Arama sonuçlarınız

1. kaptan53

Suzuki Vitara Segman Değişimi ?

ustam rize de mahmut usta var sanayi sitesinde motor üzerine 1 numara fiyat konusunda da en uygunu o yapar istersen bi uğra saygılar

2. kaptan53

2.5 TD

merhaba ben de bu aralar 2.0 pinin yada 2.0 vitara bakıyorum ikisi arasında en sıkıntısızı hangisi acaba
  3. kaptan53

Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

merhabalar 2.0 pinin almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz pajero kasaları hep aynı mıdır yoksa motora göre değişiyor mu

4. kaptan53

Suzuki Vitara V6

sizce 98 2.0 v6 otm. kaç para yapar sizin gözünüzde
  5. kaptan53

Suzuki Vitara V6

rizedeyi çok sayıda kulup var imkan var fakat otomatik şanzıman beni tedirgin ediyor bulduğum araç çok temiz tek sikıntısı otomatik olması

6. kaptan53

Vitara Otomatik Şanzuman

merhabalar deneyim paylaşmanız çok profesyonelce teşekkürler öncelikle.97-98 2.0 vitara almayı düşünüyorum hatta buldum 160 binde 2.0v6 orjinal bir şeye benziyor fakat otomatik şanzıman sizce aşırı yüklenmelerde arazide sıkıntı yaratır mı bakımı pahalı mı parça kırara mı bu kasalar teşekkürler...

7. kaptan53

Suzuki Vitara V6

merhaba arkadaşlar ben de 98-2000 arası 2.0 vitara arıyorum yeni başlayanlar için mantıklı olur mu otomatik istiyorum sanzımanda sorun olur mu japon araçları kaliteli olur biliriz ne dersini bu duruma şimdiden teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri