Arama sonuçlarınız

1. Murat akay

Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

Selamlar bende de discovery 2 var. Bende katılmak isterim gruba. 05353194088

2. Murat akay

Ilanda Ki 2003 Td5 Için Öneri

selamlar Km ye gore fiyat biraz fazla sanki
  3. Murat akay

Akışmetre (maf)

Ynt: Akışmetre (maf) selamlar Benim 2003 td5 im kirmızı isik yanana kadar 93 Lt civarı alıyor ve ortalama sehir içinde 670 Km gidiyor. İstinye taraflarında oturuyorum ve full sehiriçindeyim. Erdinc bey biraz sehir dısında oturuyor bence fark bu :)

4. Murat akay

Gezenbilir Land Rover Buluşması 2014

Ynt: Gezenbilir Land Rover Buluşması 2014 Biz de variz :) 1. Erdinç-Derya çelik discovery td5 2004 2. Murat Akay-Elif Binay Land Rover Discovery 2 TD5 2003
  5. Murat akay

Discovery 2 Td5 Aracım Yamuk Duruyor

Ynt: Discovery 2 Td5 Aracım Yamuk Duruyor Koruklerde bi sorun olsa yamukluk arkada olmazmi? Ön sol tekerlek ve camurluk arasinda digerlerine gore yukseklik farki var arkalar ve sag teker ayni yukseklikte

6. Murat akay

Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Land Rover'cılar, Bizler Kaç Kişiyiz ? Murat Akay istanbul Land Rover 2003 Discovery 2 TD5 2,5 SX

7. Murat akay

Ynt: Discovery 2 Td5 Aracım Yamuk Duruyor Yayların tam durumunu bilmiyorum benden önce değiştirilmiş olabilir Arka iki lastiğin yüksekliğini ölçtüm eşit duruyorlar ön sol yüksek kaliyor
  8. Murat akay

Ynt: Discovery 2 Td5 Aracım Yamuk Duruyor Evet arka indirme kaldirma var
  9. Murat akay

Selamlar 2003 model td5 aracımı seyir halinde ve park halinde yamuk duruyor. Metre ile ölçtüm sol ön taraf 2-3 cm daha yüksek kalıyor. Sizce neden olabilir?

10. Murat akay

Standard Td5 Neler Yapar

Ynt: Standard Td5 Neler Yapar Hayirli olsun ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR