Arama sonuçlarınız

1. major_02

KARAVAN KIRALAMA

Maşallah troll yaftası da geldi. Sitede yazmıyor olabilirim ama bu takip edip okumadığım anlamına gelmiyor. Ben sadece senin verdiğin cevapları ve olmayan ikna kabiliyetini eleştirdim. Yazdıkların bana çok tutarsız geldi. Asıl senin kim olduğun belli değil. Şirket adına yazıyorsun ne ismin belli...

2. major_02

KARAVAN KIRALAMA

Ben şahsen VOYAGERTURK'ün mesajlarından ikna oldum. Bakın mesajlar hep x neresi yalan dolan olabilir ki? Düzenleme : Daha önce mesajları hep x harfiydi şimdi . karakteri olmuş. Daha mı inandırıcı bilemedim :)
  3. major_02

Yardımınız için teşekkür ederim. Aslında merak ettiğim bir konu var. Hassasiyet konusunda bir...

Yardımınız için teşekkür ederim. Aslında merak ettiğim bir konu var. Hassasiyet konusunda bir bilginiz var mı? Mesela 20 dönümlük bir tarlada % kaç hata payı olur?

4. major_02

Uzun süre cevap gelmeyince işe yarayıp yaramayacağını bilmeden gidip Etrex 30x modelini aldım...

Uzun süre cevap gelmeyince işe yarayıp yaramayacağını bilmeden gidip Etrex 30x modelini aldım. Henüz deneyemedim bile. Teklifiniz için teşekkürler. Birilerine lazım olur diye aklımda bulunsun.
  5. major_02

Alınık Alan Ölçüm Özellikli Gps

Merhaba, GPS ile alan (tarla, arsa vs) ölçümü yapmak istiyorum. Araştırdığımda benim bulabildiğim kullanımı en uygun cihaz Garmin Etrex 10-20-30 modellerinden herhangi biri gibi duruyor. Aralarında fiyat farkları var ama alan ölçüm işlevi açısından aralarında fark olmamakla birlikte sonradan...

6. major_02

Karavan köy

Ynt: Karavan Köy -100.000 TL'e 50 dönüm arazi alınabilecek yerler de var ama ben Ağva ve Şile'den(daha doğrusu İstanbul civarlarından) bahsetmiştim. Bu fiyatın çok üzerindeler. -Aylık 200 TL vereceksek herhangi bir kamp alanına da gitsen uzun süre indirimiyle biraz daha fazlası bir ücretle...

7. major_02

Karavan köy

Ynt: Karavan Köy Projenin tutmayacağını düşünmeme neden olan şey var. 1 - 3 dönüm için bütçe çok az. Özellikle yola yakın bir yer bulunması gerekecek vs. Arsa fiyatları el yakıyor. 2 - Alınan yer yerleşim yerinden uzak olacağından(bütçe yüzünden) güvenlik sorunu olacaktır. Kimse çekme...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri