Arama sonuçlarınız

1. bozoo

Hangi Şişme Yatak Veya Mat?

Şükür şişme yatağın presli yerlerindeki patlakları sonunda soğutucu spreyli hızlı yapıstırcı ile hallettim:smiley:Umarım kampta sorun olmaz o_O Süngeride araştırdım kolay rulo olabilmesi için 5-6 cm olanlardan,kaliteli ,yattığın zaman ezilmeyen türünden alacağım inşallah. (Buarada süngerlerin...

2. bozoo

Akçakoca Kamp Alanlari Hk. Bİlgİ Rica Ediyorum:)

Herkese Merhaba, Tekrar bu konuda başka bir başlık açmak istemedim. Aile ile bayramın 3. günü Perşembe günü gitmeyi düşündüğümüz Akkçakoca'da bir kamp planımız var. Ücretli kamp olarak şu ( Karadeniz Rotaları – 1 )sitede gördüğüm "Edilli Deniz Kamping"de kalmayı planlıyoruz. Ama henüz görüşüp...
  3. bozoo

Işıkdağı Kampı #kampankara

Merhaba, Işıkdağı Karagöl kampınız için belki yararlı olur diye ailem ile yapmış olduğumuz kampımızı sizlerle paylaşmak istedim:smiley:. Aile Ile 2.kampımız (işıkdağı Karagöl'den Salın Yaylasına) Herkese iyi kamplar dilerim..

4. bozoo

Aladağ Göleti / Göksu Tabiat Parkı

Ankara çevresinde bu gezilen yerleri ve/veya hakkında fikrimiz olan yerleri şu konu Ankara'dan Çadır Kampı İçin Ailecek Gidilebilecek Güvenli Yerler altınada arasıra belirtirsek hepimiz içinde yararlı olur hemde takibi iyi olur diye düşünüyorum..Sağlıcakla..
  5. bozoo

Murat Bey, belirttiğiniz gibi sünger konusunda bir çalışma yapacacağım. Elimde hala tek kişilik sağlam bir yatak olunca, rulo yapılabilmesi için süngeri en fazla 10-12cm bile alsam aralarında yükseklik sorunu olacak(Şişme yatak 22 cm). Yoksa tekrar coşup:smiley: tek kişilik yanına iki tane...

6. bozoo

Aladağ Göleti / Göksu Tabiat Parkı

Tebrikler çok güzel bir gezi olmuş keşke belirttiğiniz olumsuzluklarda olmasaymış.Doğa çok güzele benziyor, kamp için gidilecek yerler arasına alayım:smiley:.Gün batımı fotoğrafıda çok iyi ellerinize sağlık..Sağlıklı mutlu nice kamplar dilerim..

7. bozoo

Cevabınız için çok teşekkürler. Çadırım Aile Çadırları - ARPENAZ 4.1 AİLE KAMP CADIRI olunca içi 240 cm lik yatma alanına olacak şekilde bu şişme mattan (genişliği 45 cm imiş) 5 tane almam gerekirki buda bayağı maliyetli..Şişme yatakdan ağzım yanınca şişme mata biraz mesafeli duruyorum belkide...
  8. bozoo

Herkese Merhaba, Konu üzerinden yaklaşık 2 yıl geçmiş ama bende daha önce bu konuya; şeklinde kısmen olumlu yorum yaparak tavsiye etmiştim ama geldiğim noktada o yorumumuda geri almak istiyorum :worried:. Şişme yatakları 2-3 kez kamplarda kullandık ama yuvarlak presli kısımların kenarlarından...
  9. bozoo

Ankara'dan Çadır Kampı İçin Ailecek Gidilebilecek Güvenli Yerler

Merhaba cenkoztrk, şeklinde mesajınızda paylaştığınız Usta ve Yaylak gölü hakkında bilgi alcaktım; Karagöle gelmeden girilen yoldan altı yüksek binek bir araçla bu yerlere gitmek mümkün mü yoksa sadece yürüyerek mi ulaşılmaktadır? Ailecek çocuklarla beraber 1 gecelik kamp için sizce uygun...

10. bozoo

Yaz Kampı Için Aile Çadırı

Sn.cide selamlar, Çok sık bakamadığım için mesajı yeni gördüm. Yaz kampındada kullandım.Bizimde ilk çadırımız.Arka pencere havalandırmasına dikkat ederek,hafif rüzgar yönüne uygun yerleştirilirse bir sorun olmuyor. Gayet memnun kalmıştım. İyi kamplar dilerim.

11. bozoo

Sorgun Yaylası Kamp Planı (15-16 Ekim)

Herkese Merhaba, Bizimde ailecek Sorgun Tabiat Parkında yaptığımız kamp etkinliğimiz aşağıdaki linkde, umarım sorulanlar içi yararlı olacaktır. Aile Ile Ilk Kampımız (çamkorundan Sorgun Tabiat Parkına) İyi kamplar dilerim..
  12. bozoo

Aile Ile 2.kampımız (işıkdağı Karagöl'den Salın Yaylasına)

Hocam, Bende semaveri,ızgarayı, mangalı ayrı ayrı taşımadan bıktığım için bunu almıştım:).. Şu linkde Ankara'dan Çadır Kampı İçin Ailecek Gidilebilecek Güvenli Yerler belirttiğim gibi hem Karagöl hem Salın yaylasında WC ve duş imkanı bulunmamakta..Özellikle karagöl yağcıhüseyin köyüne oldukça...

13. bozoo

Rica ederim hocam, artık çaya kamp yerinde bize gelirsiniz:).. Sağlıcakla kalın..
  14. bozoo

Hocam, Soba üzerine ben semaveri uyarlamadım zaten ürün bu şekilde Büyük Boy Toprakli Semaverli Soba Mangal GittiGidiyor'da 226090512 Eğer denge durumunu soruyorsanız da bu sobanın iki modeli varmış,biri küçük biri büyük, Küçükde denge,pişme mesafesi vb. şikayetler aldıkları için firma büyüğünü...
  15. bozoo

DÜZELTME.. Yazı içinde belirttiğim; Sorgun Milli Parkı sehven yanlış yazılmış olup Kızılcahamamdaki ilgili parkın adı Soğuksu Milli Parkı'dır. Sorgun Milli Parkında kamp yapılmaktadır..

16. bozoo

Sn. arikandalı yorumlarınız için teşekkürler..Yılların kampçısı değilim ama içimizdeki kamp özlemini uzun bir süredir hep ertelemiştim..Şimdi içimizdeki kamp ateşi alevlendi bakalım hayırlısı:)..
  17. bozoo

Sn.bayar28 yorumlarınız için teşekkürler..Cep telefonu ile ancak bu kadar çekebildik:)..Kızılcahamam taraflarına yolunuz düşerse inşallah görürsünüz..
  18. bozoo

Devamı.. Pazar günü güneş tam depedeyken Salın yaylasını da gezip görelim diye Karagöl’den sağa dönüp 3-4 km ilerde Salın yaylasına ulaşıyoruz.. Köy içinde suyu buz gibi çeşmelerden sadece yüz ve el yıkama işlemi yapıp içemeden devam ediyoruz.. Yaylanın kuzey doğu istikametinde orman...

19. bozoo

Devamı.. Çocuklar ile akşam kamp ateşi için bayağı bir odun topladık.. Muhteşem ikili kamp ateşi ve çay:).. Çocuklar kamp ateşine çam kozalağı atmaktan yorgun düştüler ve yattılarJ.. Sahura kadar yıldızları izleyerek oturduk:) Sabah Karagöl ve ufukta Işıkdağı; Devamı var:)..
  20. bozoo

Herkese Merhaba, Yazın yapmayı planladığımız uzun soluklu kamp gezimiz için, ailece ikinci bir deneme kampı :)yapalım düşüncesi ile 25 Haziran günü Işıkdağı Karagöl’e doğru yola çıktık.. İlk kampımızdan (Aile Ile Ilk Kampımız (çamkorundan Sorgun Tabiat Parkına)) farklı olarak bu sefer etrafı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR