Arama sonuçlarınız

1. A

Likya Yolu (2015) Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

Ynt: Likya Yolu (2015) Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :) Çok güzel fotoğraflar Haldun Bey. Emeğinize sağlık. Devamını bekliyorum. Likya yolu en büyük hayalim. Ama sanırım emeklilikten evvel mümkün görünmüyor. Paylaşım için teşekkürler.

2. A

Madran Baba

Ynt: Madran Baba Biraz bilgi: Madran Dağı Aydın İlinin Çine ve Bozdoğan İlçelerinin arasında kalan bir dağdır. Suyu ile ünlüdür. Kişisel deneyimim, ülkedeki Erikli suyu ile birlikte en leziz su Madran suyudur.Doğusunda Bozdoğan, batısında Çine, kuzeyinde Yenipazar (Ülkemizdeki Yavaş şehirlerden...
  3. A

Madran Baba

Ynt: Madran Baba Az daha.

4. A

Madran Baba

Ynt: Madran Baba Az daha yükleyeyim yoruldum.
  5. A

Madran Baba

Ynt: Madran Baba Hah oldu galiba. ;)

6. A

Madran Baba

Ynt: Madran Baba acemilik zor zenaat. Aynı fotoyu 3 tane yüklemeyi nasıl başardım bilmiyorum ama devam etmeye çalışayım.

7. A

Madran Baba

Daha evvel 01.03.2015 günü yoğun sis nedeni ile iptal etmek zorunda kaldığımız Madran Baba zirve tırmanışını 04.04.2015 günü gerçekleştirdik. Sabah 06.00'da Denizli'den hareketle Nazilli üzerinden Yenipazar'a geçip çorba faslından sonra Bozdoğan üzerinden Korumaz Yaylasının üst tarafına varıp...
  8. A

Yepisyeni Defenderimmmmmm Sonunda Bende Aldımmmmm :))))))

Ynt: Yepisyeni Defenderimmmmmm Sonunda Bende Aldımmmmm :)))))) Hayırlı olsun Murat Bey. 3 yıl kadar evvel ben de Defenderimi Muğla'dan alıp oğlumla birlikte Denizli'ye getirmiştik. Sizin serüveni okurken o geldi aklıma. Nasıl bir heyecansa elim ayağım karıştı da Muğla'nın şehir içinden babama...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri