Arama sonuçlarınız

1. D

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

Ynt: Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ? Upp.. ???

2. D

Ynt: Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ? Bende 2008 öncesi bakıyorum çünkü daha dolu oluyorlar çok fark oluyor . Tampon ve farları hallederiz inşAllah dediğim gibi SRT8 makyajı yapacam nasip olsa . Bmw çok dinamikti :) Cherokee'de olan erken vites değişme bizim Golf'de de var...
  3. D

Ynt: Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ? Eminim aracı bilen bir çok kişi var ama konuma yazan 2-3 kişi onlarada teşekkür ediyorum . Olacağı konunun biraz ilerlemesi hem benim için hem sonradan alacaklar için çok faydalı bilgiler oluyor..

4. D

Ynt: Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ? Anladım bilgi için sağolun , evet bizde yaza doğru alacaz inşAllah onun için şimdiden pusuya yattım araştırıyorum bakıyorum araçlara piyasaya herkese güven olmuyor piyasa dolandırıcı dolu malesef..
  5. D

Ynt: Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ? Forumdan agir ilerliyor konu...

6. D

Ynt: Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ? Birde dikkat ediyorum 2006-2007 model yani 2008'den önceki araçlar kat kat daha dolu oluyor . 2008 öncesine 2008 sonrası tampon takılır mı ? Srt8 tamponu bulunur mu acaba ?

7. D

Ynt: Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ? Bilgiler için çok sağolun ama ben pek bi şey anlıyamadım hangi araçtan bahsettiğinizden . Şimdi ben 2005-2010 arası grand cherokee alacam 2.0 crd . O dediğiniz alt devirde vites değişmeler benim baktığım araçtamı var ? Daha önceki...
  8. D

Site Çok Yavaş Ve Karışık..

Ynt: Site Çok Yavaş Ve Karışık.. Herkes böyle düşünmez yada herkesin durumu olamayabilir yani gönüllü verilirse daha iyi.
  9. D

Ynt: Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ? Bu sitede daha öncede bu araç hakkında mesajınızı görmüştüm . Plastik parçalar çok aşırı gıcırtı yaparmı ve kurtuluşu yok mu ben nefret eterim tirim sesimi diyorlar ona bilmiyorum ama beni sinir eder . WK makyajlısı hangi yıllarda...

10. D

Ynt: Site Çok Yavaş Ve Karışık.. Ücret talep edilirse forumun üye sayısında bence haddinden fazla düşüşler olur ama gönüllü yardım toplanıp yapılan işlemler gerekli belgelerle forumda bir başlık altında açıklanırsa hem güvenilir olur hem site gelişir . Site şuan çok kalabalık çok ağır işliyor...

11. D

Ynt: Site Çok Yavaş Ve Karışık.. Tamam olur yapıcı örnek vereyim . Sitenin arka fon koyu olduğu için kasvetli bir hava veriyor renk uyumları bence hoş değil , mesela konu yazılmış off-road bütün alt başlıkların alt başlıkları bile ana sayfada bu kafa karıştırıcı . Ana başlıklar neyse yazılır...
  12. D

Ynt: Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ? Başka yardım edecek yokmu..

13. D

Ynt: Site Çok Yavaş Ve Karışık.. O kadarını bilseydim web tasarımcılığı devam ettirirdim . Görsel olarak ve içerik olarak kalabalık ve karışık geliyor bana eminim bir çok kişi içinde öyledir . Ayrıca site çok çok aşırı kasıyor telefondan girince bazen kitleniyor yenilemiyor . Bilgisayardan az...
  14. D

Ynt: Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ? Ilk Jeep deneyimimiz olacak eger nasip olursa . Bence yakit biraz daha fazla yakar 15'e yaklasabilir 90 bin ede raziyim ama dedigimiz fiyatlara pek temiz yok hele sizin dediginiz fiyata imkansiz baktigim kadariyla . Grand Cherokee ler...
  15. D

Selamun Aleyküm Yaz'a doğru Grand Cherokee 3.0 crd almayı düşünüyoruz . Tarafımca dış tasarıma diyecek yok arka cam menteşeleri hariç iç donanımları nasıldır konfor yakıt performans nasıldır ? Malzeme kalitesi'de dış görünüş kadar kalitelimidir ? Kağıt üzerinde araştırmalarım neticesinde her...

16. D

Ynt: Site Çok Yavaş Ve Karışık.. Yazdığım mesajı dikkatli okursanız verdiğiniz cevabın bir anlamı olmadığını sizde göreceksiniz.
  17. D

Selamun Aleyküm Yeni üyeyim ama çok önceden takip ediyordum bu siteyi , site çok yavaş ve bazen aradığım şeyi ancak google'ye yazarak bulabiliyorum çok karışık duruyor acilen kalıcı bir çözüm getirilmeli.
  18. D

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamun Aleyküm ben Vandan Tarık , Vanlıyam şanlıyam kılıcı kanlıyam :) Aranıza yeni katıldım daha çok off-road araç sevdalısıyım inşAllah önümüzdeki aylarda başarılı bir araç yapmayı istiyorum yardımlarınızı önerilerinizi açacağım konulara cevaplarınızı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri