Arama sonuçlarınız

1. A

Grand Vitara 1.9 Ddis Egr

Ynt: Grand Vitara 1.9 Ddis Egr Suzuki Grand Vitara kullanan arkadaşlara yardımcı olduğumun için gerçekten çok memnunun, dediğiniz gibi Tez Oto Ramazan Usta ve Oğulları mütevazi kişiler, en önemlisi paragöz değiller. Suzuki konusunda tam donanımları var. İş yeri biraz küçük inşallah büyük ve...

2. A

Ynt: Grand Vitara 1.9 Ddis Egr Değerli Grand Vitara Kullanıcıları; Daha öncede yazmıştım Kullanmakta olduğum 2008 Model 1.9 DDİS Grand Vitara da EGR arızasıyla ilgili olarak yapmış olduğum araştırmalar sonucunda EGR Cihazında kırılan plastik dişlinin aynısını Fotokopi makinası tamiri yapan...
  3. A

Ynt: Grand Vitara 1.9 Ddis Egr Değerli Grand Vitara Kullanıcılar; Ben 2008 Model Grand Vitara 1.9 DDİS bir yıldır kullanıyorum. Aldığımda da EGR arzası vardı. Geçenlerde servise sordum yalnız parça için 1.475,00TL. istediler. Bazı tamirci arkadaşlarımız EGR önemli değil diye benim araçtaki EGR...

4. A

2008 Model Grand Vitara 1.9 Ddıs Egr Valfı

Ynt: 2008 Model Grand Vitara 1.9 Ddıs Egr Valfı Saygıdeğer adaşım; Öncelikle vermiş olduğun bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum. Denizli de ikamet etmekte olduğunuz anlaşılmaktadır. Benim oğlumda Pamukkale Ünv. Çevre Mühendisliği bölümünde okumaktadır. Oğlum Aralık ayında arabayı denizli ye...
  5. A

2008 Model Grand Vitara 1.9 Ddıs Egr Valfı

Selam Arkadaşlar; Ben Suzuki 2008 Model Grand Vitara 1.9 DDSİ aldım. Araç 190.000 Km.de Araç gerçekten de çok harika bir araç, yanlız arçata EGR Valf arza lambası olduğundan, çekişten biraz düştü ayrıca eksozdan siyah duman çıkmakta. Özel bir servise götürdüm. EGR Valf borusunu bir conta ile...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri