Arama sonuçlarınız

1. eraysarac

Adrasan Karavan Kamping Hakkında Izlenim Yada Görüşleriniz Varmı ?

Öncelikle herkese selamlar. Ramazan ayı içinde 9 günlük bir karavan tatili yapma imkanım oldu. Yazılanlara bakarak ,beğenileri ve önerileri dinleyerek Adrasan'a gittik. Son durum şu şekilde; Belediyenin işlettiği karavan ve çadır kampı tarzındaki yer bir şahsa devredilmiş. Geçen sene 15 TL olan...

2. eraysarac

Motor Karavan Araçlarımızın "özel Amaçlı Taşıt" Sınıfında Olması Vatandaşı Mağdur Ediyor.

Umarım faydası olur. İmzaladım. Bence yetkililerin bizi duyacağına inanmalıyız. Bu gün sigortamı yenilemek istedim , 1250 TL fiyat istediler. 98 model bir araca hemde yılda 15-20 gün kullanacağım bir araca bu kadar sigorta olmamalı. Sigorta tamamen fırsatçılığa dönmüş durumda. Hepinize selamlar..
  3. eraysarac

Karavan Camı Nereden Temin Edebilirim?

Arkadaşlar merhaba; Bu sorun uzun süre beni de meşgul etti. Pleksi camlar bir zaman sonra çatlama , kırılma , renk bozulumu ve arıza çıkarma gibi dezavantajlara sahip. Ankara da bir çok kişi ve firma ile görüştüm. Pleksi camdan vazgeçip sürgülü cama geçmeye karar verdim. Araştırmalarımdan sonra...

4. eraysarac

Çok teşekkür ederim. İnşallah bu sene yaz tatilimde Adrasanda olacağım. Görüşmek üzere..
  5. eraysarac

Yıllarca tatillerimi Alanya da geçirdim . Ancak balıkçılık ve tekne için arkadaşlarım Adrasan 'ı önerdiler. Adrasan da Karavan kamp hakkında bilgi verebilecek bir arkadaşımız var ise memnun olurum. Hepinize selamlar.

6. eraysarac

Perle Camping- Alanya ( Mersin Yolu 13 Km- Kargıcak )

Merhaba; Ben daha 20 gün önce karavancı oldum.Ankara da ikamet ediyorum. Genel olarak Akdeniz ve Ege bölgesi düşündüğüm için yararlı bir paylaşım oldu. Alanya da kalacak yerimiz var ama ben Balık ve kayık tutkunu olduğumdan karavanın arkasında tekne ile balık meralarını gezeceğim. Yazın...

7. eraysarac

Heyecanlı..

Heyecanlı..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin