Arama sonuçlarınız

1. M

İzmir Kamp Grubu

+1

2. M

İzmir Bayarklı

arena konser mekanı,yada godomanların düğün mekanı. özel işletme. oralarda pek sanmıyorum ama kesin bilgiyse değerlendir.
  3. M

İzmir Bayarklı

bostanlı sahili öneririm. daha sakin. orda karavan otoparkı gibi bişeyde var.birsürü karavan var. illa bayraklı diyosanız sahilde yer var ama sahil güvenliğe çok yakın belki bi gbt yaparlar.

4. M

Olimpos' Tan Kaş' A Gezi

bu hatta ücretli kamp alanları uçmuş durumda. kişi başı 40-60 arası para isteniyor. biz çadır olduğu halde pansiyonda kaldık 65 tl klimali yemekli.
  5. M

Salda Gölü Kamp Yeri Hayal Kırıklığı...

malesef iki yaz öncesi benzer durumu bende yaşadım. gece olunca etrafta ne kadar it kopuk serseri varsa toplaşıp son ses müzik , alkol, bağrış çığrış... saldayı artık listeden çıkardık. ben her ne kadar gitmek istesemde artık eşim bi kere korktu. gitmiyoruz.

6. M

Ailecek Ilk Kez Yapılacak Kamping Için Fethiye'de Kamp Yeri Önerisi

sedir adası mutlaka gidilmeli. köyceğiz ekincik aklıma gelenler şimdilik bunlar.
  7. M

datçada aktur biraz pahalı. hem kişi parası hem çadır parası alıyorlar. günlük. hijyen olarak çok güzel. dolaplar falan oldukça iyi. yerler parsel parsel ayrılı. denize çok yakın. ama gittiğim en iyi yerlerden biriydi. dalyandan iztuzuna giderken sağda biyer vardı. güzel görüyordu.
  8. M

o civarda benim kaldığım yerler arasında ekincik güzeldi. dalyan kampı biraz salaş sanırım. pek uygun olmayabilir. akyaka oldukça kalabalık. duşlarda dolayısıyla sıkıntı olabilir. ama güzel yer. gümüldüre gidenler oldukça memnun pamucağın harika bir sahili var.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri