Arama sonuçlarınız

1. polatdemir

Defender Ambulans Kasa Arıyorum ...

Selamlar, Araç bu.

2. polatdemir

Defender Ambulans Kasa Arıyorum ...

Merhabalar, Bende geçtiğimiz Mart ayında içi yapılı ambulans kasa satın aldım. 76.000km de çok temiz bi araç. Dışı boyanmış, içi karavan şeklinde. Son haliyle almamın nedeni hem zamandan hemde paradan tasarruf. Önceki sahibi temiz işçilikle ve titizlikle içini dışını revize etmiş. Bende şu an...
  3. polatdemir

Trekking Grupları (Marmara)

Merhaba, Aktif olarak whatsapp grubumuzla birlikte günübirlik organizasyonlarımız devam etmektedir. emre.polatdemir@outlook.com veya 0533 240 58 86 dan bana ulaşabilirsiniz.

4. polatdemir

16.05.2015 Erikli Şelalesi / Yalova

Arkadaşlar merhaba, 16.05.2015 tarihinde grup olarak yapılan geziden fotoğrafları paylaşmak istedim. Teşvikiye/Yalova için küçük Karadeniz denildiği kadar varmış. Gözünüzün alabildiğine yeşil. Parkur boyunca bazı yerlerde ağaçlardan gökyüzünü göremiyorsunuz. Parkurun popülaritesi yüksek...
  5. polatdemir

Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı

Ynt: Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı Arkadaşlar merhaba, Konu altında 3 kişi ile tanışma fırsatımız oldu. Tarihi de 13.06.2015 olarak kesinleştirdik. Yer konusunda pürenli yaylası yada iğneada arasında kaldık. Tarih yaklaşırken onuda netleştirmiş oluruz. Bizlere katılmak isteyen olursa...

6. polatdemir

Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı

Ynt: Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı Merhaba, Bende arayıştayım. :) Trekking yada kamp için marmara bölgesinden arkadaş arıyorum. emre.polatdemir@outlook.com

7. polatdemir

Kaz Dağları

Ynt: Kaz Dağları Merhaba, aşağıdaki linkten bilgi edinebilirsiniz. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=85422.0

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR