Arama sonuçlarınız

1. huseyincanbolat

Izmir Ça

Ortalamalar bu seviyede seyrediyor , Fethiye gibi yerlerde adamlar geceliği kişi başı 60 70 tl alıyor sadece sabah kahvaltısı veriyorlar bazıları akşam yemeğide veriyor, ada kamp bir de demircili koyunda var oranın yaklaşımı nedeniyle gitmedim o taraflara aynı kişi olabilir sahipleri. Önder kamp...

2. huseyincanbolat

Izmir Ça

Kaderaniz , İzmir dikilideki çam kamp olduğuna eminmisin , hilmi beylerin paraya önem veren insanlar olduğunu düşünmüyorum gödüğüm şeylerden kaynaklı sen başka yerler karıştırıyor olabilirsin çadırınız yoksa o fiyattır, eğer çadır kurmak istersen sahile sıfır bir yere bu fiyatlar çok makul ...
  3. huseyincanbolat

Izmir Ça

Tekrar merhabalar gezenbilir ailesi, İzmir dikili de bulunan Çam kamp hakkında bilgi vereceğim size , bugün son günümüz burda yarın sabah ayrılıcaz , izmir merkeze yaklaşık 100 km civarında bir mekan istanbula da 450 km civarında dikili merkezden sahili takip ettiğinizde buraya ulaşabiliyorsunuz...

4. huseyincanbolat

Izmir Oba Kamp Hakkında Bilgi

Merhabalar , İzmir oba kamp hakkında da sizi bilgilendireyim , kampın içinde aqua park tarzı aktiviteler var çadır sizinse 55 tl gecelik buna aqua dahil mi bilmiyorum detaylı bakamadıl kalmadık çünkü deniz mesafesi car yürümeniz gerekiyor 10 dk 5 şemsiyeli bir sahili var çok dalgalı ve pis...
  5. huseyincanbolat

Izmir Ada Kamp

Merhabalar Gezenbilir , İzmir demirciler koyunda Ada kamp diye bir yere gittik cuma günü önceden aradığımızda kendi çadırımızla kişi başı 10 lira elektrik duş vs her şeyin olduğunu söylediler. Adam haklıydı duş ta elektrikte buzdolabı da vardı tek tuvalet , tek duş , tek soyunma kabini var ...

6. huseyincanbolat

Aile Ile 2.kampımız (işıkdağı Karagöl'den Salın Yaylasına)

denk gelirsek memnuniyetle , semaverimiz var bize de bekleriz :) bu gitmiş olduğunuz yerde tuvalet duşu halledebilecek bir yer var mı ? köy yeri olduğundan sanmıyorum ama :)

7. huseyincanbolat

tamamdır netleşti şimdi bende diğer modeli var topraklı değil.Yanmaz Boyali Ister Soba Ister Mangal GittiGidiyor'da 227233370 bendeki de bu diğerini farketmedim. yine iş görür bilgilendirme için teşekkürler.
  8. huseyincanbolat

Hocam , aynı sobadan bende de varda , Semaveri nasıl ayarladın onun üstüne anlatma şansın var mı ?
  9. huseyincanbolat

Ölüdeniz Doğa Kamp Ve Ege Bölgesinde Kamp Tasviyesi Olan Var Mı ?

Teşekkürler Berkuks ben kalırım da birlikte gideceğim arkadaşların benim kadar istekli olacağını sanmıyorum. Kampta son durum nedir bilen var mı Orman yangınları etkiledimi acaba ? (Ciğerimiz yandı) Kendi çadırımızla gidersek günlük ne kadara patlıyor ?

10. huseyincanbolat

Teşekkürler çok makbule geçti : )

11. huseyincanbolat

Tolgasakar teşekkürler hocam önerini dikkate alacağım aşağıdan yukarı doğru gelelim diyoruz başka düşüncelerin önerilerin varsa paylaşabilir misin ? Sevgiler
  12. huseyincanbolat

Merhabalar Formu işgal ettiğimin farkındayım kusurs bakmayın . Bu sene temmuz sonunda toplam 4 arkadaş ege bölgesinde kamp yapmaya gideceğiz. İstanbulda oturuyoruz bizim için kamp tavsiyesi olan var mı ? Ayrıca , ölüdeniz doğa kamp hakkında bilgisi olan var mı ? Teşekkürler Sevgiler

13. huseyincanbolat

Ağvada Kamp Yapacaklara Tavsiyeler

Merhabalar Çanakkaleden sonra Ağva'da yapmış olduğum kamptan da bahsedeyim . Öncelikle Ağva'da kamp yapmak güvenli elektriği olan bir yere gitmek istiyorsanız yanınızda bayan olması şart hiç bir işletme 3-4 erkeği kabul etmiyor gecenin 12 sinde hazırlıksız gidincede zor oldu tabi sağolsın...
  14. huseyincanbolat

Çanakkale Saroz Da Kamp Yapacaklara Tavsiyeler

Merhabalar Öncelikle bu formu kuran ve bilgilerini,deneyimlerini paylaşan herkese teşekkürler 2015 yılı Temmuzunda Çanakkale sarozdaki kamp tecrübelerimden bahsedeceğim , Kaldığımız kamp yerinin ismini hatırlamıyorum ama Saroz bölgesinde kömür limanı diye tabir edilen yere yaklaşık 10 km uzakta...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri