Arama sonuçlarınız

1. okanhuner

Grand Vitara Dogru Bir Tercihmidir

Teşekkür ederim Daha iyileri sizlerin olsun

2. okanhuner

Grand Vitara Dogru Bir Tercihmidir

Merhabalar Öncelikle Suzuki vitara doğru bir karar olduğunu belirtmek isterim. Ukalalık olarak nitelendirmezseniz kendi fikrimi beyan etmek isterim. Ben çok fazla arazi aracı kullandım. Jeep ten Toyotaya kadar hemen hemen hepsini diyebilirim.Ancak bunların içinde en memnun ve sorunsuz olan...
  3. okanhuner

Satılık Araç Üstü Çadır

Olabilir

4. okanhuner

Satılık Araç Üstü Çadır

Çadırınız durmakta mıdır ?
  5. okanhuner

Off Road Arac Almak Istiyorum Yardim

Merhaba iki araç arasında kaldıysan bence kesinlikle samu candır.Neden derseniz niva monoblok şase olan bir araç.Çabuk dağılan ve sürekli aks kesen problemli bir araç.Ancak samunun öyle bir sorunu yok Kullanışlı ve istediğin heryere girip çıkabileceğin aynı zamanda parçaları ucuz< olan bir...

6. okanhuner

Jimny Mi, Kia Sorento Mu?

Merhabalar Eğer iki araç arasında kaldıysanız arazi için kia uygun bir araç değildir.Dediğiniz gibi araç ufak olabilir ancak arazi şartlarında size en az masraf çıkartabilecek ve yolda bırakmayacak bir araçtır.Parçaları uygun fiyata bulabilirsiniz.Yükseltme yaptıktan sonra 29 veya 31 inch...

7. okanhuner

Hangi Aracı Tavsiye Edersiniz

Merhabalar Öncelikli olarak bir çok offroad aracı kullanan olarak size şunu söylemek isterim.Alacağınız araç çok önemlidir.Hem günlük kullanımda hemde offroad yapıyım deme imkanınız maalesef yok.Eğer gerçek anlamda offroad yapıcam derseniz aracın bütün oran ve ayarlarıyla oynamanız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri