Arama sonuçlarınız

1. arslanmurat

11,5metrekup Ducato İçi̇n Karavan Plani

çok şükür karavanımızı bitirdik. ve ruhsatımız aldık sigorta ile sorun yasadık onuda gurubun ve sigortacı kamil beyın yardımı ile sorunsuz olarak atlattık

2. arslanmurat

2008 Model Peugeot Boxer 13 M3 Dreamliner Karavan Dönüşümü

Bu yaz karavanımı bitirdim. Tse ve tüvden geçtim çok ṣükür. 11.5m3lük bir karavanım var artık.
  3. arslanmurat

motorsıklet tasıma aparatını en sonunda bıtırdım. pıyasada saatılanlarla aynı ozellıkle extradan bank veya masa olarak kullanılabılme özellıgı ekledim. pilot tekerlek dahil kendi imalatım

4. arslanmurat

Çeki Demiri Tse Ve Tüvtürk Saçmalığı.

ben ckı demırını kendım montaj yaptımve henuz ısletmedım. aracımın muayenı bıttı. gıdıp sordum hatta polıslere bıle sordum kanca takılı degılse cekı demırının hukmu yoktur dıye . ve muayeneden soruunsuz gectım mayıs ayında soke tuvturk te
  5. arslanmurat

Tavan sepeti ve merdiveni boya ve montaj tamamlandi Motorsiklet taşıma var sirada

6. arslanmurat

Yavaş da olsa ufak ufak ilerliyoruz. Malesef işlerin yoğunluğu ve herseyin fiyatının artması hem ekonomimizi hemde moralimizi bozuyor. Kaba inşaat devam ediyor. Tavan sepeti kaba işçilik olarak bitti. Boya ve zımpara kaldı
  7. arslanmurat

Tesekkur ederim
  8. arslanmurat

sayın akdenız cok ugrastım ama bana gonderdıgınız plandakı aracın kac metrekup oldugunu ogrenemedım. eger 11.5metrelık arac ıse yerlesım planındakı ölculendırmede yardımcı olabılırmısınız

9. arslanmurat

10 yıllık hayalıme bır adım daha yaklastım. bu ay karavana donusume masladım. sankı biraz tersten basladım ama olsun. aracımı gecen yıl ekım ayında almaya ıstanbula gıtmıstım. aracı alıp donus yoluna cıktıgımda temız ve yenı revızyon yapılmıs 2010 model honda cbf 150 motorsıletı gorur gormez...

10. arslanmurat

merhaba yıllardır hayalını kurdugum karavan a sahıp olmak ıcın en sonunda 2016 model 11,5metreküp ducato aracımı aldım. pln konusunda internetten arastırma yaptım fakat basarılı olmadım. sızlerden rıcam yerlesım planı hakkında fıkır vermenız elınıde var ıse benımle paylasmanız. şimdiden...
  11. arslanmurat

11.5 M3 Ducato'ta Plan

merhaba bende bu hafta 2016 model 11m3 ducato aldım. sizi takıpteyım. şimdiden kolay gelsin

12. arslanmurat

Korsan Karavan Hakkında

merhaba bu hafta ducato 11,5m3 aracımı en sonunda almayı basardım. aracın arka kapılarına ve surgu kapı ve karsısına cam taktıracagım. içine cok fazla detaya gırmeden yatak ve mutfak tezgahı yapacagım arka kısmına da honda cbf 150 motorum ıcın tasıma aparatı yapacagım tavana metalden port...
  13. arslanmurat

Frigolu Panelvandan Karavan Yapılır Mı?

merhaba bende karavan dönüşüm projem için 2007-2009 arası fort transit jumbo minübüs bakıyorum. ilanlarda pompalı model ler var. bir kactane fort yetkılı servıslerin mekanık bolumlerı ıle konustum ama pompalı hakkında dogru duzgun bılgı alamadım. tek bıldıgım eskı teknolojı oldugu. özellıkle...
  14. arslanmurat

hem hayırlı olsun hemde geçmıs olsun saglık ve mutluluk dolu gezmeler

15. arslanmurat

Isuzu Karavan

merhaba konu ile ilgis yok ama yeni konuda acmak istemedim kendime göre en uygun konunun bu olduguna karar verdim şimdden kusuruma bakmayın yıllardır tüm yazışmaları okuyorum ve konuları takip ediyorum. iveco daily ve dukatodan çok preje gerçkleştirildi fakat ford transit jumbo dan yapılan...
  16. arslanmurat

Kendi Karavanını Yapanlar; Ferdi

hayrlı olsun her sey gonlunuzce olsun. hikayenın devamını sabırsızlıkla beklıyorum. aracın modelı km ve f kaca aldıgınızı ogrenebılırmıyım
  17. arslanmurat

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

merhaba onlıne bıletler fuar her hangıbır gunu sadece 1 gun mü gecerlıdır. fuara gelırken sadece cıktı ile gelmemiz yeterlimi fuarın acık oldugu saat ler nedır cok soru sordum farkındayım şimdiden özür dilerim bu benim ilk fuar deneyimim olacak anlayısınız için teşekkürler

18. arslanmurat

Iveco Daily 40c11 Otobüsten 4+1 Karavana Dönüşüm.

hayırlı ugurlu olsun tez zamanda bıtırıp keyfını cıkarırsınız ınsallah
  19. arslanmurat

yıne benım hallerımı yasayan ve gercekleştıren birisi... çok güzel gidiyorsunuz. başından bu yana sizi takip ediyorum. tebrik ederim harika iş çıkarıyorsunuz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri