Arama sonuçlarınız

1. willystruck

Saç Beyazlatan C5

Ellerinize sağlık abi...

2. willystruck

Saç Beyazlatan C5

alev almış oralar...
  3. willystruck

Saç Beyazlatan C5

Eh seni beee... Abi çok güzel olmuş harbi harbi alev almış oralar :sunglasses:

4. willystruck

Tavsiye Edebileceğiniz Hem Kaliteli Hem Ucuz Lpg Sistemi?

:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy: Napıyım abi allah aşkına Brc var üstünde güya öyle iyi böyle iyi... Atiker taktırayım her yerde servisi var o_O Haksızmıyım bana göre bu işlerde her marka aynı görevi görüyor en çok servis ağı olan benim için daha önemli gibi
  5. willystruck

Tavsiye Edebileceğiniz Hem Kaliteli Hem Ucuz Lpg Sistemi?

Jeep Willys Truck 1960 6 silindir aracım. Haliyle karbüratörlü hem hesaplı hem iyi LPG sistemi önerirseniz sevinirim. Bilecik bölgesinde bilinen tanınmış şahsına münasır bir usta bilen varsa LPG konusunda tavsiye ederse sevinirim...

6. willystruck

amerikan hastalığı harbi hastalık..

amerikan hastalığı harbi hastalık..

7. willystruck

Jeep Willys Truck Uygun Akü

araca uygun akü takıldı şimdi sıra depo temizleme , kaçak tespit ve onarımında...
  8. willystruck

Saç Beyazlatan C5

6 silindir motor var üzerinden dediğiniz gibi kamyon gibi birşey :) Akü sehbahası ile ilgili bir sorun yok yeniden yaptırmam gerek zaten çünkü kulakları kırılmış. Ama çok daha önemli sorunlarım var :unamused: Yakıta - Frenlere ve Üst kapaktan sızıntı yapan yağa...
  9. willystruck

Saç Beyazlatan C5

Teşekkür ederim ilginizden dolayı. bende bir tane 52 cj5 tuzla tipi var. birtanede willys truck var 1960 şuan daha çabuk toparlaya bileceğimi düşündüğüm 60 la uğraşıyorum daha farklı geliyor hem bana size çok danışacağımı düşünüyorum. Aracınız bittiğinde ben eminim her marşa bastığınızda ayrı...

10. willystruck

Oto elektrikçisi bir arkadaşım bi italyan aküsü önerdi 125 ah. Açıkcası çok fazlamı diye düşündüm. 250 tlye çok mu? Duruma göre bugün alacağım. 10 gün yatmasın bizim ki iki kurcaladım mı çalışıyor ama naz yapıyor namussuz. dün yakıt deposunu söktüm temizliğini yapacağım benzinde uzun süredir...

11. willystruck

Bilecik bölgesinde jeep willys dan anlayan usta bilen var mı?

Bilecik bölgesinde jeep willys dan anlayan usta bilen var mı?
  12. willystruck

Saç Beyazlatan C5

Merhaba, Herşeye baştan baktığımda mükemmel görünüyor. Allah hayırlısıyla bitirmeyi nasip etsin. Bir gün bu eziyetler iyi ki katlanmışım diyeceğinizi tahmin ediyorum. Keşke benimde imkanlarım olsada bende daha çok ilgilene bilsem. Çevremde danışa bileceğim usta yok varsa da ben bilmiyorum. Çok...

13. willystruck

bu araba beni çıldırtacak yine çalışmıyor :D

bu araba beni çıldırtacak yine çalışmıyor :D
  14. willystruck

Merhaba, Jeep Willys Truck 1960 için en uygun ekü hangisidir? Hem Fiyat açısından uygunu Hem Araç için uygunu...
  15. willystruck

Jeep Willys Truck 20 Tlye Max 5 Km

aracım gazlı. üzerinde brc gaz sistemi var. araç tahmini 5 yıl hiç çalışmadı. 5 sene sonra çalıştırdım. fakat yakıt aşşırı derecede fazla. 20 tlye 5 km ya yapıyordur ya yapmıyordur. ne yapmalıyım? gaz sistemini yenilesem birşey fark eder mi? yağlı hava filtresi var bunun bir etkisi var mı...

16. willystruck

Jeep Willys Truck

jeep willys truck için en uygun jant lastik önerilerinizi alabilirmiyim?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri