Arama sonuçlarınız

1. itayağı

Ayvalık Karavan Kampı

Geçen yıl Ayvalıkta karavanpark aramıştık ama bayram yoğunluğunda her yer doluydu. Biz de yönümüzü hemen karşıya cunda adasına çevirdik. Ayvalıktan karşıya bi köprüyle geçiyorsun sadece. Google maps hazretleri yardımımıza koştu. Cunda Mocampta kaldık. Ada Camping de var hemen yanında orası da...

2. itayağı

Ankara Girişinde Harika Karavan Kamp Alanı.

2018 itibariyle 2 kişi 40 TL, 4kişi 80 TL olarak fiyatlar güncellenmiş.
  3. itayağı

Bulgarİstan’da Kamp Alanlari Önerİlerİnİz

Uygulama ile Bulgaristandaki kamp alanlarını buldum. Yerleri belirleyip google maps ten işaretleyip kampları buldum. Güzel bir hafta geçirdik. Teşekkürler.

4. itayağı

Bulgarİstan’da Kamp Alanlari Önerİlerİnİz

8-14 nisan arası 6 gün Bulgaristan’a çekme karavanımızla aile gezisi yapacağız. İlk yurtdışı karavan gezimiz için kamp ve gezi önerisinde bulunablir misiniz? Şumnudan başlayıp Sofya Filibe hattını tercih edeceğiz.
  5. itayağı

Karavan

Hiç uğraşmayın alko şasi alın, üstüne ne yaparsanız yapın trafikte sorun olmaz. Önemli olan yük dengesi, frenler, tutuş, çeki demiri bağlantılarıdır, bunlar alko şasilerde zaten hazır gerisi sizin marangozluk sanatkarlığınıza bağlı. Yani işin bir mühendislik kısmı bir de marangozluk kısmı var...

6. itayağı

Çekme Karavan Satan Arkadaş Var Mı?

Karavancılığa yeni başlayacaklar hep böyle düşünüyor. Bana göre çekme karavan demek trafikteki en riskli araç demek. Tırla kıyaslayamazsın ekstra güvenlik önlemleri vardır, kamperla kıyaslayamazsın 4 teker her zaman güvenlidir, benim 525'im var elimden gelse 4,5 alırdım. 2 tekerli araç her zaman...

7. itayağı

Çekme Karavan Tescil İşlemleri (başvuru Süresini Geçirince Neler Oluyor?)

Önce soruları yanıtlayım; Tescil işlemleri şubat 2018'de trafik müdürlüklerinden noterlere geçti. Çekme karavanı 18 aydır ruhsatsız kullanıyorum. Uzunca bir süre daha kullanabilirdim çünkü trafik kontrollerinde çeki demiri işli mi değil mi ona daha çok dikkat ediyorlar, motorsuz taşıtlarla pek...
  8. itayağı

Çekme Karavan Tescil İşlemleri (başvuru Süresini Geçirince Neler Oluyor?)

2016 yazında Sakarya'dan aldığım çekme karavanı 2018 mart ayında tescil ettirmek istedim. *Emniyet Müdürlüğü Trafik şubeye gittim. *Sıra numarası alarak tescil işlemlerinde yarım saat sonra sıra geldi. Görevli memura elimdeki Tip onay belgeleri, fatura ve onaylayan mühendisin evraklarını...
  9. itayağı

Temmuz 2017 de tekrar ailemle gittim. Havuzdan ücretsiz yararlandık. Ailecek gidilirse havuza izin veriyorlar. Kaldığımız 3 gün gece esinti olduğu için sinek yoktu. Bol bol ağaçtan ve yerden erik yedik. Göl manzarası, güneşin batışı harikaydı. Elektrik su ücretsiz. 4 kişi ve 2 çocuğa toplam 6...

10. itayağı

Karavanımı yazın sonuna doğru aldığım için gezi planlarımı Aksaray'a yakın illere ve haftasonu olacak şekilde yapıyorum. Yazın yaptığım 2şer haftalık gezilerimin ardından Ankara'da Gölbaşı Ulaşan Otelin karavan kamp alanının müsait olup olmadığını kasım 2016'da aradım sordum. Türkiye Kamp...

11. itayağı

Çeki Demiri Prosedüründe En Son Durum

1-Çeki demiri taktırdığım yerden projeler, standart belgeleri, fatura vs. alıyoruz. 2-Sigortacımızda ek1 dolduruyoruz. 3-Tüv de tadilat muayenesine giriyoruz.(ben 5 ay önce girmiştim, yine girilecek kaçış yok) 4-Trafik şubeden aras tesciline başvuruyoruz.(15 dk da çıkıyor)
  12. itayağı

Mocamp Kuralım

2016 turizm sektörü için kabustu. Kamping açmal için 2017 yi gözlemlemek gerekecek. Prosedür kısmını kışın halledip bahar aylarında faaliyete geçirmeli. Nisandan sonra bu işe zaten girilmez.

13. itayağı

tabii ki sorun çıkmaz. ama evrakları elinde aylarca bekletirsen yolda çevirseler de inandıramzasın. Niyet önemli.
  14. itayağı

Teşekkürler, önümüzdeki hafta bu bilgiler işime yarayacak. Ben karavanı aldığım yerde çeki demirini monte ettireceğim. Farklı bir prosedür olursa burada aktarırım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri