Arama sonuçlarınız

1. M

Husky Bizam Makalu Bizam Hk.

Merhaba yaz kış yoğun yağmurda ve rüzgarda beni idare edebilecek bir çadır istiyorum aradaki 120-130 tl fark yüzünden kararsız kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim.

2. M

2 Kişilik 4 Mevsim Çadır

En soğuk o kadar anlamında söylemiştim.Ama öneriniz dikkatimi çekmemişti teşekkür ederim çanta olarak şunu düşünüyorum sizcede uygun mudur ? Doğa Yürüyüşü Çantaları - FORCLAZ SIRT ÇANTASI 60 LİTRE
  3. M

2 Kişilik 4 Mevsim Çadır

Genel olarak yorumlar bunu söylediği için bende aynı fikirdeyim.Bunun yanında nasıl bir uyku tulumu ve mat öneriyorsunuz onlar konusundada çok bir bütçem yok açıkcası çok abartılı fiyatlar olmazsa sevinirim :) bu arada genel olarak gideceğim bölgelerin en düşük sıcaklığı kışın 3-5 derece falandır.

4. M

2 Kişilik 4 Mevsim Çadır

Bütçe olarak 300 lira bir bütçe ayırabiliyorum önerileriniz harika fakat o kadar bütçenin olmaması sadece bir hayalden ötesine gitmemi engelliyor :)
  5. M

Projem Hakkında Yardım Istiyorum

Gerçekleştireceğim proje bir sosyal sorumluluk projesi olup Bir hedefe ulaşmak için sadece gerçek bir azmin yeterli olduğunu insanlara aktarmaktır.Paylaşacağım sözde'de dendiği gibi '' İnanmak başarmanın yarısıdır '' Hedefim günümüzde yirmi yaş altında bulunan bireylerin teknoloji ile bir...

6. M

2 Kişilik 4 Mevsim Çadır

Merhaba bir aksilik olmaz ise Ağustos aynının ortalarında 7 İL VE BATUM,10 TARİHİ YER,9 GÖL,1 VADİ gezeceğim bir gezi yapmayı planlıyorum ve yolculuk boyunca yükümü sırtımda taşıyacağım ve değişken hava koşulları olacağı aşikar bu yüzden 4 mevsim 2 kişilik ve ağırlık konusunda olabildiğince...

7. M

Trabzonda Kamp

Buralara araçsız o saatte nasıl gidebilirim peki ?
  8. M

Trabzonda Kamp

Merhaba ben belirli bölgeleri gezeceğim bir gezi planlıyorum.Tur dışında bir araç olmadığı için aydere bir tur vasıtasıyla gidicem.Dönüş saati 19:30 olduğundan o saatte kalıcak bir yerim yok bir otele falan gitsem dünya para vermem gerekiyor. Ben Trabzonda sahilde kamp atmayı planladım sabaha...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri