Arama sonuçlarınız

1. dogaokumus

Çadır Seçimi

Ynt: Çadır Seçimi Vango marka cadirlar hakkinda bilgi sahibi olan var mi? Asagidaki linkteki cadirlar hakkinda bilgi sahibi olan birisi bilgilendirme yaparsa cok mutesekkir olurum. http://www.gooutdoors.co.uk/vango-blade-100-trekking-tent-p261660#tabs...

2. dogaokumus

Likya Yolu Yardım?

Ynt: Likya Yolu Yardım? Likya yolunu yurumeye karar verenlere nacizane birkac tavsiyem olacak.Cantaniz 10-12 kg dan fazla olmasin( Max 10 daha mantikli). Su bulunuyor koylerde vs gunluk yaninizda 4 lt yeterli oluyor.En guzel yuruyus mevsimi eylul sonu ekim basi.Sicakliklar minimize oluyor.Yore...
  3. dogaokumus

Karia Yolu Hakkinda

Ynt: Karia Yolu Hakkinda Karia Yolunu yurumeyi dusunen varsa bu sene katilmak isterim ?

4. dogaokumus

Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi

Ynt: Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi Haklisin , benim önceliğim ağır olmasın yağmur içeri sızmasın sağanakta mantığındayim.Türkiye deki çoğu çadır un mebrami 3000 mm yetersiz olduğu görüşündeyim
  5. dogaokumus

Ynt: Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi Vaude marka çadırların fiyatları yüksek şahsi gorusum benim aradığım underdog modeller markalar ki maliyetin altından kalkabileyim. Nemo Gogo Bivy yi bir ara incelemiştim onda pol sorunu vardi dediğim tarzda daha bulamadım

6. dogaokumus

Ynt: Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi Vaude de model olarak onerin nedir .Ben daha önce husky flame düşünüyordum ama alternatif arayışına girdim şimdi .Tabi flame 5 mevsim bunun muadili degil ama fiyat kalite performansı iyiliği yönünden demiştim

7. dogaokumus

Ynt: Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi Haklisiniz dediginiz fikir kafama yatti .Şuana kadarki deneyiminizi göz önüne alırsak performansi nasıl güncel olarak
  8. dogaokumus

Ynt: Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi 75 lt çantam var sorun olma durumu?
  9. dogaokumus

Ynt: Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi Cadirin bagaj kisminin bir canta alacak kapasitesi var mi ?

10. dogaokumus

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Ismim Doga.Istanbulda yasiyorum ve ayni zamanda burada universite ogrencisiyim.Trekking , camping asil ilgi alanlarim.Likya yolu gibi ufak bir deneyimim oldu sirada karia ,st paul gibi memleketimizin guzide yollari var .Onlari yapmaya calisirken hem...

11. dogaokumus

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Herkese selamlar .. Bendeniz Doga .Trekking ile ilgileniyorum.Ekipman vs gibi konularda arastirma yaparken buraya denk geldim.Bilgi paylasimlari, yardimlasma olsun ister istemez dahil olmak konusunda cezbedici oldu.Umarim paylastigim bilgiler ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR