Arama sonuçlarınız

1. vedatkerem

Karavan Dönüşümü - Isı Yalıtımı

Binalarda ısı yalıtımı için termoflex diye bir sıva kullanılıyor. Hem ısı , ateş hemde nem geçirmiyor. Ama kötü yanı sert esnemiyor. Binaya XPS malzeme üzerine 2 cm civarında dış cepheye sıvanıyor. Peki püskürtme poliüretan köpük hani şu kabaran türden nasıl olur ki ? sağlık yalıtkanlık ve...

2. vedatkerem

Wv Lt 35 Volt Karavan Yapımına Başlıyorum

4 adet 200Ah jel akü seri bağlanınca 48V 200Ah kapasiteli olacak. 48x160=7.6kW (Gel akülerde kapasitenin %80 inine kadar kullanılabiliyor oda 160Ah eder) bu aküler elektrik olmayan bir yerde 7.6 kWh elektrik depolanması demek. Akü kapasitesi ne kadar büyükse o kadar fazla elektrik...
  3. vedatkerem

4 adet 200Ah jel akü seri bağlanınca 48V 200Ah kapasiteli olacak. 48x160=7.6kW (Gel akülerde kapasitenin %80inine kadat kullanılabiliyor oda 160Ah eder) bu aküler elektrik olmayan bir yerde 7.6 kWh elektrik depolamak demek.

4. vedatkerem

Kolay gelsin iyi gidiyorsunuz, bende forumu takip edenlerdenim. Birkaç fikrim ve önerim olucak aracın elektrik ihtiyacı ve kabin ısınması için. Aracınızın elektrik ihtiyacını alan ne kadar bilmiyorum, eğim ayarlı yapın gerekirse güneşe doğru kaldırmak enerji üretimini arttıracaktır. Yada...
  5. vedatkerem

Çeki Demirini Ruhsata Işletemiyorum:((

Sizin araca arkadan çarpma şeklinde bir kaza olursa sigorta ödemede sıkıntı çıkartır.

6. vedatkerem

Yardim Rİcasi

Selam. Uygunluk belgesi arabanın kayıtlı olduğu emniyet müdürlüğünden alabilirsiniz Bir örneğini fotokopisini.

7. vedatkerem

BMW X5 3.0 kullanıcı yorumları

Konu hort olucak ama aracın makineye bağlanıp güncellemelerini yapmanız gerekiyor bence. Çekiş kontrol sistem yazılımı güncel olmadığı için patinajda sapıtıyor.
  8. vedatkerem

İnsanlar başaklara benzer içleri doldukça başı öne eğilir.

İnsanlar başaklara benzer içleri doldukça başı öne eğilir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri