Arama sonuçlarınız

1. burakiml

Tata Xenon Kullanan Biri

Yavaş yavaş bende böyle bişey için çalışıcam. Bakalım nolcak nasıl yapıcaz :)

2. burakiml

Tata Xenon Kullanan Biri

Tamponlar dört dörtlük olmuş, hep istediğim gibi. Vinç yeri, çekme bağlamtılarını unutmamışsınız, olsada taktırsak keşke :) Bu 23 plakalı Xenonun lastikleri ile yüksekliğide aynı düşündüğüm gibi, sahibine ulaşma şansımız var mıdır acaba ne işlemler yaptığını öğrenelim :) ne kadar yapılı...
  3. burakiml

Tata Xenon Kullanan Biri

Şuna baksanıza ne güzel yapmışlar;

4. burakiml

Tata Xenon Kullanan Biri

Benimki 4x4 ama yinede kamyonet yazıyor. Tampon korumasınıda şaseye bağlıyolar diye biliyorum ama tam öğrenirim. Dediğiniz gibi şaseye bağlanmazsa hiç bir özelliği kalmaz. Lastikler içinde teşekkür ederim ama hala kafamı karıştırıyor, artık bi lastikçiye gidince ortaya çıkıcak. Çünkü asıl içimde...
  5. burakiml

Tata Xenon Kullanan Biri

Ön tampon hakkaten çok iyimiş. Bende aşağıdaki korumadan taktırmak istiyorum. Sanayideki parçanının ismini numarasını verebilirseniz rüzgarlıklardan bende alayım inş. Bu sene yıllık vergisi 1.357 liraymış ama seneye 7 yaşında olacağı için yıllık 787 lira gözüküyor. Birde benim araç ruhsatta...

6. burakiml

Tata Xenon Kullanan Biri

Bende Sanayide kendi servisimize götürüyorum da, yedek parçaları, aksesuarları için sormuştum. Araştırıyorum şimdi sitede, teşekkür ederim.

7. burakiml

Tata Xenon Kullanan Biri

Vaay, iyi düşünmüşsünüz bunları tebrik ederim. Dediğiniz gibi yaptığınız işlemlerin bilgilerini paylaşabilirseniz çok sevinirim. Birde İstanbulda yetkili servisi var mı Tata'nın ? Varsa nerde acaba ? Servis ağı çok az galiba
  8. burakiml

Tata Xenon Kullanan Biri

Birde mesela cam üstü rüzgarlıklarını nereden buldunuz, pek aksesuarı yok gibi piyasada ama sizinkiler orjinal ölçüler galiba
  9. burakiml

Tata Xenon Kullanan Biri

Bravo 10 cm iyi yükseltmişsiniz. Ama anlattıklarınız kulağa öyle zor geldi ki, hayırlısı inş. :)) Kilitli diferansiyeli de elden geçirmek gerekecek demek ki. Önce şu lastikleri çözim diğerleri ilerde artık. Yardımlarını bekliyorum, tekrardan çok sağolun.

10. burakiml

Tata Xenon Kullanan Biri

Sayın Xenon merhaba. Maşallah aracınız çok güzel olmuş, çok güzel gözüküyor. Bende 2010 model 4x4 Xenon aldım ve ufak ufak Off Road yapmaya başlamak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla Kilitli Defransiyel olduğu için arazide fena değillermiş. Ama şuan için en büyük problemim lastik seçimi. Bir...

11. burakiml

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Arkadaşlar merhaba. Ben de İstanbul'dan Burak. 26 yaşındayım, avukatım. Kendimi bildim bileli Vespa kullanıyorum :smiley: Profesyonel olarak Atlı-Okçuluk yapıyorum, Scuba Divinge ve ufak ufak ta kamp yapmaya başladım. Forumu ise yeni aldığım Tata-Xenon hakkında araştırma yaparken buldum ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri