Arama sonuçlarınız

1. K

D-max İme Yaptığım Değişikler

Ynt: D-max İme Yaptığım Değişikler Hüseyin abi bu yaptigin degisiklikler sonucu muayene durumu ne alemde kupa yükseltme lastikler muayeneden geçti mi. Lastikler için orjinal olacak diyorlar tampon VİNÇ ceki demiri için proje cizilip işlenmesi gerekiyormuş onu halledicez ancak kupa yukseltme...

2. K

Ynt: D-max İme Yaptığım Değişikler Abi çok sağol hemen başladım yapmaya kasayi kaldirdim. Kupayada ilk firsatta baslicam. Lastik için zaten yeni jant alıcam o da ofsetli olur sanırım ek olarak ta senin yaptığın gibi flanş takilcak sürtünme olmaz sanırım.
  3. K

Ynt: D-max İme Yaptığım Değişikler Hüseyin abi merhaba iyi bayramlar... Rahatsız ediyorum ancak sen daha iyi bilirsin hastalık oldu bu işler. 35 inch lastik için arkayı katlanır makasa küpesiyle 4cm yükselttim ancak kupayı biraz daha yükselmem gerekiyor. 5 cm kadar. Ustalar bu iş için 1750 -...

4. K

Ynt: D-max İme Yaptığım Değişikler ÜSTAD ilgine çok teşekkür ederim. zaman zaman yardımına başvurmak isterim müsaadenle...
  5. K

Ynt: D-max İme Yaptığım Değişikler Yaptığın değişiklikler çok başarılı olmuş emeğine sağlık hele o araca 35" e denk 315 / 75 / 16 lastikleri takmana hasta oldum. Benimde aynı model d max ım var. Ön tarafı torsiyonlardan bir miktar yükselttim şu anda lifte kaldırırken alt istinatlara basıncaya...

6. K

D Max Arazi Şanzımanı

Arkadaşlar ustalar yardıma ihtiyaç var... 3.0 d max 4 çekerin devreye girdiğini gösteren yeşil ışık yanıp sönüyor arıza var dediler ancak 4 çeker devreye girip çalışıyor nasıl bir arıza olabilir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri