Arama sonuçlarınız

1. findikim

Forumda ticari amaçla yapılan paylaşımlar

Ynt: Forumda Ticari Amaçla Yapılan Paylaşımlar Mesut Bey öncelikle selamlar; Bazen anlamak için çok uzun süreler gerekmez. Maksutum42'nin Atilla Bey'in başlığına o mesajı yazdığı güne kadar olan yazışmaların bir çoğunu bende takip ettim. Yazılan tüm yazılar "bugün bunları yaptım" şeklinde...

2. findikim

Ynt: Forumda Ticari Amaçla Yapılan Paylaşımlar 1. Bu benim sorduğum soru değil mi? Yabancı sitelerde yapılan doğrusu değil mi? Doğrusunun böyle olduğunu söylemenin SALDIRI olduğunu söylemek vicdansızlık değil mi? 2. Yine aynı yazımda keşke yayınlasalardı da daha çok şey öğrenseydik demedim...
  3. findikim

Ynt: Forumda Ticari Amaçla Yapılan Paylaşımlar Hay Allah razı olsun yaw :) iste budur! Atilla Bey yılda 4 tane karavan yapsa bile, bunlardan kazansa kazansa 100 lira para kazanır. Ticaret yapan insanların ağzını sullandıracak, kıskançlık hislerini kabartacak bir para değilki bu? Konuyu...

4. findikim

Ynt: Forumda Ticari Amaçla Yapılan Paylaşımlar Enver Bey, eğer bir fikrin doğruluğuna inanmış ve savunuyorsam, kenardan izleyip herkes beni sevsin diye yuvarlak laflar etmek yerine sahiplenirim ve gerekli gördüğüm sürece savunurum. Verilen CEVAP olsa öper başıma korum ama kimse yönelttiğimiz...
  5. findikim

Ynt: Forumda Ticari Amaçla Yapılan Paylaşımlar Ö Söz konusu mesajın kişisel olmadığının, site yönetimini (karavanla ilgili olan kısmın) antidemoktarik bulduğunun gayet iyi farkındayım. Bu konuda ki tesbitiniz zandan ileri gidemez. Bu arkadaşın sözlerinin sadece onu bağlayacağınıda biliyorum...

6. findikim

Hah işte insan böyle azarlanır :) İllaki kocaman şeddeli kelimeler kullanmak gerekmez. Hüseyin Bey'in yazdığı şeyle ilgili hissiyatım değişmedi. Bence özür dilemelidir. Moderatör tanım olarak tarafsız kalması gereken ve tartışmanın usülüne göre yapılmasını sağlamakla görevli kişidir. İlk...

7. findikim

Bekir bey; Neden insanlara şiddetle önerdiğinizi önce açık yüreklilikle kendiniz yapmıyorsunuz? Siz sanırım sadece ilk cümleyi okumayı yeterli görmüşünüz. Size ŞİDDETLE tavsiyem lütfen TAMAMINI bir daha okuyun. İlk cümle dediğiniz gibi konunun Atilla Bey'in yapmakta olduğu yeni araçla ilgili...
  8. findikim

Bu konu hakkında daha başka bir mesaj yazmamaya karar vermiştim. Ta ki bu talihsiz mesajı görünceye kadar. Burası bir paylaşım sitesi. İnsanların gözü önünde bir şey yapıyorsanız şayet, o insanlardan gelen eleştirileri / övgüleri / yergileri baştan kabul etmişiniz demektir. Atilla Bey'in...
  9. findikim

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim) Bugün deneerim bakalım ne olacak. Teşekkürler.

10. findikim

Eğer durum dediğiniz gibi ise yani mükemmelini yapıncaya kadar sürekli denemekse maksat, tabiki bize düşen yanlış anladığımız için özür dileyip bir şekilde gönlünü almak olur. Kahveler benden olur inşallah. O konuya da dikkat ederim :) Teşekkürler

11. findikim

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim) Teşekkür ederim. Kesinlikle haklısınız. Evye için hiç uygun değiller ama o ölçülerde uygun fiyatlı evye bulmakta imkansız gibi bir şey. Giderini değiştirerek bir deneyeceğim. Birazda üstten baskı yaparak hafifçe eğmeye...
  12. findikim

Neden bilmiyorum ama cevabınız beni gülümsetti (iyi anlamda).Sakin ve çok olgun. "Ne kadar istemesenizde sistem sizi, biz'in içine katıyor" Bunu not aldım. "Ancak ses getirecek gerçek platformunda" buna katılmadım. Ama hararetlenir gibi olan bu tartışmayı yatıştırır nitelikte olduğu kesin. Bu...

13. findikim

Atilla bey'i eleştirdiğim noktayı hiç anlamamışınız. Diyorumki "Kendime Yapıyorum" diyor ama satmak için yapıyor. Ortada amatör bir ruh falan yok. Atilla Bey bildiğiniz bu işin duayeni zaten. Çokta güzel şeyler yapıyor hepimiz ağzı açık izliyoruz zaten. Ama hem yasal hemde etik olarak yaptığını...
  14. findikim

Bu işin 2 önemli boyutu var bence. Birincisi paylaşım. Atilla beyi aylardır takip ediyorum, bilmem kaçıncı karavanını (?) yapıyor ama her noktayı resimleyerek ve açıklayarak bizim gibi gerçekten kendine karavan yapan insanlara ışık tutuyor. Bu çok önemli bir nokta. Tabi bunu "bak işte hepinizin...
  15. findikim

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim) Evelsi gün seaflo pompa ile kova testini yaptım. Pompa çalışmıyor değil ama emme ve basma kabiliyeti bence karavan için yeterli değil. Şöyle ki; Eğer kova ile pompa arasındaki mesafe 30 cm civarında ise pompa ahım şahım...

16. findikim

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim) Hidroforu ilk aldığımda bir kovada devir daim ettirmiştim. Birde ilk montaj arkadaki plastik deponun hemen dibindeydi. İki durumda da çok iyi çalışıyor cihaz. Problem Su deposu ile hidrofor arasındaki mesafe 1 mt nin üzerine...
  17. findikim

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim) Anladim. Bir deneyeyim bakalim belki ise yarar. Cok tesekkurler
  18. findikim

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim) Dediginiz gibi emis hattinda su olursa sistem tam istedigimiz gibi olmasada calisiyor. Ama sikinti su ki dogal akisla gelen suyun miktari ile bastigi suyun miktari ayni degil (ozellikle 2 muslugun ayni anda calistigi...

19. findikim

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim) Onuda denedik ama malesef yine olmadi. Deponun cikisiyla hidroforun girisi arasinda yaklasik 1 mt bir mesafe var. Kot olarak ayni olsalar bile o bir metreden emis yapamiyor hidrofor. Kataliga bakinca kuru emis mesafesinin 1.2...
  20. findikim

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim) Anladık ki; aldığımız hidroforun (seaflo 20 lt/dk) su basma özelliği oldukça iyi ama su emme özelliği yok. Yani su deposu aracın depo kısmındayken ve hidroforda hemen yanındayken zaten su doğal olarak hidrofora gidiyor ve oda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri