Arama sonuçlarınız

1. ozgrbskvk

Kiralık Araç İle (almanya,avusturya,isviçre,italya,slovenya) 8 Gün

Merhaba, yazınızı büyük bir keyif alarak okudum. Tam aradığım türden bir gezi olmuş. Eşimi ikna edebilirsem bu yaz kızımıda dahil ederek benzer bir rota üzerinden campinglerde konaklayarak bir gezi yapmak istiyorum. Aslında soracağım çok soru var size, tecrübelerinizden yararlanmak isterim.

2. ozgrbskvk

2016 Temmuz | Karadeniz Gezisi

Herkese selamlar, 1 temmuz itibariyle düştük yollara. Ankara, Samsun, Ordu ve şu an Trabzon Uzun göldeyiz. Ordu Ulu göl mükemmel bir yer. Her türlü araç rahatlıkla gidebilir. Trabzon Altındere milli parkı. 1300 metrede konakladık ayrıca oranın yerlisi olan Eyüp amca ve Aliye teyze tarafından...
  3. ozgrbskvk

Oraya kadar gitmisken, gunubirlik yaylaya cikmak hic cazip gelmiyor acikcasi. Gidebildigimiz yerlere gidecegiz artik. Baska bir seferede araziye uygun bir aracla deneriz sansimizi.

4. ozgrbskvk

Herkese selamlar, Bizimde tatilimiz iyice yaklasti. 1- 15 Temmuz tarihleri arasi karavanla Ankara cikisli, Kastamonu uzerinden tum kiyi seridini takip ederek Batum' a gitmayi planliyoruz. Benimde Rize ve Artvin' deki yaylalarin yollari ile ilgili bir takim sorularim var. Ornegin Gito yaylasina...
  5. ozgrbskvk

Firma; "Batum’a geçemezseiniz,çünkü aracın sizin üzerinize olması gerekli ve kasko geçerliliğini yitiriyor." diye bir aciklama yapti.

6. ozgrbskvk

Ilk Kez Gerceklestirecegimiz Karavanla Seyahatimiz Icin Yardim Ve Onerilerinizi Rica Ediyoruz...

Tesekkurler ilginiz icin. Ozaman isin ehlinden yardim alalim.

7. ozgrbskvk

Ilk Kez Gerceklestirecegimiz Karavanla Seyahatimiz Icin Yardim Ve Onerilerinizi Rica Ediyoruz...

Bu konuda cok dusundum ve evet kesinlikle katiliyorum soylediklerinize. Ancak yasadigimiz yer ve vakit sorununu gozonune aldigimizda karsilasacagimiz sorunlari goze alabiliyorum acikcasi ve bu seyahati tamamlamak istiyorum. Dedigim gibi karavan deneyimi ilk olacak ama ( gidecegimiz tum grupla...
  8. ozgrbskvk

Gurcistan' la ilgili ayrintili bilgiler icin tesekkurederim. Sanirim, bu saydiginiz yerlerin ancak bir kismini bir gun icerisinde gorebiliriz. Esim Artvin' li, sanirim sinir kapisina kadar gidip geri donebilmek icin onun akrabalarindan yardim alabiliriz. Tekrar tesekkurler.
  9. ozgrbskvk

Tabiki yok. Aslinda Temmuz ayi yuiksek sezona geldigi icin bir hayli pahaliya geldi. 14 gun ve ustu kiralamaya uygulanan %10 indirimle beraber gunlugu 360 TL' ye geldi.

10. ozgrbskvk

özgürlük iki tekerde...

özgürlük iki tekerde...

11. ozgrbskvk

Tesekkurederim. Evet olabilir, tam prosedurunu bilmiyorum acikcasi. Zaten onemli olan kismi yurt icinde kaliyor:)
  12. ozgrbskvk

Herkese merhaba, Bizde 1 Temmuz itibariyle 6 kisilik bir ekiple, Haziranda 3 yasina girecek olan kizimda dahil olmak uzere Casavan'dan kiraladigimiz karavan ile birlikte 2 haftalik Ankara cikisli Karadeniz turu yapmayi planliyoruz. Yaklasik 2 haftadir arastirma yapiyorum ancak bu kadar cok dogal...

13. ozgrbskvk

Merhabalar, Uzun zamandir karavan dunyasini inceliyorum ancak teoride edinilen bilgileri henuz uygulamaya dokemedigim icin kafam biraz karisik. O yuzden oneri ve yardimlariniz benim icin cok onemli olacaktir;) Biz 5 yetiskin ve 3 yasindaki kizimla beraber, Casavan' dan kiraladigimiz Alkovenli...
  14. ozgrbskvk

Tanışma Bölümü (Karavan)

Merhabalar, Ben Ozgur. Umman - Maskat' ta yasiyorum. Bu yaz, ilk kez kiralayacagimiz alkovenli bir karavanla karavan deneyimini yasamak istiyoruz. 15 gunluk Karadeniz programi hazirlamaktayim. Oneri ve yardimlariniz benim icin cok onemli olacaktir. Iyi aksamlar dilerim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri