Arama sonuçlarınız

1. O

Igo 2016 Ülke Haritaları

Selamlar, Temmuz ayı başından itibaren 2 hafta boyunca kendi aracımla Yunanistan-Bulgaristan-Sırbistan-Bosna Hersek-Hırvatistan-Karadağ-Arnavutluk ve Makedonya ya seyahatim oldu. Navigasyon olarak haritalarını buradan sağladığım igoyu kullandım ve hemen hemen hiç sıkıntı yaşamadım. Haritaları...

2. O

Igo 2016 Ülke Haritaları

Harikasınız, çok teşekkür ediyorum dosyalar için. Ayrıca emeğiniz ve ilginiz içinde çok sağolun.
  3. O

Igo 2016 Ülke Haritaları

Merhabalar, Karadağ ve Kosova haritalarını zamanınız olduğunda paylaşırsanız çok memnun olurum. Selamlar, iyi akşamlar..

4. O

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, Balıkesir'de yaşıyorum. Seyahati ve doğayı çok seviyorum. Herkese bol paylaşımlı güzel anılar diliyorum.
  5. O

Igo 2016 Ülke Haritaları

Çok teşekür ediyorum haritalar için, sağolun. Eksik olanlar içinde acelem yok, sizi bekleyeceğim :) Selam ve saygılar..

6. O

Igo 2016 Ülke Haritaları

Günaydın, yanıtınız için çok teşekkürler.Maps.me programını duydum ama hiç kullanmadım. İki sene önce yine kendi aracımızla Yunanistan ve Makedonya ya kısa bir tur yapmıştık ve o seyahatte cep telefonumdaki igo benim bütün işimi görmüştü ve sorun yaşamamıştım. Bu nedenle daha önce tecrübe...

7. O

Igo 2016 Ülke Haritaları

Merhabalar, bu yaz Yunanistan-Bulgaristan-Sırbistan-Bosna Hersek-Hırvatistan-Karadağ-Arnavutluk ve Makedonya rotasında ailecek bir gezi düşünüyoruz aracımızla. Bu ülkelerin haritalarını paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri