Arama sonuçlarınız

1. AnDeRsSoN

Batum Gezİ Notlari

Bende bir önceki postumda belirttiğim üzere bayram tatilinde aracımla Batum'a geçtim. Ben saat sabah 10 gibi geçtiğimden trafik sigortasını hemen sınırın ötesindeki meydanda bulunan tek sigorta ofisinde yaptım. Yanılmıyorsam fiyatı 35 lariydi ancak 100 Türk Lirasını da kabul etmişlerdi. Aslında...

2. AnDeRsSoN

2009sgv1.9ddis Arıza Işığı

Aynı aracın 2007 modeli sahibiyim. Aldıktan bir süre sonra aynı ışık bende de yanmaya başladı. İstanbul'daki servisime götürdüğümde ilk başta kızdırma bujilerinden şüphelendiler ve denediler. 2 tanesinde sorun vardı ancak değiştirince ve bilgisayar bağlantısı kurup sıfırlayınca arıza ışığı...
  3. AnDeRsSoN

Çadır Tavsiyesi (boy Olarak)

Ben de 1,97 yim ama sürekli cenin yattığım için boyu 2 metre olan 2 seconds çadıra sığabiliyorum. Modellerini belirttiğiniz çadırlar çok pahalı. Bu işin en ekonomik ve mantıklı yolu biraz kıvrılarak uyuma alışkanlığı edinmek olsa gerek :)

4. AnDeRsSoN

Komşular Ile Uludağ Göller Bölgesi Gezisi

Sanırım sadece yaz sezonunda yapıyorlar bunu. O piknik alanına gelmeden 50 metre öncesinde bekliyorlardı ben geçen sene gittiğimde. Göller etrafındaki çöplerin toplanması düzenleme yapılması için 10 TL alıyorlardı araç başına. Hala var mı böyle bir uygulama diye merak etmiştim zira tekrar oradan...
  5. AnDeRsSoN

Komşular Ile Uludağ Göller Bölgesi Gezisi

Göller bölgesine giderken daha aşağıda sol taraftaki yoldan ayrılmadan önce, yani son yerleşimin ve piknik alanının olduğu bölgede muhtarlık ya da milli park görevlileri sizden makbuz karşılığı ücret talep ettiler mi acaba?

6. AnDeRsSoN

Grand Vitara Dogru Bir Tercihmidir

İstanbul'da yaşayan ve aynı aracın dizel - düz vites modeline sahip biri olarak ben bugüne kadar parça bulmada herhangi bir sorun yaşamadım. Evime en yakın olan Bostancı sanayide 2 tane büyük Suzuki yedek parça satıcısı ve servisi var. 4. maddeyle ilgili de benim de pişmanlığım var bu gerçekten...

7. AnDeRsSoN

Türkiyede Ilk Defa Karavan Fuarı Şubat 2019 Da...

Güzel haber, bilgilendirme için teşekkürler
  8. AnDeRsSoN

Ovit Geçidi - Salarha Kamplı Doğu Karadeniz Gezisi 1. Bölüm

Bir kaç gün önce buradaydım ben de. Harika bir deneyimdi.
  9. AnDeRsSoN

Bayramda Doğu Karadeniz Turu

Mantıklı olan o zaten ama internet araştırması yaptığım bazı kaynaklarda illa vekaletnamenin ingilizce ya da gürcüceye çevrilmiş halini istedikleri de yazılmış ben de o yüzden sormak istedim. Değerli paylaşımlarınız için teşekkürler

10. AnDeRsSoN

Doğru sonrasında araştırdığımda bu bilgiyi edindim ama bu sefer de şu konu aklıma takıldı: Araç annemin üzerine kayıtlı. Kendisinden vekaletname alacağım yurtdışı çıkış için ancak bu belgenin Türkiye'deki yetkili Gürcistan temsilciliklerince Gürcüce ya da İngilizce'ye çevrilme işlemi nedir...

11. AnDeRsSoN

arabayla Gürcistan Batum gezisi

Sadece şu kısmını anlamadım; Araç annemin üzerine kayıtlı. Kendisinden vekaletname alacağım yurtdışı çıkış için ancak bu belgenin Türkiye'deki yetkili Gürcistan temsilciliklerince Gürcüce ya da İngilizce'ye çevrilme işlemi nedir? Bunu gerçekten istiyorlar mı? Daha önce araçla Yunanistan'a...
  12. AnDeRsSoN

Merhaba, Ben de bu bayramda doğu karadeniz turu yapacağım ve Batum'a geçmeyi düşünüyordum ancak ilettiğiniz bir detay dikkatimi çekti. Aracın ruhsat sahibinin illa araçta mı olması gerekiyor? Araç annemin üzerine benim ama araçta olmayacak. Bu durumda geçemez miyim?

13. AnDeRsSoN

Çift Kişilik Uyku Tulumu Önerebilir Misiniz ?

Çift kişilik tek bir tulum almaktansa Hakan Bey'in söylediği gibi 1 adet sağ 1 adet sol fermuarlı aynı tulumdan almak daha mantıklı. Böylece tek kişi olduğunuzda da kullanabileceksiniz ve yer tasarrufunuz olacak. Zaten fermuarını takmak oldukça pratik. Ben de yakın zamanda böyle bir seçim...
  14. AnDeRsSoN

12 Günlük İstanbul - Karadeniz - Batum - İstanbul Rota Planlama

Harika rehber! Bu turu bu kurban bayramını 1 hafta öncesini de kapatarak yapacağım. Henüz araştırmalara başlamamıştım. Sizinkilye benzer bir şablon kullanabilirim. Emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler. Ben de Batum'a geçmeyi planlıyorum. Araçla geçerken yanımda olması ve olmaması gereken...
  15. AnDeRsSoN

Düzce Yığılca Saklıkent Şelalesi, Bacaklı Yaylası, 4100 Yıllık Anıt Ağaç, Gümeli

Ben de belki bu sene belki önümüzdeki sene bu ağacı görmeye gideceğim, keyifle izledim. Emeğinize sağlık. Arka plandaki müzik de çok hoşmuş.

16. AnDeRsSoN

Batum Gezİ Notlari

Harika bir rehber olmuş bu. Önümüzdeki kurban bayramında doğu karadeniz&batum turu yapmayı planlıyorum aracımla. O dönem yaklaştığında tekrar gözden geçireceğim. Değerli paylaşımlarınız için çok teşekkürler.
  17. AnDeRsSoN

Bayramda Sülüklü Göl Kamp

"Ayı bölgesi" derken 2 ayaklı olanları kastetmişlerdir bence zira malesef oldukça popülerleşmiş bir yer ve en son standart bir haftasonu kamp için gittiğimde gece boyunca araçlarının arkasında getirdikleri devasa kolonlarla bütün göle hop tek hop tek yayın yapan birbirinden ayrı gruplar, yine...
  18. AnDeRsSoN

Uyku Tulumu Boyutları Yardım..

Normalde aynı giyimde olduğu gibi M-L-XL ölçüleri var bu boyut bilgilerine göre uzunluk ve genişlikleri değişiyor ancak kimi ürünler de standart ölçülerle çıkıyor bunlar genelde daha ekonomik ürünler oluyor. Sanırım siz de öyle bir tulum tercih ettiniz? Markası nedir?

19. AnDeRsSoN

Xtrail 2.0 Dci & Grand Cherokee 2.7 Crd Mi ?

Ben de sizin kullanım amacınıza göre bu ikili arasından seçecek olsaydım Xtrail'i seçerdim.
  20. AnDeRsSoN

Gv 1.9 Ddis Ön Difrensiyel Sorunu

Aynı aracın 2007 modeli sahibiyim... İlginç bir deneyim olmuş neyseki çok uyguna halledebilmişsiniz. Bir daha böyle bir problem yaşamamanızı dilerim. Tabi kendim için de :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri