Arama sonuçlarınız

1. aşkkuşu

Karakalem Çalışmalarım

Bende buradan izledim de süper çalışmalar gerçekten: https://paratic.com/karakalem-teknigi-calismalari/

2. aşkkuşu

Ankara'dan Antalya Kalkana Gidiş

Arkadaşlar iyi günler. Bende ankaradan doğru yola çıkıp antalya kalkana tatile gideceğim. Sizce yol güzargahı en iyisi hangisi? Birde yolda çok çevirme oluyor mu? Radar vs kaç km hızla gitmek lazım? Yollar çok mu virajlı? Gezilecek yerler nereler? Bilenlerden bilgi almak istiyorum. İyi forumlar...
  3. aşkkuşu

Alanya - Side - Manavgat - Kaleiçi - Kemer - Finike - Kaş - Kalkan - Fethiye Tur

Arkadaşlar iyi günler. Bende ankaradan doğru yola çıkıp antalya kalkana tatile gideceğim. Sizce yol güzargahı en iyisi hangisi? Birde yolda çok çevirme oluyor mu? Radar vs kaç km hızla gitmek lazım? Yollar çok mu virajlı?

4. aşkkuşu

Strateji Oyunu Sevenlere

Birçok kategoride olduğu gibi, strateji oyunlarında da yüzlerce çeşit var. Fakat oynarken keyif alacağınız en beğenilenleri sizler için listeledik. Listemizde yer verdiklerimizin neredeyse hepsi, birçok bilgisayarda açılabilecek düzeyde. Bunun nedeni ise tasarlanan oyunları çok fazla grafik...
  5. aşkkuşu

57. Berlin Film Festivali

Keşke bizde gidip görebilseydik. Festival tarzında filmleri çok seviyorum. İzlerken aşırı derece de keyif veriyorlar bana. Bende bu listeyi buldum: Festival Filmleri: En İyi 40 Sanat Filmi (2020 Güncel Liste) | Paratic En iyi festival filmleri yer alıyor listede göz atmanızı tavsiye ederim.

6. aşkkuşu

Geleceğe Yapılacak Güzel Bir Yatırım (borsa)

Bende borsadayım konuyu görünce foruma yazmak istedim. Çok deneyimli olmasam da bir iki bir şeyler biliyoruz. Borsayı da ben buradan canlı olarak takip ediyorum. Fikir alışverişlerine açığım herkese bol kazançlar.

7. aşkkuşu

Tüm Zamanların En İyi 'Süper Kahraman' Filmleri

Varsayalım ki dünya eşi benzeri görülmemiş bir tehdit altında. Kolluk kuvvetlerinin gücü yetersiz kalıyor ve siz çaresizce ölümü beklemeye başlamışsınız. Ama o da ne! İnsanüstü yetenekleri ile bir kahraman beliriyor ve yalnızca sizi değil, tüm evrenin geleceğini kurtarıyor. Bende süper kahraman...
  8. aşkkuşu

Biraz da Gülelim

9. aşkkuşu

Geleceğe Yapılacak Güzel Bir Yatırım (borsa)

BTC hazır düşmüşken yatırım yapma fikri aklımdan geçmiyor değil?

10. aşkkuşu

Biraz da Gülelim

11. aşkkuşu

Biraz da Gülelim

12. aşkkuşu

Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi

Fiyatlar yüksek evet doğru. Düzenli gidenler gidiyor ama bizde izliyoruz anca :D
  13. aşkkuşu

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Kartalkaya ^^
  14. aşkkuşu

Bulut Santral

Teşekkürler güzel bilgiler için hocam.

15. aşkkuşu

Biraz da Gülelim

Aralarda çok güldüğüm fıkralar oldu. Teşekkürler :D
  16. aşkkuşu

Kestane Balının İnsan Sağlığına Faydaları

Hocam direkt kestaneyi yesek bu kadar faydalı olmaz mı :D
  17. aşkkuşu

Acil Durumlarda Nerede Olduğunuzu SMS ile Öğrenmek!.

Çok iyi bir uygulama olmuş. Bilmiyordum. Acil durumlarda aklımıza ne kadar gelir bilinmez ama olsun.

18. aşkkuşu

PTT Kargo

Gelip evden kargo aldıklarını bilmiyordum. Şu an geçmiyor olabilir o sistem.
  19. aşkkuşu

Neden?

Çok güzel ve şaşırdığım bilgiler mevcut. Ellerinize sağlık arkadaşlar :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35