Arama sonuçlarınız

1. Okan41

Wolksvagen Amarok Kamp Aracı Yapımı Hakkında Yardım

Arkadaşlar Merhaba, Amarok dan bir kamp aracı yapmak istiyorum, son bir kaç yıldır Discovrey TD5 kullanıyordum, yakın bir zaman önce elden çıkardım, şimdi ise amarok ile yola devam etme kararı aldım, 2011-2012-2013 modellerden bir tane satın alıp, ufak tefek oynamalar yapıp ( Yükseltme, Arazi...

2. Okan41

Araç Üstü Çadır

Merhaba, Çadır satılmıştır....
  3. Okan41

Araç Üstü Çadır

Panomarin Marka Balıkesir Ayvalık ta üretilen çadırım satılıktır, şuan güncel fiyatı 2500 TL+kargo bedeli var ben 1600 TL ye vereceğim... Çadır Kocaeli Derince de, gayet temiz sağlam ve kullanışlıdır, 2018 Temmuzda alınmış 3 defa kullanılmıştır, araç değişikliği ve Karetta karavan alımı...

4. Okan41

Çekme Karavan Kiralama

Güzel güzel de bize uzak maalesef, ama fiyat da uygunmuş, Ben bir tane karetta buldum sahibinde de var biraz eski ama iyi durumda 9500 TL yazmış, bir teklifte bulundum, eğer uygun görür ise muhtemelen alacağım onu....Biz çektik başkaları çekmesin yakın çevrede bizim gibi ihtiyaç duyan olur ise...
  5. Okan41

L 200 2008 Model Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Paylaşmış olduğunuz detaylar ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim... Saygılarımla....

6. Okan41

L 200 2008 Model Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Merhaba, Land Rover Discovrey 2 TD5 imden ayrılma zamanımın geldiğini düşünerek, L 200 araştırmalarına başladım, 2008 model bir hafif ofrodd donanımlı bir araç almak istiyorum, L 200 konusunda hiçbir fikrim yok, öncelikle olumlu veya olumsuz yorumlarınıza ihtiyacım var...konu ile alakalı...
  7. Okan41

Çekme Karavan Kiralama

Aynen öyle, bende tecrübe olsun diye almak istedim ama, fiyat yüksek geldi bana, şimdi eş dost arkadaş bir günlük de olsa alıp deneyip tecrübe etmem gerekiyor... İstanbul Tuzla da bir yer daha buldum daha görüşemedim ama belki oradan da alabilirim....
  8. Okan41

Çekme Karavan Kiralama

Fiyat konusunda pahalı geldiği için görüşme yapmadım, Açıkçası karetta tipi için rakam biraz yüksek geldi bana....

9. Okan41

Çekme Karavan Kiralama

Teşekkürler. Aradım firmayı Offroad tipi için 350 TL, Normal karetta için ise 300 TL günlük fiyat verdiler, yarın gidip görüşme yapacağım, sonrasında detaylar ile alakalı bilgilendirme yaparım... Bilgilendirme için teşekkür ederim. Saygılar...

10. Okan41

Çekme Karavan Kiralama

Merhaba, Çekme Karavan kiralama konusunda bilgisi olan var mı ? Hafta sonlarında kullanmak için Karetta tarzında küçük bir karavan almak istiyorum, doğal olarak sahip olmadan önce Kiralama yapıp biraz tecrübe etmenin faydası olacağı düşüncesi ile kiralama yapmak istiyorum... 2001 Landrover TD5...
  11. Okan41

Carpendo Karavan

Merhaba, Fiyatı nedir, varmı bilginiz ??? Teşekkürler...

12. Okan41

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan)

Merhaba, Ulaşım konusunda bir planlama var mı ? İstanbul' katılacaklar hep beraber hareket etsek, ulaşım konusunda bir bilgilendirme yapılır ise iyi olur... Teşekkürler...
  13. Okan41

Dİkmen Yaylasi Haftasonu Kamp Organİzasyonu

Olabilir tabi ki katılım durumları netleştikçe gurubun sayısına göre hareket edeceğiz, umarım ilk ve keyifli olur sizin için...
  14. Okan41

Dİkmen Yaylasi Haftasonu Kamp Organİzasyonu

Merhaba Arkadaşlar, Sakarya Hehdek bölgesinde bulunan Dikmen ve Çiğdem yaylalarında kamp yapmak istiyoruz, özellikle haziran ve temmuz ayı içerisnde panlamaktayız katılımak isteyen arkadaşlar bu platform üzerinden iletişim kurmalarını rica ederim... Saygılar.....

15. Okan41

Land Rover Discovery 2 Td5 Den Gerçekten Anlayan Bir Usta Arıyorum..

Aynen hep birlikte bir karar verilip güzel bir bahar organizasyonu yapılabilir....Ben uzun zamandır bekliyorum ama kimseden birses çıkmadı maalesef...
  16. Okan41

Land Rover Discovery 2 Abs Sorunu

Merhaba, Bostancı Sanayi sitesin de Cemafer Usta var, ulaş kendisine yardımcı olacaktır... TEL : 0532 320 85 35
  17. Okan41

2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları

Merhaba, Aracı Bostancı SAN SİT Cemafer ustaya götürdüm, körükleri kontrol eden sensör arıza yapmış yatık kalmasının sebebi buymuş, bu parçayı değişti, ufak tefek ayarlamalr yaptı ve sorunumu çözdü sağolsun.... Yönlendirmeler için teşekkür ederim....

18. Okan41

Abi telefonu var mı sende rica etsem yazar mısın ?
  19. Okan41

Araç sağ tarafa doğru 1 cm düşük körüklerden dir dediler kontrol ettirdim körük aksağamında bir sorun yok ventil ayarı yapılması gerekir dediler... Cumartesi günü Bostancı San. Sit. götürmeyi planlıyorum, Kocaeli de çözemedim maalesef Bostancı Sany. de bilindik biri var ise ona gideyim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri