Arama sonuçlarınız

1. O

Gore-tex Bot Su Geçirmezliği Hakkında

Ynt: Gore-tex Bot Su Geçirmezliği Hakkında kendi sıralamam 1. asolo 2. millet 3. meindl kış için ayakkabı bakıyordum. keseme göre iyi bir ayakkabı alayım dedim. bir outdoor mağazasına tesadüfen girdim. amacım araştırma yaptıklarımı gözlerimle de görmekti. satıcı arkadaşa kışın zemin olarak...

2. O

Hangi Ceket?

Ynt: Hangi Ceket? şehir içinde giyeceğim. inanın yolda giderken montun kolunun eteğine sürtülmesinden başka nereye sürtünürki..? iplikleri kopuk vaziyette. iki marmot ürünümde de.. korkudan bir yere gittiğimde içeride çıkarıyorum. ister sıcak olsun ister soğuk olsun.... belkide sizinde...
  3. O

Hangi Ceket?

Ynt: Hangi Ceket? görüşlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim. evet internetteki yorumlara ve paylaşılan konulara göre marmot iyi bir marka. fakat millet sanırım daha iyi. tabii ondan da iyileri vardır. marmot precip ve ridgerock montlarına sahibim. fakat çok nazikler. şikayetlerimi diğer...

4. O

Hangi Ceket?

Ynt: Hangi Ceket? kaç tane konu açtım. doğru dürüst cevap veren yok. ürünler hakkında bilgisi, fikri olan veya en azından duyumları olan arkadaşlardan rica ediyorum. bu işin uzmanı değilim. yeni yeni giyim tarzımı değiştirdim. evimde pamuklu, yünlü ne varsa attım. pardesüleri kabanları...
  5. O

Hangi Ceket?

hangisini almalıyım? millet ve marmot. biri ilave kapşonlu. diğeri markası millet.. arada kaldım. ilkbahar sonbahar aylarında kullanmak için. 1-MİLLET Gore-Windstopper™ rüzgar geçirmez kumaştan üretilmiş dağcılık amaçlı Soft Shell ceket Kumaş: WINDSTOPPER® X Fast stretch 3L Ağırlık: 540 gr...

6. O

Alışveriş Sitesi Yardımı

backpacking-united sitesinden alış veriş yapan varmı? sipariş vermek istesem güvenilirmi?

7. O

Yazlık Ayakkabı Yardım

2014 8.aydan itibaren nasıl giyinirsem rahatsız olmam... sorusuna cevap aradım. yıllarca pamuklu iççamaşırı pamuklu gömlekleri yünlü kazakları göze hoş gelsinde ne olursa olsuntarzında ayakkabı ve botları pamuklu çorapları giydim durdum. göze hoş gelsin tamam da basıl rahatsız olmam sorusunu...
  8. O

Marmot Precip Ve Ridgerock Ceketleri

Ynt: Marmot Precip Ve Ridgerock Ceketleri bakımları nasıl olmalı? kirlenmeleri muhakkak sabun kırıntıları kullansam nasıl olur? yoksa illa satılan şampuanlarında mı almalıyım? hangisi daha sağlıklı? ütü kısmında; kuru temizlemecilerde ki ütü daha iyi buharı açısından. orada ütületsem zararı...
  9. O

Ynt: Marmot Precip Ve Ridgerock Ceketleri diğer resimler; bunların hepsi başka başka yerlerden.

10. O

Ynt: Marmot Precip Ve Ridgerock Ceketleri ben ceketler için başka resimlerde çektim. dikiş ipliklerinin kalktığı ve kumaşlarda kalkmalar olduğu görülmekte. kaybetme ihtimalim varmı dır? sanırım kaybedersem avukatlık ücreti de bana yansır. precip ceket alındıktan hemen sonra şoför yanında...

11. O

2014 senesinin 9. ayında marmot precip ceket aldım. ilk yağmur yağdığında arabada iken emniyet kemerini taktım. hemen sağ omzumda tüylenme meydana geldi. aldığım mağazaya gittim. niye bu kadar dayanıksız diye sordum. ithalatçı firmaya gönderebileceklerini söylediler. MARİNTEK DOĞA SPORLARI...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri