin26

Yeni aldığımız Motokaravanımızla 03.10.2014 tarihinde eşimle birlikte Vize'den başlayan ve Kaş' kadar gitmeyi planladığımız seyahatimiz kampçılık ve karavancılık konusundaki deneyimsizliğimize karşın oldukça başarılı sayılır. İlk konaklama yerimiz Burhaniye/Ören'deki Altın Kamping oldu,burası...
  20. metin26

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Erdal bey, Ben 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununda "Araç Cinsleri" başlığı ile ilgili bir düzenleme göremedim. Kanımca herhangi bir kanun değişikliğine ihtiyaç yok mevcut kanuni düzenleme içinde mesele çözümlenebilir diye düşünüyorum. TSE'ye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri