Arama sonuçlarınız

1. mbinmar

Inşaallah Hayellerim Gerçek Olacak

email deki yaşadığım sıkıntıdan dolayı yeni bir üyelik oluşturdum DOKTOR63 olarak devam edeceğim Çok teşekkür ederim

2. mbinmar

Araç fort transit jumbo 2.2 motor, arka tekerler çift li, şöför arkası 420 cm motor bakımı yaptım ,rot balans A girdim artık başlayabilirim
  3. mbinmar

Aracı aldım karavan yapmadan ilk gezimi yaptım biraz da mecburiyet yolumun üstü idi mardini gezdim çok güzel bir şehir, bir iki resim paylaşıyorum

4. mbinmar

Cok teşekkür ederim ,yardımlarınızı bekliyorum
  5. mbinmar

Bir kaç sorum olacak tı # 4 pencere açmak mantıklı mı # Tavanda iki adet 1. ön (yatağa dönüşen oturma ) ve 2.yatak üstüne havalandırma açmayı düşünuyorum ,yorumunuz # Colofernia xxl (wc iken 70-75 cm, banyo yapacağın zaman korudora doğrusu 121 cm oluyor) yaptırsam mantıklımı yoksa sabit mi?

6. mbinmar

araç panelvan pencere yok aşağıdaki örnek resimdeki gibi 4 pencere açmayı planlıyorum

7. mbinmar

ben şanlıurfa da ailehekimi olarak çalışmaktaydım ,çok uzun zamandır karavan hayelim vardı, geçen yıl 2000 model volkswagen lt 35 minubus almıştım.karavan yapmak için, model eski ve km de çok tu ve yıpranmış bir araç olduğu için sattım. geçen hafta 2013 model çift teker 2,2 motor uzun kapalı...
  8. mbinmar

İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri

herkese selamun aleykum olabildiğince sade anlaşılır yazmaya çalıcağım yinede daha detaylı bilgi istenirse yazarım TAM SİNUS invertör: normal şebekeye yakın ve hatta daha düzgün voltajlı elektrik verir. böylece bilgisayar dan tut ta diğer bütün cihazlar ısınmadan rahat çalışır alacağınız...
  9. mbinmar

Motokaravan İçİn Psa Mi Dİğerlerİmİ

büyük harf den dolayı üzgünüm düzelttim.yanlış bir şey yazarsam uyarın lütfen kimse yi kırmak istemem en son isteyeceğim şeydir. boyum 170 eşim 165 olduğu için en kısmında sıkıntımız yok araç konusunda en ideali , konforlu olaması ve çok az problem çıkaran bir araç olması için uğraşıyorum banyo...

10. mbinmar

PSA gurubu araç kullandınız mı ? kullandı iseniz ben kullanmadım deneyimlerinizi paylaşırmısınız. özellikle psa ve mercedes veya volksvagen kullananların fikirleri daha faydalı olabilir.

11. mbinmar

PSA gurubu araçlardaen iyisi FİAT DUCATO onu kullanan biri (servisçi) ile konuştum çabuk dökülüyor dedi citroen jumper ve pejo boxer fiat a göre daha hassas ve parçaları daha pahalı bana ford transit iönerdi tamirini DUNYA nın her yerinde yaptırırsınkolay kolay bozulmuyor dayanıklı bir araç ve...

12. mbinmar

PSA DA GENİŞLİK 187 CM DİĞERLERİNDE 178 CM UZUNLUK VE YÜKSEKLİK ARAÇTAN ARACA DEĞİŞİYOR
  13. mbinmar

PSA VE DİĞER PANALVAN VEYA MİNUBUS LERDE 1:ARAÇ SURUŞ AÇISINDAN FARK VARMI 2:İÇ MEKAN OLARAK DİĞER ARAÇLARDA KORİDOR ÇOK DAR OLUYOR MU 3:BİRBİRİ İLE KARAVAN AÇISINDAN FARKLAR NELERDİR
  14. mbinmar

sorum şu PSA VE DİĞER PANALVAN ARAÇ KULLANIMINDA HANGİSİ KULLANIM AÇISINDAN DAHA KONFORLU İÇ MEKAN KULLANIMI VE SURUŞ VS AÇISINDAN .

15. mbinmar

UZUN ZAMANDIR İDEALİMDEKİ KARAVANI YAPMAK İÇİN ARAŞTIRMA HALİNDEYİM DİZAYNINDAN TUT İZOLASYONUNA KIŞIN ISITILMASI YAZIN SOĞUTULMASI KISACASI EN KONFORLU NASIL OLUR DİYE ARAŞTIRIYOR BAZI MALZEMELERİ YURT DIŞINDAN SİPARİŞ VERDİM ÖNCELERİ ARAÇ KONUSUNDA GRAFTER VEYA SİPRİNTER DÜŞÜNÜYORDUM (DAHA...
  16. mbinmar

Motokaravan Ruhsatıyla İlgi Bilgi

umarım böyle bir karar almazlar lisanslı karavan üreticilerine bırakılırsa bu işlem dar bütçeli karavan severler için çook sıkıntı olur karavan canlanmaya başlamışken böyle bir karar alınmaz inşaallah .
  17. mbinmar

18. mbinmar

Rica ederim. ben kendim her aşamasını yapmak veya yapılırken başında olmak istiyorum bu sıralar karavan imalatı na başlamak üzereyim Hemen hemen tüm malzemeleri aldım hayırlısı
  19. mbinmar

0542 328 0429 mustafa sigortacı mobilyacının telefonu isteyebilir sin aynı zamanda karavan imalatı yapıyorlar Önceki yaptıkları arabanın görüntüleri isteyebilirsin Dezavantaj ı yerleri Sinop ta

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri