Arama sonuçlarınız

1. Çılgın Balıkçı

93 Model Defender 110 Pick Up Hakkında Bilgi

Selamlar. Araç beklediğimiz gibi değildi. Muayenesi de yoktu. Muayene için yapılması gerekenler de vardı. Uzak bir şehirde olduğu için almadık. Şimdi Ssangyong Kyron var. Gerçi onu da satacağız. Hala arazi için bir araç düşünüyorum doğrusu. Sadece arazide kullanılacak makul bir araç.

2. Çılgın Balıkçı

Arkadaş araç için 19 bin tl istemiş. Araca bakmaya gidecek bir arkadaşım var. Ondan gelecek habere göre pazarlık konusuna bakacağız. Ben istanbulda araç gümüşhanede olunca ister istemez soru işaretleri kalıyor aklımda. Makul fiyatlara 110 kasa defender bulsam hiç kaçırmayacağım. Ama denk...
  3. Çılgın Balıkçı

İkinci bulduğum araç hidrolik direksiyonlu. O daha sıcak geliyor bana. Hemde arkası kamyonet kasası gibi olan değil havuz kasa diye tabir edilen cinsten. Arıcılık bağ bahçe vs işlerimiz olduğu için pick u pdaha sıcak geliyor doğrusu. 110 tip defenderler çok pahalı satılıyor. Motor konusuna...

4. Çılgın Balıkçı

Açıkçası düz dizel defender kullanacak imkanım olmadı. Bu arada farklı bir defender daha buldum. Bundan farklı havuz kasalı olması, hidrolik direksiyon, şnorkel, jant - lastik, deri döşemeler. Düz dizel defender kullanma fırsatını ancak araç alım aşamasında konuştuğum araçlar ile...
  5. Çılgın Balıkçı

Merhaba, 6 ay önce askeriyeden çıkmış, yeni toplanmış bir pick up buldum. Araç düz dizel. Sahibi aracı yeni toparladıklarını şanzıman ve difransiyelde herhangi bir ses olmadığını, motorun da sağlıklı çalıştığını söyledi. Araç fotoğraflardan gayet diri ve temiz duruyor. Yeni boyanmış. Beyaz...

6. Çılgın Balıkçı

2018'de Mtv'ye %40 Zam Geliyor..!!!

Aile aracı olarak kullanmış olduğumuz Ford Connect aracımız da öyle. Şahış üzerine kayıtlı araç hemde. Hafif ticari araçlar sıfır satışta kamyonet olarak %4 ötv ile alındığı sürece farklı bir durum olmuyor ne yazık ki. Ülkemizdeki vergi saçmalıklarından birisi bu da malesef.

7. Çılgın Balıkçı

Üstadım, yanlışım varsa düzeltin lütfen. Binek araçtan kasıt '' otomobil-kaptıkaçtı - arazi taşıtı ve benzeri '' olarak geçen sınıf değil mi? Yoksa ruhsatta hususi - ticari kısmı mı ? Bu arada 4*4 pick up lar ruhsatta kamyonet olarak mı geçiyor yoksa arazi taşıtı mı ? Eğer kamyonet ise %40...
  8. Çılgın Balıkçı

Ama durum çokta değişmeyecek. Daha pahalı araçlar daha fazla vergi verecek. Ama alt dilim yine pahalı. Aşağıdaki cümlede öyle anlıyorum. Değeri arttıkça vergi miktarında da yüzde 10 ve 20 oranında artış olacak" dedi.
  9. Çılgın Balıkçı

4.0 Estate Modeli

Kısmetse o gün geldiğinde tecrübe eder yazarım :D :D

10. Çılgın Balıkçı

4.0 Estate Modeli

Daha önce mt lastik tecrübe etme şansım olmadı. Yakıta ortalama olarak kaç litre etki eder ?

11. Çılgın Balıkçı

4.0 Estate Modeli

Kaba taslak bir hesapla 9 lt civarında. Adana'dan Ankara'ya doğru gelirken rakım yükseliyor yolda diye tahmin ediyorum. Açıkçası ağırlık, araç yaşı ve arazi aracı olduğunu hesaba katarsak hiç fena değil gibi. Yalnız bmw için yakıt çok makul görünüyor. Sanırım yeni nesil şanzımanların getirmiş...
  12. Çılgın Balıkçı

Freelander Td4

Hocam sanırım aradığınızı aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Land Rover Freelander Workshop & Owners Manual | Free Download

13. Çılgın Balıkçı

4.0 Estate Modeli

Hocam Td5 için yakıt değerleriniz ne düzeydedir ? Özellikle şehir içi. Şehirler arası ve arazide yaktığı konusunda litre türünden bilgilendirme yapabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler.
  14. Çılgın Balıkçı

Ruhsata Işlenmesi Gerekenler Nelerdir ?

Eğer olur da yaparsam römork çekmeyeceğim için arka demir tamponda olan U demirler işimi görecek diye düşünüyorum. Eğer demir tamponlar ve vincin ruhsata işletilmesi gerekmiyorsa büyük bir zahmetten kurtulacağım açıkçası :)
  15. Çılgın Balıkçı

Ruhsata Işlenmesi Gerekenler Nelerdir ?

Hocam kimseden konuya cevap gelmedi. Çok merak ediyorum bende bu kısmı ama sorularıma cevap bulamadım.

16. Çılgın Balıkçı

Vitara 91-94 Hakkında Yardım

:) Olası olarak alabileceğim araçlar zaten işimi görecek düzeyde lastik vs var. Ancak şnorkel ve ön tampon - vinç ihtiyacım olacak. Kısmet diyelim. :)
  17. Çılgın Balıkçı

Vitara 91-94 Hakkında Yardım

Hocam selamlar. Bir kaç gündür sitede olan bir problemden dolayı cevap yazmadım. Kusura bakmayın. Yere kar düşmesiyle beraber 4*4 piyasasında deli gibi bir artış oldu. :) Bende beklemedeyim. Ama sanırım daha önce bahsettiğim Rally Raid i alabilirim yaza doğru. Suzuki Vitara dolardan hızlı değer...

18. Çılgın Balıkçı

Görüşlerinize Ihtiyacım Var

Teşekkür ederim. Bir muameleci ile iletişime geçeyim.
  19. Çılgın Balıkçı

Görüşlerinize Ihtiyacım Var

Düz dizel motoru ford turbo dizel motorlar ile değiştirmek resmi olarak bir problem yaratıyor mu ? Bildiğim üzere mevzuata şöyle bir ibare var. Motoru değiştirilen araçlarda benzinli motorlarda %30 dizel motorlarda %50 daha güçlü bir motor takılabilir diyor. Bildiğim kadarıyla düz dizel...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR