Arama sonuçlarınız

1. Alpinist_37

Çadır,uyku Tulumu,mat,kamp Yastığı Ve El Testeresi Önerilerim

Merhaba ilk etapta ana malzemeler bunlar çadır uyku tulumu mat en hafif ekipman bunlardır 3-4 mevsim kullanabilirsiniz Ferrino Lightent 1 / çadır 1,5 kg Thermarest Neoair / Şişme mat 450 gr Husky Drape / Kaz tüyü uyku tulumu 1250 gr

2. Alpinist_37

Ben Buralar Da Yeniyim Galiba..

Konu nedir ki yardım ne için?
  3. Alpinist_37

30 Ağustos Kampı

Selam dostlar 30.08-01.09 arası Silivri Danamandıra köyünde kamp yapacağım katılmak isteyen arkadaşlar katılabilirler başka kamp yeri öneresi olan varsa değerlendirebilirim çoğunluğa uyarım..

4. Alpinist_37

Marmara Bölgesi̇ Kamp Arkadaşi

30.08-01.09 arası Silivri Danamandıra köyünde ksmp yapacağım beklerim

5. Alpinist_37

Bütçe nedir hangi ekipman gerekiyor?

6. Alpinist_37

Kamp Ocağı Seçimi

Alman Edelrid kullanıyorum 7000-8000 m yarı yolda bırakmadı zaten en iyisidir Edelrid
  7. Alpinist_37

Kampçı dostlar artık kış kampları başlar olmazsa olmazlardan uyku tulumları çadırlar el testereleri kamp yastıkları ve matlar için bir liste hazırladım kriterler malzeme kalitesi fiyat ağırlık hacim ve performans olarak düşünülebilir.Sıralama karışıktır kendi arasında X-Uyku tulumları SENTETİK...

8. Alpinist_37

Kampçı dostlar artık kış kampları başlar olmazsa olmazlardan uyku tulumları çadırlar el testereleri kamp yastıkları ve matlar için bir liste hazırladım kriterler malzeme kalitesi fiyat ağırlık hacim ve performans olarak düşünülebilir.Sıralama karışıktır kendi arasında X-Uyku tulumları SENTETİK...

9. Alpinist_37

Uyku Tulumu Tavsiyesi

Merhaba eğer uygun yollu istiyorsan Easy Camp Orbit 400 f/p olarak comfort -3 limit -9 extreme -28 300 tl fiyatı.Ama param ver dersen Husky Anapurna alabilirsin..
  10. Alpinist_37

Easy Camp Orbit 400 Uyku Tulumu

Merhaba arkadaşlar Easy Camp Orbit 400 uyku tulumunu kullanan varmı acaba performans nedir şuan 300 tl comfort -3 limit -9 extreme -28 için oldukça iddialı bir tulum.Yorumlarınız bekliyorum..

11. Alpinist_37

Easy Camp Orbit 400

Merhaba arkadaşlar Easy Camp Orbit 400 uyku tulumunu kullanan varmı acaba performans nedir şuan 300 tl comfort -3 limit -9 extreme -28 için oldukça iddialı bir tulum.Yorumlarınız bekliyorum..
  12. Alpinist_37

Hangi Çadırı Almalıyım?

Selamlar öncelikle bütçe önemli ve hangi mevsimde kamp yapılacağı 2 kişi iseniz 3 kişilik çadır almanızı tavsiye ederim bütçe ve mevsim bildirirseniz ona göre tavsiye edelim alternatif olarak
  13. Alpinist_37

Şİle Sahİlköy Kamp Etkİnlİğİ

Selam dostlar 17.11-19.11 veya 18.11 sabah 19.11 öğlen Şile Sahilköy’de kamp yapacağım katılmak isteyen var ise beklerim arkadaşlar

14. Alpinist_37

Trimm Balance -25 Uyku Tulumu

Arkadaşlar TRIMM BALANCE -25 bu uyku tulumunu kullanan varmı -5 -10 arası kış şartlarında?
  15. Alpinist_37

Uyku Tulumu Tercihi

Merhaba TRIMM BALANCE -25 nasıl bir tulum denediniz mi sentetik olarak HUSKY DRAPE eş değer olabilirmi yukarda belirttiğim kullanım koşullarına göre?
  16. Alpinist_37

Uyku Tulumu Tercihi

Selam teşekkürler limit derece en az -7 -10 düşünüyorum çantada hacmide önemli 15x30 geçmemeli ağırlık 1250 kgs geçmemeli evolite thor ve siesta direk elediniz sanırım ben -5 derece kamp yaparım en iyi veya -10

17. Alpinist_37

Uyku Tulumu Tercihi

Selam arkadaşlar aşağıdaki tulumlardan hangisi uygun olur kış mevsimi için KAZ TÜYÜ HUSKY DRAPE MILLET BASECAMP SENTETİK EVOLITE SIESTA EVOLITE THOR
  18. Alpinist_37

Sedat bey selamlar bir sorum olacak Husky Drape veya Millet Basecamp kullandınızmı yorumunuz...

Sedat bey selamlar bir sorum olacak Husky Drape veya Millet Basecamp kullandınızmı yorumunuz varmı uyku tulumu olarak?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR