Arama sonuçlarınız

1. moka

Unİmog Almak İstİyorum.

Değerli arkadaşlar, bende unimog almak istiyordum. Uzun zamandır araştırma yapıyorum. Off-road araçlarına yabancı değilim. Land Rover Defender ve Discovery kullanıyorum. Ama hep bir unimog veya benzeri bir büyük kamyon benzeri bir araç toplamak istiyorum. İlanlarda uyduruk hurda diyebileceğim...

2. moka

Uninog Toplamak İsteyenler Buraya

Orayla alış verişi tavsiye eder misiniz? Piyasada unimog bulmak bayağı zor çünkü. Başka satıcılar var mı bildiğiniz? Kamudan çıkan araçlar onlarda toplanmış sanki. Önümüzdeki günlerde firmaya gitmeyi düşünüyorum. Niyetimde 406 ya da 416 var. Çift kabin olsun istiyorum. Makyajlanmış olsun...
  3. moka

Bu arada galiba Türkiye'de Unimogla uğraşan fazla kişi yok. Diğer 4x4 lerle daha çok uğraşan var. Gerçi Unimog bulmak biraz zor. Devletin sattıkları dışında piyasada araç yok galiba. İnternette yurt dışında unimogla uğraşanları görünce aklım gidiyor.

4. moka

Değerli arkadaşlar uzun bir süre mesajları okuyamadım. Bulduğum plakasız unimog ile bu iş olmaz kanısına vardım. Çift kabinli 416 doka ya da 406 doka konusunda yardım bekliyorum. Restorasyonunu kendim yapmak istiyorum. Onun için çok müdahale edilmemiş araç arıyorum. Ankara Erdem Ticaret de bazı...
  5. moka

Hurda Belgeli Unimog

Şimdi aynı model bir unimog bulmaya geldi sıra. Ankara'da hurdacılarda çekme belgeli araçlar varmış. Oraya gideceğim kısa süre sonra bakalım orada nasıl araçlar var. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

6. moka

Araçta 2,5 doç motor var dizel

7. moka

Henüz aracı almadım. Fotosu ekte. Araç hurda belgeli. Ama ben yinede aracı toplamak istiyorum. Sahibinden ayrıntılı bilgi almak için bekliyorum.
  8. moka

Hurda Belgeli Unimog

Bunu öğrendim. Benim istediğim fotoğraftaki aracı durumu kötü, aynı model bir araca aktarabilir miyiz. Kupa ve diğer parçaları.
  9. moka

Orgasmatron, o zaman sizden çok yardım alacağımız muhakkak. Bu konuda uzman kişi olarak yardımlarınızı bizden esirgemezsiniz inşallah.

10. moka

Değerli Dostlar, Unimog toplamak, veya modifiye ile ilgili görüşlerimizi burada paylaşalım. Görüyorum ki bir iki mesajdan sonra herkes kayıplara karışmış. Ya pes etmişler ya da başka çözümler bulmuşlar. Bulduğumuz çözümleri paylaşalım ki daha değerli olsunlar. Yabancı forumlarda insanlar çok...

11. moka

Hurda Belgeli Unimog

Unimog heveslisi olarak uzun süredir forumu takip ediyorum. Fakat bir çok konunun eski tarihli olduğunu gördüm. En yeni cevaplar burada gördüğüm kadarıyla. Bende bir hurda belgeli doç motorlu dizel bir araç buldum. Modelini bilmiyorum. Fotoda görüldüğü gibi. Uğraşmaya değer mi sizce? Çekme...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri