Arama sonuçlarınız

1. varalevent

Istanbul Fatih Yenikapi Karavan Parki.

Merhaba, Bence güncel fiyatlar konusunda bilgi eksiğiniz var. Avrupa'nın bir çok yerinde karavan parklarında fiyat 20 euro ve üstünde. (Bulgaristan, Sırbistan vb hariç.) Hatta Stokholm'deki şehir kampında 2 kişi+araç fiyatı 74 euro idi 2023 yazında. Ayrıca sizin belirttiğiniz Manavgat kampingde...

2. varalevent

İstanbul Kamp Grubu

Merhaba, Benzer duygular bende de var. Sohbetli, önyargısız, saygılı, fikir ve bilgilerin, tecrübelerin paylaşıldığı bir kamp grubuna dahil olmak isterim.
  3. varalevent

Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

Teşekkürler.

4. varalevent

Haklısınız. Bulunulan ülke, yol ve hava şartları, sürüş anındaki psikoloji, diğer sürücülerin kurallara uyma durumları vb birçok parametre etkili oluyor. Ülkemizde değişik şehirlerde ve yollarda, ülke dışında pek çok ülkede, otomobil, kamyonet, karavan, motor kullandım ve umarım kullanmaya...
  5. varalevent

Hepinize merhaba, Merak edenler, niye hiç paylaşım yapmadı diye düşünenler olmuştur, kısaca anlatayım. Korona olmamız sebebiyle, bir hafta ertelediğimiz gezimize 4 temmuz günü başladık ve o gün sonlandırdık. :( Sofya'ya varıp, karavan parkına aracımızı koyduktan sonra ufak motorumuz ile şehir...

6. varalevent

Yeşil pasaport olduğu için vize problemimiz yok. Schengen bölgesinde olan ve olmayan yerlerde vize konusu nasıl hallediliyor bilmiyorum.

7. varalevent

Teşekkürler. Daha önce Viyana, Prag ve Dresden'i gördüğümüz için tercih etmedik.
  8. varalevent

Önerileriniz için teşekkürler. Yenilerini de merakla bekliyorum. Evet feribot fiyatlarını maalesef yükseltecek ancak yolculuğumuz genelinde çok işimize yarayacak ve şehir/çevre gezilerini kolaylaştıracak. Önceli gezimizde scuter ile 1.100 km yol yapmışız toplamda. Bu sefer daha fazla olur diye...
  9. varalevent

Birkaç senedir ahıra kapatılmış boğa gibi hissediyoruz. O yüzden bir sorun olmadıkça gitmeyi istiyoruz. Maalesef feribot ve mazot fiyatları vahim ama geri de gelmeyecekler. O nedenle görmek istediğimiz yaklaşık 20 şehir/bölgeyi ipe dizer gibi dolaşmak yorucu ama dostlarımızla ilerde keyifle...

10. varalevent

Önerileriniz için teşekkürler. Finlandiya-İsveç arasını kuzeyden geçmek hiç aklıma gelmemişt. İlgimi çekti, inceleyip fikrimi yazarım. :) Zaten savaş durumu nedeniyle St. Petersburg'a büyük ihtimalle gidemeyeceğiz. Ancak laf aramızda; feribot fiyatı, yol+1 gece konaklama fiyatından daha pahalı...

11. varalevent

tüfek seçimi hakkında bilgi yardımı

Merhaba, Ben de sizin gibi düşündüm ve kendime, eşime birer yarı otomatik yivsiz av tüfeği aldım. Marka, model öneremem belki ama almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
  12. varalevent

Gezimizin MYMAPS linki aşağıdadır. https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1IxWDmBCbdyktYqzd9fmnGmJtInAWkqo&usp=sharing

13. varalevent

Teşekkürler. Güzergah haritasının linkini paylaşacağım. Tunay bey ve arkadaşlarını da takip ederim, umarım bir yerlerde karşılaşırız. Ben kamping yerlerinde konaklamayı tercih ediyorum ama uygun bir yer bulursam da orada dururum.
  14. varalevent

Teşekkürler, güzel dilekleriniz için. Daha önce de okumuş idim, sizin yazdıklarınızı, tekrar bakacağım. :smiley: Güzergah haritasının linkini paylaşacağım.
  15. varalevent

MODERATÖRLERİN DİKKATİNE ŞİMDİ FARK ETTİM Kİ, İKİ AYRI BAŞLIK AÇMIŞIM. BURADAKİ BAŞLIĞIN MÜMKÜN İSE KİLİTLENMESİ YA SA TAMAMEN SİLİNMESİNİ RİCA EDERİM. MESAJA CEVAP VEREN DOSTLAR SİZLER DE LÜTFEN AYNI BAŞLIKTAKİ MESAJDAN DEVAM EDEBİLİR MİSİNİZ LÜTFEN.

16. varalevent

Teşekkürler. Daha güzeli size de nasip olur umarım. Hayır camper ile çıkacağız. Motor ile benim ve eşim için uzun ve çok yorucu olur diye düşünüyorum.
  17. varalevent

Teşekkürler. Acelemiz yok, yorulursak, dinleniriz. :)
  18. varalevent

Şehir ve çevre gezilerini Camper'imizin arkasındaki Honda Spacy ile yapacağız. Onun ile de tahminen 1.000km civarında yol yaparız diye düşünüyorum. En kuzeyde Trondheim'a kadar gideceğiz. Nordkapp'a kadar gitmeyi, gereksiz yol ve zaman nedeniyle düşünmüyorum (+3.300km). Aynı dönemde, benzer...

19. varalevent

Konaklanacak şehirlerde; kamping alanları ve gezilecek yerleri Google Mymaps üzerinde oluşturduğum gezi rotasına ve ayrıca telefonumdaki Mapsme uygulamasına işaretledim.
  20. varalevent

Her yolculuk günü için aşağıdaki formatta bir hazırlık yaptım. 1- İSTANBUL-SOFYA(Bulgaristan): 1.GECE (510 km) E 80, A 4, A 1. Kapıkule sınır geçişi. Vinyet alınacak 7 güne kadar, 8 euro. Yolda; Haskovo, Plovdiv (Filibe) ve Pazarcık geçilecek. Para birimi; Leva. (1 Euro 1,95 Bulgar Levası)...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri