Arama sonuçlarınız

1. mr.syds

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

05382749738 Cherokee KJ Liberty 2003 model aracım var istanbuldanım ekler misiniz beni de

2. mr.syds

Soğuk Press Ile Jant Ofseti Yapan Yer Neresiydi?

eğer benim gibi yapmak isteyen varsa buldum yeri, maslakta Jantçı Çetin, 1kısımda maslak oto sanayi de. 4 jantı 400 tl ye ofset yapıyor.
  3. mr.syds

İstanbulda Jimny Ustası

merhaba, çapada Savaş usta var, aracınızı ona götürün birlikte bir tur atın o size söyler gerekli şeyleri, ve kendi yapacağı iş değilse iyi ustalara da yönlendirir, fiyat olarakda sizi üzmez. beni referans verebilirsiniz. Emre SOYDAŞ, kırmız jimnysi olan derseniz bilir. savaş usta: 05352361861

4. mr.syds

Öğrenciye Uygun Arazi Aracı. Üstadlar Yardım

merhaba, 180 cm boyda 100 kg biri olarak jimny 2006 kullanıyorum, istanbuldan nevşehire gitmiş gelmişliğim ege turu yapmışlığım var jimny ile, jimny motoru küçük ama azımsanmayacak kadar yakar bunu bilin. ben benzinde kullanıyorum standart şekilde ortalama 90 la gidersen en iyimser 8 lt yakar...
  5. mr.syds

Soğuk Press Ile Jant Ofseti Yapan Yer Neresiydi?

merhabalar; Ben 2006 otomatik vites suzuki jimny kullanıcısıyım, aklımda jimny'ye yaptırmak istediğim 2 şey var bunların biri jant ofseti diğeride 5 cm yükseltme, arabayı almadan önce burada görmüştüm fakat daha sonra bulamadım bir türlü, istanbulda orjinal jantı soğuk press ile kesip biçme...

6. mr.syds

Bu Arac Gercekten Yuruycekmi????

merhabalar; aracın son hali budur, savaş ustamın eline sağlık, Air süspansiyonlu bir araç oldu, istanbul beyazıtta kendisiinn yeri sağolsun suzukide uzmandır. jimny ve samuraide çok başarılı bir usta

7. mr.syds

Istanbul Avrupa Yakasi [emoji1250]ay Yildiz Off-road Team[emoji1250]

merhaba; geziler devam ediyor mu acaba? ben de esenyurtta oturuyorum 2006 model otomatik suzuki jimny AT lastik var. grubunuz varsa beni de ekleyebilir misiniz? telefon: 05382749738 facebook:https://www.facebook.com/EmreSoydas
  8. mr.syds

Yüksek Tavan Çadır ?

merhaba, bence sadece haftasonları için birşey arıyorsanız sizin için en iyisi 2sn de kurulan çadırlar bence. hem kurulumu çok kolay hemde çok basık değiller. Pratik Kamp Çadırları - 2 SECONDS FRESH & BLACK CADIR

9. mr.syds

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

merhaba; ben grand vitara yeni kasa 3K almayı düşünüyorum fakat onlara yükseltme yapılamadığı için yol ararken şu alttaki videoyu gördüm ve bu konuya merak saldım. belki ilginizi çeker: Video: https://www.youtube.com/watch?v=6HQ_qlojXN4

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR