Arama sonuçlarınız

1. E

Satılık 90 Lık Land Rover Defender Hastasına

aracın güncel değeri 350 ile 400 bin arası :)

2. E

Ford Ranger Wildtrak Lastik Ve Yükseltme Için Öneri Lütfen

sıfır araçta yükseltme kiti garanti de değişikliğe neden oluyor mu ?
  3. E

Defender 110 İçİn Yenİ Nesİl Benzİnlİ Motor Ve Şanziman Şeçİmİ Ve Restorasyonu

Kendisini buldum, şöyle bir yazısı olmuş motoru anlatmak için; "Selam bendeki 1995 model Defender 90 1992-1999 yılları arasında üretilen motordan Discovery1 için ve özel olan üretim yani ısmarlama model Defenderlere uygulanan yine orjinal fabrika montajı bir motor.Araç orjinal İngiliz yapımı 4...

4. E

Defender 110 İçİn Yenİ Nesİl Benzİnlİ Motor Ve Şanziman Şeçİmİ Ve Restorasyonu

Merhabalar, Daha önce bu sitede bir arkadaşın yazısını hatırlıyorum. Kendisi Bulgaristanda olduğunu ve italyadan 2.0 benzinli motoru olan 90'lık defender aldığını yazmıştı. Oyyoo sitesinde de yeni nesil benzinli bir defender gördüm bende. aklıma ilk gelen de hem freelander da hem de disco larda...
  5. E

Landrover Defender 110 Tek Kapı, Çift Kabin Olur mu?

Abiler sanırım üstünden biraz zaman geçmiş ama aklımdaki proje tam olarak bu. ama görseller kurbağa olmuş. özelden veya buradan fotoları ulaştırma şansınız var mıdır.

6. E

4 Runner 3.0 V6 At

Merhaba fiyat öğrenebilir miyiz ?

7. E

Kişiye Özel Satilik Defender Araçlar

merhabalar ben defender 90 arıyorum, elinizde veya bulabileceğiniz var mıdr
  8. E

Defender 90 Aranıyor

Herkese Merhaba Uzun zamandır aklımda olan, son günlerde de arkadaşların ve forumun gazıyla da değişen düşüncelerim neticesinde Defender almayı planlıyorum. yaklaşık bir yıl kadar l 200 kullandım. Cherokee de kullandım ama tarzı ve duruşuyla aşık eden defender 90 oldu. Temiz, alırken çok masraf...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri