Arama sonuçlarınız

1. cvolkan

30-31 Ağustos Pürenli Yaylası

İşte beklediğim kıyaslama. Tek derdim yoldu. Sülüklü göl arabayı çok yıprattı. 9km yol 45dk sürmüştü. Silah sever arkadaşlar sülüklü gölde de vardı. O zaman karar değişti, insanoğlundan uzağa torkul göletine gidiyorum. herkese teşekkür ederim cevaplarınız için.

2. cvolkan

30-31 Ağustos Pürenli Yaylası

Merhabalar ; 3 günlük tatili değerlendirip 2 gece konaklamalı kamp atmayı düşünüyorum. Önce Torkul Göleti diye düşünüyordum ancak yorumlardan ve yolundan dolayı vazgeçtim. Pürenli Yaylası hakkında forumda arama yaptım ancak göremedim (en yakını 2017 tarihliydi), yakın tarihte giden birileri...
  3. cvolkan

Erikli Yaylası - Yalova

Merhabalar ; 29 Nisan sabah 7'de Ankara'dan yola çıkıp, Bolu, sapanca üzerinden yalova erikli yaylasına 2 gece kamp yapmaya gidiyorum. O taraflara gidecek varsa götürebilirim. Tek gittiğim için araç boş gidiyor (kamp malzemelerim hariç) Amacım o taraflara gidecek olupta ulaşım sıkıntısı...

4. cvolkan

Kazdağları Çadır Kamp

Ben de gitmeye niyetlenip aynı nedenden dolayı gidemeyenlerdenim. Telefon ile oradaki milli park rehberlerinden birisi ile görüştüm. Çadırda kalacaksanız günlük o adamın parasını da ödemeniz gerekiyor. (Neden elin adamıyla kamp yapıyorsam) Kazdağları bu konuda çok sıkıntılı. Kazdağları kamp...
  5. cvolkan

Kurban Bayramı (2016) 9 Gün Ankara -bolu Bölgesi Kamp Etkinliği

Hangi tarihte nerede olacağınızı da yazabilir misiniz? Ben; 11-13 eylülde güzeldere şelalesi 15-17 eylülde eğridir gölünde olacağım. Denk gelirsek bi kahvenizi içerim.

6. cvolkan

Eylül 3 4 Kamp Arkadaşı

Merhabalar ; Bayram için plan yapmıştım şimdi bu başlığı gördüm. 11 Eylül - 13 Eylül Gölyaka - Düzce Güzeldere Şelalesi (Türkiye'nin en yüksek şelalesi) (Çıkış Ankara'dan Bayan Arkadaş ile) 15 Eylül - 17 Eylül Karabük Eğriova Göleti (biraz daha insandan uzak bir yer) (Çıkış Ankara'dan Bay...

7. cvolkan

Kamp Arkadaşları ...

Merhabalar ; Bayram için plan yapmıştım şimdi bu başlığı gördüm. 11 Eylül - 13 Eylül Gölyaka - Düzce Güzeldere Şelalesi (Türkiye'nin en yüksek şelalesi) Çıkış (Ankara'dan) 15 Eylül - 17 Eylül Karabük Eğriova Göleti (biraz daha insandan uzak bir yer) Çıkış (Ankara'dan) kamp atmayı...
  8. cvolkan

Outdoorilan.com

Aslında evolite excamp 3 çadırımı satmak istiyorum (daha iki kere kurdum) ama bayramda kamp yapmayı düşünüyorum o zamana kadar satılır mı yerine yenisini alabilir miyim bilemedim :) güzel düşünülmüş bir site, umarım bol hitli bir site olur da malzeme sıkıntılarımız giderilir.
  9. cvolkan

tentesi 3000mm zemini ise 5000mm su sütununa dayanıklı. Yağmura yakalanmadım hiç .İçinden çıkan...

tentesi 3000mm zemini ise 5000mm su sütununa dayanıklı. Yağmura yakalanmadım hiç .İçinden çıkan çiviler biraz ince ve çabuk yamuluyor, çadır alırken sağlam çivi almanızıda tavsiye edebilirim. Onun dışında kapıların fermuarları sağlam değil deniliyor benimkinde henüz sıkıntı yaşamadım o ayrı...

10. cvolkan

3 Çadır Arasında Tercih ?

Ynt: 3 Çadır Arasında Tercih ? Bu arada benim çadırın kazıkları biraz narin, alacaksanız kazıklarını değiştirin derim. Eksi yönlerini de yazmak lazım değil mi.

11. cvolkan

Ynt: 3 Çadır Arasında Tercih ? İç hacim olarak pek bir farkı yok. Ama dediğiniz gibi iki kapılı olması çok kullanışlı. Rüzgarın yönüne göre tercih sebebiniz olabiliyor. O zaman almışken Husky alın derim. Uzun süre idare edecektir sizi. Evet o beyaz renk benimde dikkatimi çekti :) Hava...
  12. cvolkan

Ynt: 3 Çadır Arasında Tercih ? Sağlamlık kalite açısından, görebildiğim kadarıyla su geçirmezlik konusunda da Husky bir adım önde. Ancak Arpenazların iç hacmi daha geniş. Husky' de iki kişi dip dibe yatarsınız. Aradaki 40cm fark biraz nefes almanızı sağlar bence. İlk kam deneyimim için ben de...

13. cvolkan

Tosya - Dipsiz Göl Çadır Kampı 13-14 Haziran

Selamlar, Tosya Dipsiz Göl'ü övdüler, gidip tek başıma çadır kurayım, biraz kafa dağıtıp döneyim dedim. 13 Haziran cumartesi sabah Ankara'dan yola çıkıp bir gece kalıp pazar günü geri dönmeyi planlıyorum. Ancak neresine gidilir, neresinde çadır kurulur, bilmem gerekenler nelerdir forumda...
  14. cvolkan

Ankara'da Doğada Çadır Kurulabilecek Yerler

Ynt: Ankara'da Doğada Çadır Kurulabilecek Yerler ilk deneyimimi yedi göller ile yaptım sonbahar bastırmadan ikincisini yapayım diyorum. Ankara yakınlarında bakalım neresi kısmet olacak. Bu listeyi değerlendireyim ben
  15. cvolkan

Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşesi( Kamp Malzemeleri, Vs..)

Ynt: Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşesi( Kamp Malzemeleri, Vs..) Bunun sırt kısmı kare olan aynı renk ve ayak uzatma yeri olmayanı METROda 20 küsür liraydı. Bu da benden bir bilgi olsun.

16. cvolkan

Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan)

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) Rica ederim Zafer Bey ; Telefonda bahsettiğiniz, forumda yazdığım mesajlarda var dediğiniz yerlere bakamıyorum. Neden diyecek olursanız, mesaj sayım 20'ye ulaşmadığından dolayı ne kişilerin attığı mesajlara cevap verebiliyorum ne de kişilerin...
  17. cvolkan

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) Gittim, gördüm, deneyimledim.. ve insan hayvanından daha zararlı ve rahatsız edici bir canlının yedigöllerde bulunmadığına kanaat getirdim. Dediğiniz gibi 4.30 civarında yola çıktım otoban yolculuğu 2 saat geriye kalan stabilize yol ise 1-1.5 saat...
  18. cvolkan

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) Aras bey bilgiler için teşekkürler. Bende yarın sabah çıkıcam yola. Bolu yeniçaydurt gişelerine kadar sıkıntı yok sanırım. Ondan sonra stabilize yolun sonu cennet diyorsunuz. Deneyimimi ben de buradan paylaşırım umarım aksilik çıkmaz.

19. cvolkan

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) Aras Bey benden bir hafta önce gideceksiniz, ne kadar kalacağınızı bilmiyorum ben gitmeden dönmüş olursanız deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Nereye çadır kurduğunuzu, havanın ve ortamın nasıl olduğu konusunda vs vs .. Yerel gazetedeki bolu...
  20. cvolkan

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) Bir soru daha, orada tuvalet ihtiyacını karşılayacak yer var mıdır ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri