Arama sonuçlarınız

1. sdkbrckmk

Lastik Ebat Değişimi

Off road jant Lastik bu siteden önceki ve sonraki lastiğimin bilgilerini girdim. eski lastik 235 65 17 yenisi 255 70 17 sitenin açıklaması ile beraber 2.02" fark doğuyor. buna mukabil , lastik değişimi ile beraber 2" yükseltme yapsam kurtarır mıyız :)

2. sdkbrckmk

3.7 Seçİm İçİn Yardim Lütfen

görünürde araç diri duruyor, güle güle kullanın
  3. sdkbrckmk

Lastik Ebat Değişimi

var mıdır tavsiyesi olan ?

4. sdkbrckmk

Lastik Ebat Değişimi

aracım orjinal hali ile ve yükseltme yok. 235-65-17 lastik mevcut. 2inc yükseltme yapıcam, bununla beraber 245-75-17 lastik takarsam sıkıntı yaşar mıyım? at lastik takıcam
  5. sdkbrckmk

Lastik Ebat Değişimi

daha büyüğü zor ,engebeli yerde , seyir halinde stabilize yolda çukura girip çıktığında sürtme yaşayablirsin. bir ihtimal 245-70-16 ölçüsü sıkıntı yaşatmaz ama risk almaya değecek bir değişim olmadığı için ben olsam büyük lastik almazdım. arb yada ironmann 2" yükseltme kiti öneririm.

6. sdkbrckmk

Arac Tabanı Su Alıyor ??

hakkaten insanın canını sıkan bir problem,çözmenze sevindim bende sorunu farklı şekilde çözdüm,enteresan bir çözüm oldu gerçi. çamurluğun içerisine açılıyor yukarıdan tahliye olan kanallar,çamurluk sökülürse müdahele edebiliyorsunuz .tam çamurluga açılan yerdeki çıkışa hortum bağladık ve sürücü...

7. sdkbrckmk

Chorekee

akışmetreyi kotrol ettirmekte fayda var diye düşünüyorum.aynı zamanda hava filtrenide kontrol edip , gereği varsa (ki muhtemelen vardır)değiştirebilirsin.
  8. sdkbrckmk

Liberty Tepe Farı

güncel link Mopar Light Bar ('02-'07 Jeep Liberty KJ)
  9. sdkbrckmk

Liberty Tepe Farı

10. sdkbrckmk

Liberty Tepe Farı

11. sdkbrckmk

Liberty Tepe Farı

800$ gibi düşünülebilir. güzel olacağı kanaati var bende bakalım :)
  12. sdkbrckmk

Jeep Liberty Kapı Hoparlör Boyutları

şimdi soru şu :smilingimp: öne bir mid takım arkayada bir mid takım takarsak ne olur ? o_O

13. sdkbrckmk

Liberty Tepe Farı

evet evet mecbur delinecek :) komple set geliyor, yani tuşda içerisinde, yeri de dediğiniz gibi bundan önce gördüklerimde de ancak uzun farlar yanarken açılabiliyor bu tepe farları, bu şekilde olmaması için yani kısa farlarda yanarken tuşa basarak açılmasını nasıl sağlayabiliriz?
  14. sdkbrckmk

Liberty Tepe Farı

merhabalar aracıma linkte görebileceğiniz tepe farından aldım. amerika için üretilen 4'lü tepe farlarından ancak henüz elime geçmedi. montajına baktığımda ise baya bir ilginç gözükmekte,öncelikle tavanda 6 adet delik lazımmış ve matkap bu delikler matkap ile delinerek açılacak..... matkap...
  15. sdkbrckmk

2005 Jeep Liberty 3" Yükseltme Ve Kumho At51 Uygulaması

Video: https://www.youtube.com/watch?v=-LayTog_pDc&feature=youtu.be buda benim amatör çalışmalardan :))

16. sdkbrckmk

sonuçta ikiside avustralya firması, bende aradaki fiyat farkına değecek birşey olduğuna inanmıyorum, sadece birazcık marka değeri =)
  17. sdkbrckmk

doğru söylüyorsun , alelade üretin şeyler değil sonuçta :) saolasın
  18. sdkbrckmk

vallahi ya hiç sorma, döviz artması direkt yansıdı. arb de 3200 felandı galiba. ironman şok emiciler daha kalın gözüküyor arb ye göre, acaba var mıdır bir hikmeti :)

19. sdkbrckmk

yükseltme kiti için alternatifim var, hangisini seçsem karar veremedim. old man emu almaya gerek olur mu , yada konuyla ilgili ne düşünürsünüz? Jeep Liberty KJ Yükseltme Kiti | Ironman 4x4 | HumaOto.com OME2790 2002-2007 JEEP LIBERTY KJ SÜSPANSİYON KİTİ - CHEROKEE KJ '02 - '07 - OLD MAN...
  20. sdkbrckmk

Orçun Usta'dan Liberty Vinç Montajı

gürcan bey,eğer uygulama yapar iseniz mutlaka haberimiz olsun,konu benimde ilgimi çekti ve tam olarak istenilen tarzda bir çalışma, derli toplu kötü ve kaba gözükmeyen bir çalışma, gayet başarılı.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri