Arama sonuçlarınız

1. basriadıyaman

Anadolu Yakası Offroad Gezi Planı Whatsapp Katılım Linki Hk.

Merhaba , Cumartesi günleri Anadolu yakası taraflarında gezi ve Off Road yapmak için ekip kurmayı planlıyoruz katılmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki WhatsApp grubuna linke tıklayarak katılım sağlayabilirler , Bu bağlantıyı takip ederek WhatsApp grubuma katılabilirsin: ANADOLU YAKASI OFF-ROAD

2. basriadıyaman

Merhaba , Cumartesi günleri Anadolu yakası taraflarında gezi ve Off Road yapmak için ekip kurmayı planlıyoruz katılmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki WhatsApp grubuna linke tıklayarak katılım sağlayabilirler , Bu bağlantıyı takip ederek WhatsApp grubuma katılabilirsin: ANADOLU YAKASI OFF-ROAD
  3. basriadıyaman

4. basriadıyaman

Gebze-şile Gezisi

Merhaba Ben bir grup kurayım wp üzerinden isteyenler oradan katılsın daha hızlı haraket edebiliriz Ben her Cumartesi musayitim toplanıp çıkarız çok da güzel olur , Whatsap davet linkini aşağıya ekliyorum , Bu bağlantıyı takip ederek WhatsApp grubuma katılabilirsin: ANADOLU YAKASİ OFF-ROAD
  5. basriadıyaman

Gebze-şile Gezisi

Merhaba Hafta sonu için Cumartesi günü yasaklar kalktı var mıdır sağlam bir etap bilgisi olan sabah erkenden toplanıp gidelim Anadolu yakası olarak etkinlik yapsak kimler gelebilir ?

6. basriadıyaman

Gebze-şile Gezisi

Sokağa cikma yasaklari biter bitmez yapariz gene bir gezi, mutlakada buradan yazariz . Eminim Emre arkadasimda ayni fikirdedir hafta sonlari evlerde geciyor çok sıkildik 😉
  7. basriadıyaman

Gebze-şile Gezisi

Selam arkadaşlar Vakit buldukça @elkcloner kardeşim ile ara ara çıkacağız keşif gezilerine karşımıza ne çıkacağını bilmeden arabaların sığdığı her orman deliğine giriyoruz bunları göze alan arkadaşların katılımını bekleriz çok keyifli oluyor :sweatsmile:
  8. basriadıyaman

Hafta Sonu Offroad Gezi Ve Kamp

Merhaba İstanbul Anadolu yakası Ataşehir deyim beni de eklerseniz katılmak isterim hard soft her türlü etaba girebilecek bir aracım var / 0543 287 09 14

9. basriadıyaman

Anadolu Yakasi Kayişdaği Ormani Veya Aydos Ormani Ci̇vari Keşi̇f Gezi̇si̇ 24-25.10.2020

Çok iyi olur gerçekten bir wp grubu filan varsa gezi için katılmak isterim 0543 287 09 14

10. basriadıyaman

Anadolu Yakasi Kayişdaği Ormani Veya Aydos Ormani Ci̇vari Keşi̇f Gezi̇si̇ 24-25.10.2020

Doğrudur arabada becce kit ekstra kupa yukseltme var 30' sanirim lastikler Geziye cikarsaniz haberleşebiliriz
  11. basriadıyaman

Merhaba arkadaşlar Aşağıda resmi bulunana araca sahibim hafta sonu başlık da belirttiğim güzergahlarda hem keşif hem de yeni aracımı tanımak için geziye çıkacağım dileyen arkadaşlar bana katılabilir 2-3 araba olursak çok daha keyifli olacaktır ,

12. basriadıyaman

Toyota Land Cruiser Lj 70 Ariyorum

Merhaba Toplamak üzere lJ 70 arıyorum 2.4 dizel veya 2.8 dizel olabilir Elinde olup satmayı düşünen olur da bana ulaşırsa çok sevinirim malum yapılilarina sıfır araba fiyatı istiyorlar , Teşekkürler ,

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri