Arama sonuçlarınız

1. yusufcakici

Karavanımın Markasını Bilmiyorum

Karavanın bir yerinde mutlaka üretici imal tarihi marka model şase no karavan kg bilgisi yer alır bir kontrol eder misiniz?

2. yusufcakici

Bursa Çevresindeki Hafta Sonu Kaçış Noktaları...

21.06.2020 tarihinde arabayla gemlikten küçükkumla narlı ve armutlu tarafına gittik küçük kumla çok pisti bırak kamp yapmayı deniz bile girilemez narlıda durduk deniz yine pisti (küçük kumlaya nazaran daha temiz olsada yine pis ve yosunlu) Fıstıklı köyü kamp alanı var konumu: Google Maps araba...
  3. yusufcakici

Cnr Camp & Caravan Istanbul 2020 Fuar İzlenimleri

geçen sene katılan firmalardan bir çoğu bu sene katılmamış. Bursadan imaj karavan, viya karavan yoktu. Kamp & karavan fuarı olmasına karşı kamp malzemesi satan bir Nurgaz vardı bir de ismini duymadığım bir küçük firma başka yani kamp malzemesi satan uyku tulumu ve çadır bakabileceğimiz bir...

4. yusufcakici

Mercedes Mb100d Camper/karavan Projesi

Selçuk bey merhaba aracı camper yaptınız mı acaba? Son durumu nedir?
  5. yusufcakici

Transporter Ile Rahat Edebilir Miyim?

Yücel bey merhaba. Transporter, doblo XL tarzı araçlar içinde her ne kadar oturmaya müsait olsa da ayakta durma açısından yeterli değil. Son zamanlarda kendime yaptığım planlar çerçevesinde ilerde imkanım olursa Transit Custom Yüksek tavan bir araç almak istiyorum. Bu tür araçlarda ayakta...

6. yusufcakici

Pikapüstü Karavan Mağduru cengo1965

Crawler firması pikabın arka kasasını çıkarıp şase üzerine monte ettiği bir ürün yapmış. Gayet güzel görünümü olan ve fonksiyonlu bir karavan olmuş.

7. yusufcakici

Ford Transit Custom Yüksek Tavan Yerleşi̇m Plani

aynı mesajı 2 kere yazmışım bunu düzenledim
  8. yusufcakici

Ford Transit Custom Yüksek Tavan Yerleşi̇m Plani

Sayın @çakırefe Bursadan selamlar. Ben de transit custom için kafamda plan oluşturmaya çalışıyorum. Transit custom hafif ticari araç kategorisinde olduğu için hacmi 6.8 m3 ( yüksek tavan uzun şase olan) Bu modelde banyoda yerleştirdiğimiz zaman arka taraf 292 cm zaten yer çok daralmakta. Siz...
  9. yusufcakici

Midi Kamp Aracı Yapımı

Aracı ısıtmaktansa yalıtılmış bir araçta uyku vakti uyku tulumunda kalmak, uyanıkken tüplü katalitik yakmak sayın abimiz için yeterli olabilir.

10. yusufcakici

Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

Merhaba Bu araç için üstten görünüş araç yerleşim planınız varsa paylaşabilir misiniz? Bizlere fikir vermesi açısından faydalı olabilir

11. yusufcakici

Simbonun Karavanı

Sayın Erdeman Tuvalet pissuyu için kullanılan kimyasallar var. Siz bunlardan kulladınız mı? Tuvaletiniz kasetliydi sanırım. Kamplarda tuvalete kasedi boşaltmak kolay oldu mu?
  12. yusufcakici

Mini Camper Yapmaya En Musait Araç

Minicamper tarzı araç için en uygunu bence Ford Tourneo veya Renault Traffic tarzı araçlardır BUnlar Doblodan büyük Ducatodan küçük olduğu için günlük araç olarak da kullanılabilir. youtube da Trail of us ve Hello People kanallarının araçları bu tarz araçtır

13. yusufcakici

Simbonun Karavanı

Sayın @Erdaman kendi tasarımınızı kendiniz yaptığınız için kendinize göre tam bir karavanı bence en uygun fiyatla yapmışsınız. Piyasada Ducato ve buna benzer araçlarda çarpma kapı nerdeyse hiç yok. Çarpma kapı sadece alkoven tarzı araçlarda yapılmakta. resimlere bakarken dikkatimi çekti...
  14. yusufcakici

Club Kaş Camping, Kaş

Fiyatlar aşırı pahalı. gerçekci değil maalesef. Böyle olunca kimden para kazanacaklar merak ediyorum
  15. yusufcakici

Yeni Bir Kamping.

bu tip karavan ve kamp park yeri açılmasına devlet destek verirse hem iş imkanı sağlanır hem de güzel memleketimizi daha rahat gezebiliriz diye düşünüyorum

16. yusufcakici

Çekme Mi ? Çakma Mı ? Tekerlekli Kutu Mu ?

bir de bunu para ile satiyorlar.bedava verseler almam , arabamla.kazami yapayim arkadas HTC Desire 526G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. yusufcakici

750+ Kg Karavanlar Ve Masraflar

siz gezenbilir forumunu okuyor musunuz? alinan fiyatlar 2300-14.000 tl arasinda degismekte. siz kaca yaptirdiniz sigortayi? bu arada mtv yazmisim trafik sigortasi olacak dogrusu... HTC Desire 526G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. yusufcakici

Çekme Karavan Konfigürasyonu

kareem bey merhaba. sut icmek yerine inek beslemeyi secmissiniz. Saglikli su icmek icin 2 adet 20 lik damavana rahat 2 gun isinizi gorur. cekme karavan onunde arabanizi sokup en yakin market veya bakkaldan ihtiyac karsilanabilr. atiksu aritmada calismis biri olarak cekme karavan da bir de temiz...

19. yusufcakici

ulk HTC Desire 526G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. yusufcakici

cekme karavan yapmak ve hazir satin alma sorununda kise:. imal edilecek cekme karavan maliyeti yaklasik 10.000 tl civarindadir buna elektrik panelleri bile dahildir. el sanatkarligi ve alet edevat sahipligi size kalmis 750 kg hazir alip tip.onay belgesi plakasi ile birlikte bas agritmadan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri