Arama sonuçlarınız

1. hakan0454

İstanbul Çevresi Kamp Yerleri

taraklı karagöl yaylası....acellle yaylası...sülüklü göl....inönü yaylası...dikmen yaylası...çiğdem yaylası...bu yaylaların bir çoğu bir biri ile bağlantılıdır..su sıkıntısı yok rahatlıkla çadırını kurabilirsin..ve devamlı kampcılar vardır yalnız kalmazsın...

2. hakan0454

sakaryadan hakan ailem ile beraber devamlı kamp yapıyorum grubunuza katılmak istiyoruz..0538...

sakaryadan hakan ailem ile beraber devamlı kamp yapıyorum grubunuza katılmak istiyoruz..0538 713 44 44 hakan04_54@hotmail.com
  3. hakan0454

Surekli Kamp Arkadaslari Aranıyor!!!

ben sakarya dan hakan aracım kısa bir süre sonra bakımdan çıkacak sakaryaya davet ederim buralar kamp için uygun iyi günler..

4. hakan0454

Freelander Viskoz Kaplin Arızası(önemli)

merhaba maalesef benim frelandeer 2000 model 1.8 devamlı titriyor ama şaftı söktüğümüzde titreme yok acaba viskoz kaplin arızasımı var eger var ise sizin tamir ettiğiniz gibi yapacak zamanım yok bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz teşekkürler...

5. hakan0454

Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

serkan bey merhaba ben ve ailem hafta sonları sakaryada ki bütün yaylaları geziyoruz.kendimizce program yapıyoruz fakat nedense bize ayak uyduracak bir arkadaş ortamı kuramadık..eğer böyle bir birliktelik yakalanırsa çok iyi olur..sakaryamızı biz gezmiyoruz istanbullu daha iyi geziyor..2017 kamp...
  6. hakan0454

Şanzuman

Merhaba arkadaşlar 8 ay önce aldığım 2000 model frelandeer 1 araçım da şaft titreme yapmaya başladı..ustam balans dedi yaptırdım ama tekrarladı..ve aracı cok fazla sarsıyor..bende çıkardım sarsıntı ve titreme geçti..ben hafta sonları araziye çıktığım için arazi şanzımanımı kullanamıyorum bu konu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR