Arama sonuçlarınız

1. A

Bozcaada Belediyesinin O2 Belgeli Tinyhouse Römorkları Adaya Sokmaması Hakkında

Tekrar merhaba. Önceki mesajım gitmedi gibi gözükürken onlarca kez gitmiş meğer. Teknik bir arıza dolayısı ile mesajınız gitmedi dediği için birkaç kez gönderdim. Meğer hepsi gitmiş :smiley: Şu an silemiyorum da, öylece kaldılar, ya da bende mi öyle gözüküyor bilemiyorum :smiley: Konuya...

2. A

Aklı selim kazanmış. İdari mahkeme Belediyenin hukuksuz kararını bozmuş. Artık O2 belgeli araçlar adaya giriş yapabiliyor.
  3. A

Aklı selim kazanmış. İdari mahkeme Belediyenin kararını bozmuş. Artık O2 belgeli araçlar adaya giriş yapabiliyor.

4. A

Aklı selim kazanmış. İdari mahkeme Belediyenin kararını bozmuş. Artık O2 belgeli araçlar adaya giriş yapabiliyor.

5. A

Merhaba. Benim de çok sevdiğim Bozcaada'mızın Belediyesi böyle bir karar almış ve plakalı yani aynı O2 belgeli karavanlarımız gibi karayolları kanunlarına tabi araçları adaya sokmuyormuş. Hatta Gestaş feribot hatlarına da talimat verilmiş bu araçlar feribota dahi alınmıyorlarmış. Bunun anayasal...

6. A

750 Kg Altı, Sıfır Km, Yerli Çekme Karavanıma Kasko Sigortası Yaptırdım.

Merhaba. Detaylı bilgiler için çok teşekkürler. Yalnız benim bildiğim kadar Allianz sigorta "750 kg ALTI" karavan için kasko yapmıyor. Ben ağustos ayında yaptırdım kaskomu, aylarca araştırmıştım, tüm firmalara sormuştum hiçbiri 750 Kg ALTI karavana kasko yapmıyordu. Piyasada tek 750 kg altı...
  7. A

Mover Montajı

Hem çeki demirini hem mover sistemini İstanbul Agus Karavanda taktırdım ben. Tavsiye ederim. Karavanda hayatımı kurtaran en önemli ekipman kesinlikle mover oldu. Benimki 750 kg altı olmasına rağmen öyle her zeminde her eğimde tek başınıza kolaylıkla ittirip kaktıracağınız bir alet değilmiş...
  8. A

Merhaba. Verdiğim bilgilerin işe yaradığına sevindim. Hırsızlık sorulmuş. Karavan fatura adresinde ise veya güvenliği olan bir otopark veya kampta ise beyan ettiğiniz değer üzerinden ödeme yapılıyor. Belki küçük bir amortisman yani eskime payı kesilir. Genelde öyle olur. Onun dışında ıssız bir...

9. A

Tekrar merhaba. Mayıs ayında karavanımı aldığımdan bu yana bu konu ile epey uğraştım. Ancak çözebildim. Piyasada benim bulduğum 2 firma var çekme karavan kaskosu yapan. Biri çeken aracın kasko değerinin %10 u kadar karavana değer biçiyor. Yani aracınız 100 bin TL ise çekme karavana 10bin TL...

10. A

Merhaba. Forumda daha önce bazı değişik başlıklar altında 750 kg altı çekme karavanların trafiğe çıkışı ve sigortalanma sorunları üzerine birçok soru sorulmuştu. Hepsine ayrı ayrı geri dönmek yerine yeni bir konu açmak daha uygun olur diye düşündüm. Bilmiyorum daha önce yaptıran oldu mu. Ben...

11. A

Markalı Çekme Karavan Ile Muayeneden Geçemedim.

Saly karavanım var sıfır km aldım ve bende de geri lamba yok. Dedim herhalde karavanların hepsi böyle. Muayeneye gitmiyorum 750 kg olduğu için ama esasında olması gerek sanki.
  12. A

Çekme Karavanda Hıza Bağlı Savrulma Hareketinin Dinamikleri

Özel mesaj nerde göremedim :) Forumu sık kullanmıyorum. Bana yazabilir misiniz nerde satıldığını? Teşekkürler.
  13. A

Çekme Karavanda Hıza Bağlı Savrulma Hareketinin Dinamikleri

Teşekkürler. Çok faydalı bir çalışma olmuş. Sizin verdiğiniz rakamlara bakınca yalpalamaya yol açan en önemli faktörlerden birinin de aracın hızı olduğu anlaşılıyor. Tüm yükleme, aks uzunluğu vs. hesaplarında km/s üzerinden mukayese esas alınmış. Yani esasında hızımızı maksimum 80 km tutmamız...

14. A

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Çok teşekkür ederim. Sizin verdiğiniz tüm bilgileri can kulağı ile takip ediyorum zaten :smiley: Maalesef bütçem sınırlı idi ve zaten karavan bitti gelmek üzere. Ancak olur da bu iş süreklilik arz ederse daha büyük bir karavana geçeceğim. Dün Agus karavanda çeki demirim takıldı. Orada 390...
  15. A

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Herkese merhaba. Bu forumu uzun zamandır takip ediyorum ama ilk kez yazıyorum. 30 yıldır inceliyordum ancak hem maddi hem diğer şartlar açısından karavan alacak duruma ancak ulaşabildim ve geçen hafta bir Saly Carabinata Original satın aldım. Şu an fabrikada ekstraların montajı yapılıyor...
  16. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba. Doğa, fotoğraf, teknoloji, spor ilgi alanlarım. Mimarım. İstanbulluyum. Elbette, son sözüm Fenerbahçe...

17. A

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Merhaba. 2014 Ağustos ayında 0 km bir 1.5 Dci Laureate 4x4 satın aldım. Yeni 3000 km oldu. Ortalama 7,9 litre mazot yaktı. Bunun 1500 km si İstanbul şehir içi ağır trafik ve 1500km si İstanbul-Kapadokya seyahati uzun yol max 180 km/h hız...
  18. A

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi Merhaba. 2014 Ağustos ayında 1.5 Dci Duster Laureate 4x4 satın aldım. Gayet memnunum. Herkese iyi akşamlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri